Self Coaching Program

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności coachingowe

POD OKIEM MASTER COACH’A Z 20-LETNIM DOŚWIADCZENIEM?

i zobaczyć lepsze efekty swojej pracy?

Praktyka czyni mistrza!
Nikt nie rodzi się cenionym Coach’em – stajemy się nim dzięki praktyce.

Chcę Ci zaproponować dojrzałą praktykę coachingu, która pomoże Ci zyskać większą pewność siebie i uznanie z powodu rezultatów. Bez wyjazdów, komfortowo – bo online i z możliwością obserwowania, co takiego za zamkniętymi drzwiami robi doświadczony Coach, że osiąga znakomite rezultaty pracy ze swoimi klientami.

Coś, czego nikt inny nie oferuje w takiej formie i z takim doświadczeniem.

To znaczy, że na żywo zobaczysz, jak się prowadzi efektywne sesje coachingowe po 20 latach praktyki oraz jak to działa na uczestników. Wracamy do tego, jak kiedyś zdobywało się umiejętności – przez podpatrywanie mistrza, zadawanie pytań i samodzielną praktykę.

Przez 20 lat pracy z menedżerami w różnych korporacjach mogłam obserwować, jak coaching zmienia ludzi, jak wpływa na ich pracę oraz efektywność, jak zyskują uznanie za efekty i nabierają pewności siebie w swoich działaniach – teraz chcę Ciebie zaprosić do podjęcia wyzwania zmiany na lepsze.

Dołączysz do nas?

Dla kogo jest ten Program?

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

DLA COACHÓW

Rozwijając innych musisz stale rozwijać swoje umiejętności coachingowe. Nie ma lepszego sposobu na rozwój niż obserwowanie sesji coachingowych prowadzonych przez Master Coach’a

DLA DZIAŁÓW HR

Stosowanie umiejętności coachingowych jest fundamentem w rozwoju ludzi w organizacji. Musisz rozumieć w jaki sposób wydobywa się ludzki potencjał i jak pomaga stawać się najlepszą wersją nich samych

Skąd pewność, że ten Program

pomoże Ci stać się bardziej cenionym Coachem?

Sama wiedza to za mało, by stać się lepszym Coachem.

Oczywiście to podstawa, ale tę podstawę pewnie już masz i zastanawiasz, się, co dalej, jak wejść na wyższy poziom swojej praktyki? Jak stać się Coachem dumnym ze swojej pracy i wysoko cenionym za rezultaty, jakie ona przenosi?

Jest na to tylko jeden sposób – praktyka pod okiem mistrza.

Gdy widzisz, jak doświadczony Coach prowadzi sesję, jak reaguje na problemy klientów, jakich narzędzi używa, by osiągać najlepsze efekty i zaczynasz go naśladować – nie kopiować – naśladować jego metody, to z dużą dozą pewności można stwierdzić, że będziesz osiągać podobne rezultaty, nieprawdaż?

Ale wiesz też, że samo obserwowanie niczego nie zmieni i ostatecznie to Ty odpowiadasz za efekty swoich działań, więc gdy masz determinację do nauki i praktyki, musi Ci się udać.

Gdy widzisz, jak zmiana przynosi pierwsze efekty, to rośnie Twoja motywacja do dalszego rozwoju, a im więcej energii włożysz w pracę nad sobą, tym szybciej zobaczysz rezultaty i tak z każdym miesiącem rośnie chęć działania i zadowolenia z osiągania kolejnych etapów rozwoju.

To wszystko jest możliwe dzięki programowi “Self Coaching Program”, w którym każdego miesiąca otrzymujesz:

