Jak zmienić swoją przeszłość?

Znasz powiedzenie “było, co było gdyby”? Zakłada, że przeszłość jest, jaka jest i jedyne, co nam pozostało to pogodzenie się z nią.

Przewrotnie, w tym odcinku podcastu, będę Ci chciała pokazać, że nie do końca tak jest i że możesz zmienić swoją przeszłość. Nie dzięki czarom, ale dzięki praktycznej metodzie, z której sama bardzo często korzystam.

Co więcej – Twoja przeszłość, niekoniecznie łatwa, może stać się dla Ciebie ogromnym wsparciem i źródłem siły, która pomoże Ci w wyzwaniach, z którymi mierzysz się dzisiaj. Nie wierzysz? Posłuchaj i sprawdź sam!

 

W tym odcinku:

1. Dowiesz się, dlaczego warto mieć świadomość wpływu przeszłości na tu i teraz.
2. Opowiem Ci o tym, jak możesz zmienić przeszłość w trzech prostych krokach.
3. Posłuchasz o tym, jak to, co wydarzyło się kiedyś, może Cię kształtować przez całe życie.
4. Wykonasz transformujące ćwiczenie, które sprawi, że będziesz mieć więcej siły psychicznej.

 

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@elakrokosz.pl lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.