TOP5 podcastów z serii “Żyj prawdziwie, żyj odważnie”

Dziś czeka nas kolejna fantastyczna lista najlepszych odcinków mojego podcastu! W 30 odcinku podcastu mówiłam o pięciu najlepszych odcinkach, biorąc pod uwagę ilość odsłuchań i Wasze komentarze. Tym razem lista będzie subiektywna – dziś chcę Wam polecić te podcasty, które z jakichś powodów są dla mnie ważne lub chciałabym zwrócić na nie Waszą uwagę.

Pisząc “fantastyczna” uśmiecham się pod nosem, bo kiedyś na jednej z grup wrzuciłam link do swojego podcastu, pisząc, że to kolejny fantastyczny odcinek. Po chwili ktoś napisał pod tym moim komentarzem: “a skąd wiesz, że taki fantastyczny?”. W pierwszej chwili się speszyłam i pomyślałam, że faktycznie – to nie ja powinnam o tym decydować, tylko słuchacze. Dziś myślę raczej, że powinniśmy znać swoją wartość. Jeśli uważasz, że robisz coś fantastycznego – nie bój się o tym mówić! Ja też nie zamierzam ukrywać się z tym, że moje podcasty są naprawdę mega wartościowe.

W dzisiejszym podsumowaniu nie przydzielałam miejsc od pierwszego do piątego – lista jest nieuporządkowana i ma na celu pokazać Wam te odcinki, które uważam za najbardziej wartościowe. Gorąco zapraszam Cię do przesłuchania (i odkrywania nowego)!

TOP5 podcastów z serii “Żyj prawdziwie, żyj odważnie”