 • SZKOLENIA ONLINE – otrzymasz dostęp do nagrania video, które pomoże Ci rozwijać swoje umiejętności – nie możesz ciągle kręcić się w kółko wokół tych samych tematów, potrzebujesz nowej perspektywy, narzędzi i metod skutecznego działania. 
 • WORKBOOK – zestaw ćwiczeń do pracy indywidualnej na każdy dzień – nie da się innych zachęcić do działania, jeśli samemu się tego nie robi! Własne doświadczenie pracy nad sobą pomoże Ci nabrać większej pewności siebie w pracy z klientami. 
 • SESJA MENTORINGOWA Q&A – godzinna sesja “Pytania i odpowiedzi”, podczas której uzyskasz odpowiedź na każde pytanie, od tych banalnych, do najtrudniejszych, na które może Ci odpowiedzieć tylko bardzo doświadczony Coach. Sesje są nagrywane, więc możesz do niej wrócić w każdej chwili. 
 • SESJA COACHINGOWA LIVE (raz na tydzień) – cotygodniowe sesje coachingowe prowadzone na żywo. Masz dwie możliwości – możesz uczestniczyć w nich jako klient (z zachowaniem pełnej prywatności) i z pomocą doświadczonego Coacha na bieżąco rozwiązywać swoje problemy albo obserwować je jako uczestnik, by poznać warsztat kogoś bardzo doświadczonego. To już nie są ćwiczenia w parach czy odgrywane scenki, tylko prawdziwe sesje coachingowe! Sesje są nagrywane, więc możesz je odsłuchiwać tyle razy, ile zechcesz.
 • BUSINESS MASTERCLASS (raz na miesiąc) – biznesowe szkolenie dotykające tematów związanych z zarządzaniem ludźmi, przywództwem i funkcjonowaniem w organizacji. Sesje te prowadzone są przez praktyków biznesu oraz coachów i trenerów Talent Development Institute.
 • SESJA COACHINGU BIZNESOWEGO (raz na miesiąc) – sesja coachingowa live dedykowana typowo tematom związanym z biznesem i zarządzaniem ludźmi. Element programu Self Coaching Program – Business.

Program jest dostępny na platformie online, do której masz dostęp z dowolnego miejsca na Ziemi, potrzebujesz tylko dostępu do Internetu. Logujesz się kiedy chcesz i wszystkie udostępnione materiały masz zawsze pod ręką.

Uczysz się wtedy kiedy masz czas, więc nie koliduje to z Twoimi obowiązkami zawodowymi – poza sesjami na żywo – na szczęście zawsze pozostają nagrania.

Referencje i opinie

przeczytaj co uważają uczestnicy Programu

“Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię.”

Renata M. - Coach

Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów

Beata Cz. - HR/Coach

“Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyc do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje ze dokopuję się do ciemnych (i jasnych) stron siebie i daje narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej …”

Monika R.

“Self Coaching z Elą Krokosz to podróż w głąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań… budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie w tu i teraz.”

Małgorzata Miszczak

“Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz – jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorem sesji coachingowych.”

Anna H.

“Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program.  Widać duże Twoje w tym doświadczenie.  Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzeba wspierania ludzi.”

Sylwia M. - HR Manager

“Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram.
Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu.”

Beata S.

“Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze – ambitnych, rozwijających, po drugie – poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudowanym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!”

Kasia E.

“Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesji coachingowej, która często pokazuje mi prawdę o mnie, zmusza do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu.”

Beata M.

Bardzo polecam Self Coaching Program. Profesjonalne opracowanie, dużo praktycznej wiedzy, bogaty zakres zagadnień, miła atmosfera.

Magda B.

Ile czasu potrzebujesz,
by w pełni rozwinąć swoją karierę cenionego Coacha?

To dobre pytanie o to, jak dobrym Coachem chcesz zostać?

Jeśli nie godzisz się na przeciętność i brak rezultatów u swoich klientów, to jesteś na dobrej drodze, by swoją pracą osiągnąć tak wiele, jak zechcesz.

Zalecamy, aby zadeklarować się na udział w Self Coaching Program na rok czasu – jednak w każdej chwili możesz go przerwać, gdy tylko uznasz, że udało Ci się osiągnąć wszystko, co było Twoim celem.

Dostajesz 14 dni na przetestowanie Programu i jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy. W tym czasie będziesz mieć okazję do wzięcia udziału w sesjach coachingowych, zobaczyć prowadzone szkolenia i wiele innych elementów, więc łatwo Ci będzie ocenić ich wartość i przydatność programu w Twojej pracy.

Po upływie okresu testowego zachowujesz prawo rezygnacji z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Ale kto by chciał rezygnować z czegoś, co mu pomaga w karierze Coacha?

Ile kosztuje Program?

TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Praca indywidualna z coachem to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie coachingowe otrzymuje tylko nieliczna grupa.  

Celem Self Coaching Program jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego. Program obejmuje dwie wersje, w zależności od Twoich potrzeb.

