5 (moich) historii o wewnętrznym sabotażyście

Jeśli nadal walczysz ze swoim wewnętrznym sabotażystą, albo jeśli dopiero się zorientowałeś, że coś Ci szkodzi i nie wiesz od czego zacząć – zapraszam Cię do wysłuchania bardzo ważnego dla mnie odcinka podcastu.

Znajdziesz przykłady z życia wzięte, a dokładniej – moje przykłady. Opowiem Ci o 5 moich silnych sabotażystach i o tym, jak z nimi wygrałam.

Chciałabym żebyś lepiej mnie poznał. Zrozumiał filozofię, która stoi za moimi podcastami, ale co ważniejsze, chciałabym, żebyś to, co Ci odpowiada – zabrał dla siebie.

Mam wielką nadzieję, że praktyczne przykłady i sposoby, jakie pozwoliły mi poradzić sobie z trudnościami, pomogą także i Tobie znaleźć sposób na Twojego wewnętrznego sabotażystę

 

W tym odcinku:

  1. Usłyszysz o pięciu najsilniejszych głosach mojego wewnętrznego sabotażysty i o tym, jak je pokonałam.
  2. Dowiesz się, co wspólnego ma Madonna z moim wewnętrznym sabotażystą i dlaczego czasem wystarczy wziąć “kawałek” od kogoś dla siebie, by zacząć z nim walkę.
  3. Wyjaśnię Ci co oznacza “podczepienie się pod coaching”, które może być dla Ciebie ważne.
  4. Pięć historii, o których Ci opowiem, to także 5 sposobów na to, jak rozprawić się ze swoim sabotażystą.
  5. Posłuchasz o tym, z jakimi zmierzyłam się trudnościami – jak mnie to ukształtowało i co mi to dało.

 

Linki:

Podcast 49 “Twój wewnętrzny sabotażysta”
Podcast 48 “Jak zmienić swoją przeszłość?”

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@elakrokosz.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/

 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Chcesz zostać swoim coach'em?

Zapisz się na "Self Coaching Program"