Jakich sabotażystów skrywa Twój typ osobowości?

Masz wrażenie, że stoisz bezczynnie pośród tłumu ludzi, którzy są w ciągłym ruchu? Spokojnie – nie tylko Ty tak masz. Być może Twoja preferencja to sensing (poznanie) i długo zajmuje Ci podjęcie decyzji, w którym kierunku iść i … przez to nie idziesz nigdzie. 

A może jest wręcz przeciwnie? Ciągle coś robisz, podążasz w kilku kierunkach jednocześnie nie zastanawiając się czy aby na pewno ta ścieżka prowadzi Cię tam, gdzie chcesz?

Jeśli znasz już dobrze swój typ osobowości, przyszła kolej na okiełznanie wewnętrznych sabotażystów, którzy czają się w każdym z tych typów – bez wyjątku! W tym podcaście poprowadzę Cię krok po kroku po blaskach i cieniach Twojej osobowości i podpowiem, jak słabości przekuwać w sukces. 

W tym odcinku:

  1. Poznasz słabe i mocne strony Twojego typu osobowości. 
  2. Pokażę Ci, gdzie czają się Twoi wewnętrzni sabotażyści.
  3. Nauczysz się kilku prostych, sprawdzonych metod, jak ich okiełznać.
  4. Zdobędziesz umiejętności, które procentują zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Linki: Podcast #4 – Czy masz wpływ na własną spontaniczność? Typy osobowości MBTI – cz. 2.

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Chcesz zostać swoim coach'em?

Zapisz się na "Self Coaching Program"