WERSJA MENEDŻERSKA

(z elementami dotyczącymi zarządzania)
279/miesiąc
 • SZKOLENIE WPROWADZAJĄCE – 1 x miesiąc
 • SZKOLENIE ROZWOJOWE – 1 x miesiąc
 • SESJE COACHINGOWE – 1 x tydzień
 • WORKBOOK – NARZĘDZIA – cały miesiąc
 • ZAPYTAJ COACH’A – cały miesiąc
 • SESJA MENTORINGOWA Q&A – 1 x miesiąc
 • BUSINESS MASTERCLASS – 1 x miesiąc
 • BUSINESS COACHING – 1 x miesiąc

“Każdy kto chce profesjonalnie rozwijać innych, musi stale rozwijać siebie”

Dodatkowe bonusy

DARMOWE PREZENTY DLA CIEBIE – w czasie trwania PROMOCJI

Nic nie ryzykujesz testując program przez pierwszy miesiąc ponieważ  dołączając do Self Coaching Program w czasie promocji otrzymujesz dodatkowo BEZPŁATNIE BONUSY NA START, których wartość  znacznie przewyższa 99 zł. Nawet jeżeli po miesiącu zechcesz zrezygnować z programu – wszystkie te bonusy zatrzymujesz!

BONUS – PAKIET WEBINARÓW

(każdy webinar przygotowywany dla danej firmy to koszt minimum 3000zł, a Ty otrzymujesz je w pakiecie programu)

Webinar #1

Dowiesz się czym jest odporność psychiczna, z jakich elementów się składa oraz jak można ją wzmacniać u siebie oraz u innych.

Webinar #3

Webinar przydatny na trudniejsze czasy, kiedy trzeba świadomie budować swoją pozycję, rozumieć w jaki sposób firma i HR decydują o tym, kogo potencjał jest najcenniejszy. Webinar dla menedżera do skorzystania samemu lub podzielenia się tą wiedzą z pracownikami.

Webinar #2

Za co naprawdę jest odpowiedzialny menedżer i jak w jego zakres odpowiedzialności naprawdę wpisuje się rozwój pracowników?

Webinar #4

Dowiesz się czym jest VUCA i jaki ma wpływ na zarządzanie karierą. Jakie w świecie VUCA należy mieć podejście do budowania ścieżki kariery? Menedżer przydatny dla menedżera oraz podzielenia się nim z zespołem.

BONUS – PAKIET SZKOLEŃ ONLINE

Każdy z tych elementów otrzymujesz na zawsze. Nawet jeżeli zrezygnujesz z Self Coaching Program (a szczerze wierzę, że jak tylko poznasz jego wartość to trudno Ci będzie zrezygnować!) wszystkie te bonusy zatrzymujesz

Masterclass #1

Kluczowym elementem naszej wewnętrznej motywacji jest rozumienie co jest naprawdę dla nas w życiu ważne. O tym mówią nasze wartości. W ramach pakietu startowego otrzymujesz całkowicie bezpłatnie jeden moduł z programu szkoleniowego “Jak zarządzać własną karierą w świecie VUCA?”

MASTERCLASS #2

Może aktualnie nie szukasz aktywnie pracy, jednak wiedza zawarta w tym szkoleniu niesie dla Ciebie dużą wartość na przyszłość. Dowiesz się  jak zaprezentować swoją osobę pod kątem posiadanych talentów, tak by potencjalny pracodawca zrozumiał, że właśnie Ty możesz być idealnym kandydatem.

Masterclass #3

Jest to szkolenie dla osób, dla  osób, które chcą zmienić swój kierunek drogi – chcą lub muszą się przebranżowić oraz dla osób, które doskonale wiedzą czego chcą od życia, ale… ciągle stoją w miejscu lub brakuje im odwagi i siły do realizacji działań, które są potrzebne.

Chcesz dołączyć do Programu?

przekonaj SWOJĄ firmę, że WARTO

Chcesz aby to firma, w której pracujesz sponsorowała Twoje uczestnictwo w Self Coaching Program? Kliknij poniżej i pobierz gotowy dokument/list do menedżera/działu HR. Celem tego dokumentu jest dostarczenie Ci argumentów i przekonanie, aby koszty udziału w programie opłacała firma (możesz przesłać go również innym pracownikom). Wydrukuj go, podpisz i przekaż swojemu menedżerowi lub bezpośrednio do działu HR. Przekonaj ich, że inwestycja w ten program jest tak naprawdę inwestycją w rozwój firmy!

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile trwa Self Coaching Program?

Self Coaching Program został zaprojektowany jako roczny program rozwojowy, ale możesz dołączyć na dowolną ilość miesięcy. Niektórzy dokonują takich rewolucji w swoim życiu pod wpływem programu, że chcą stale korzystać z naszego wsparcia coachingowego. Inni natomiast dołączają tylko na kilka miesięcy. Zacznij od pierwszego miesiąca i zobacz jak wiele osiągniesz już w pierwszy miesiąc! Anulować udział w Programie możesz w dowolnym momencie! Najlepsze jest to, że wszystkie bonusy, które otrzymujesz na początku zostają z Tobą na zawsze - więc nic nie ryzykujesz!

Czy ten program jest dla mnie jeśli nie jestem Coachem?

Oczywiście! Self Coaching Program pomaga dokonywać prawdziwych zmian w naszym życiu i stawać się najlepszą wersją samego siebie dzięki pracy coachingowej. Dodatkowym atutem jest możliwość rozwoju umiejętności coachingowych dzięki Akademii Coach’a oraz podpatrywaniu jak sesje prowadzi Master Coach.

Ile czasu muszę poświęcić na Self Coaching Program?

Dobra praktyka mówi, aby było to około 15 minut dziennie skupiając się na temacie, który dla Ciebie jest ważny, np. praca z przekonaniami, osiąganie celów lub budowanie pewności siebie - to Ty decydujesz. My dodatkowo rekomendujemy wzięcie udziału w co najmniej 1 sesji coachingowej raz na tydzień (jako coachowany lub obserwujący sesję coachingową). Możesz również obejrzeć nagrania sesji i szkoleń jeśli dany termin Ci nie pasuje.

Jak mogę zrezygnować z Programu?

W dowolnym momencie wysyłasz do nas maila o Twojej rezygnacji i automatycznie wstrzymywane jest dalsze pobieranie płatności z Twojej karty za udział w Programie. Bez wypowiedzeń i zbędnej papierologii - rezygnacja jest od razu.

Opinie i komentarze

PRZECZYTAJ O NASZYCH WEBINARACH

PROFESJONALNE KWALIFIKACJE

Associated Certified Coach ICF

Psychometric Tool – Extended DISC, Poland

Emotional Intelligence Questionnaire – Hay Group, UK

Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., UK

Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association, UK

Leadership Inventory Style by Hay Group, UK

“Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching, Spain

The AfT Coaching School, Poland

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 20 lat zajmuję się tym co jest moją pasją – rozwojem potencjału ludzi.  Swoje doświadczenie zdobywałam pracując i ucząc się w wielu krajach m.in.  Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii

Zostałam pierwszym polskim Learning & Development Managerem w Irlandii, w największym irlandzkim banku, wdrażając strategię rozwoju ludzi dla 8500 pracowników

Pracowałam jako Talent Consultant w Wiedniu dla OMV Austria, budując programy rozwojowe dla globalnych talentów tej największej austriackiej firmy paliwowej

Rozwijałam ludzi w największych międzynarodowych organizacjach takich jak: Molson Coors, Avon, Procter & Gamble, Atos, Fortum, Mars, Wrigley , Play, BP Polska, Carlsberg Shared Services, Żywiec Zdrój, Hewlett Packard, UBS.

Jestem wykładowcą z obszaru Zarządzania Talentami w ramach studiów Executive MBA Business Trends na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

Studiowałam w USA na Lehigh University, w Belgii na Hasselt University i na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Zostałam polską stypendystką elitarnego programu The Global Village for Future Leaders in Business & Industry w USA, organizowanego przez The Lee Iacocca Institute.

Niektóre z organizacji,

dla których rozwijałam ludzki potencjał

PROFESJONALNE KWALIFIKACJE

Associated Certified Coach ICF

Psychometric Tool – Extended DISC, Poland

Emotional Intelligence Questionnaire – Hay Group, UK

Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., UK

Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association, UK

Leadership Inventory Style by Hay Group, UK

“Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching, Spain

The AfT Coaching School, Poland

2020 © TDI School of Coaching

Polityka Prywatności

Regulamin

Pozostańmy w kontakcie!