Self Coaching Program

DLA COACHÓW I DZIAŁÓW HR
DOŁĄCZ DO NAS

Jak profesjonalnie rozwijać innych

i czuć się pewnie w roli Coach’a?

PRZECZYTAJ DO KOŃCA

Ela Krokosz: Od prawie 20 lat rozwijam kompetencje osób na najwyższych stanowiskach i zauważyłam kilka przeszkód, które blokują osoby zajmujące się rozwojem osobistym…

» BRAK PEWNOŚCI, ŻE PROWADZĄ SESJE COACHINGOWE W ODPOWIEDNI SPOSÓB «

» BRAK WIARY W EFEKTY SWOJEJ PRACY «

» BRAK SILNEJ POZYCJI W OTOCZENIU «

 

W efekcie coach kryje się ze swoją chęcią pomagania i nigdy nie wypływa na szerokie wody. Od czasu do czasu zrywa się ponownie do działania, ale motywacja szybko gaśnie. Pomimo tego, że może posiadać wszystkie niezbędne cechy do bycia mistrzowskim coachem… to przeskok do miejsca, w którym prowadzi profesjonalne, dobrze opłacane sesje coachingowe jest trudno osiągalny.

 

» CO NA TO WPŁYWA? «

Po pierwsze – hermetyczne szkoły coachingowe i brak szansy korzystania z profesjonalnych szkoleń, gdzie uczymy się prowadzenia sesji krok po kroku.

Po drugie – brak dedykowanego programu Coachów i HR, w którym pracujemy nie tylko nad umiejętnościami coachingowymi, ale i nad budowaniem silnej pozycji, pewności siebie i autorytetu Coacha.

WIERZYSZ W TO, ŻE MASZ DAR POMAGANIA LUDZIOM? WIESZ, ŻE POSIADASZ TĘ WEWNĘTRZNĄ ENERGIĘ, ABY MOTYWOWAĆ, INSPIROWAĆ ORAZ ROZWIJAĆ INNYCH?

To znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu i z łatwością możesz pokonać wszelkie blokady.

Dzieli Cię tylko jeden krok od prowadzenia sesji coachingowych, które są:

» DOCENIANE «

» SZANOWANE «

» BARDZO DOBRZE OPŁACANE «

Dzieli Cię jeden krok od tego, aby z odwagą i pewnością siebie realizować swoją pasję rozwoju innych i jednocześnie być przykładem, że profesjonalny coaching musi być bardzo dobrze opłacany.

 

Pewnie myślisz – wszystko ładnie i pięknie, ale ile mnie to będzie kosztować?

Nie martw się, nie zaproponuję Ci udziału w szkole coachingowej za 10 000 zł czy indywidualnej sesji coachingowej za 2000 zł.

W zamian za to zapraszam Cię na jedyny w Polsce SELF COACHING PROGRAM!

Dla kogo jest ten Program?

WYBIERZ WERSJĘ DEDYKOWANĄ DLA CIEBIE

DLA COACHÓW I HR

Rozwijając innych musisz stale rozwijać swoje umiejętności coachingowe. Nie ma lepszego sposobu na rozwój niż obserwowanie sesji coachingowych prowadzonych przez Master Coach’a. Stosowanie umiejętności coachingowych jest fundamentem w rozwoju ludzi w organizacji. Musisz rozumieć w jaki sposób wydobywa się ludzki potencjał i jak pomaga stawać się najlepszą wersją nich samych.

Czym jest Self Coaching Program?

SCP to program spełniający trzy główne cele

1. Rozwój Twoich kompetencji coachingowych.

Co miesiąc dostaniesz skuteczne i sprawdzone narzędzia do Twojej pracy coachingowej z klientami, które możesz skopiować nawet 1 do 1 w swojej pracy jako Coach już na następny dzień. W budowaniu profesjonalizmu w Twojej roli musisz być piekielnie kompetentny – stąd tak mocno kładziemy nacisk na rozwój Twoich kompetencji?

2. Praktyka coachingowa.

To jest turbo przyspieszenie Twojego warsztatu coachingowego. Tutaj obserwujesz jak Master Coach prowadzi sesje coachingowe na żywo, widzisz w praktyce jak je prowadzić, z jakimi wyzwaniami przychodzą ludzie, jak sobie z tym radzić. Im więcej doświadczysz sesji (a już dziś po zalogowaniu do SCP zobaczysz prawie 40 prawdziwych sesji coachingowych!) tym szybciej zbudujesz swój potencjał coachingowy, a co za tym idzie Twoją pozycję na rynku.

3. Inspiracja i rozwój Twojej siły psychicznej jako Coacha.

Nie możesz być cenionym i dobrze wynagradzanym coachem, jeżeli nie jesteś prawie wzorem do naśladowania dla Twoich klientów. Dlatego w ramach SCP mocno pracujemy też nad Tobą, jako Coachem, jako osobą, aby odblokowywać Twoje blokady, uwalniać Twój potencjał i budować siłę, która przełoży się nie tylko na Twoją skuteczność w coachingu ale i zbudowuje Twoją siłę zawodową

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA

TEN PROGRAM TO COMIESIĘCZNE:

 • SZKOLENIA ONLINE – otrzymasz dostęp do nagrania video, które pomoże Ci rozwijać swoje umiejętności – nie możesz ciągle kręcić się w kółko wokół tych samych tematów, potrzebujesz nowej perspektywy, narzędzi i metod skutecznego działania.
 • WORKBOOK – zestaw ćwiczeń do pracy indywidualnej na każdy dzień – nie da się innych zachęcić do działania, jeśli samemu się tego nie robi! Własne doświadczenie pracy nad sobą pomoże Ci nabrać większej pewności siebie w pracy z klientami.
 • SESJA MENTORINGOWA Q&A – godzinna sesja “Pytania i odpowiedzi”, podczas której uzyskasz odpowiedź na każde pytanie, od tych banalnych, do najtrudniejszych, na które może Ci odpowiedzieć tylko bardzo doświadczony Coach. Sesje są nagrywane, więc możesz do nich wrócić w każdej chwili.
 • SESJA COACHINGOWA LIVE (raz na tydzień) – cotygodniowe sesje coachingowe prowadzone na żywo. Masz dwie możliwości – możesz uczestniczyć w nich jako klient (z zachowaniem pełnej prywatności) i z pomocą doświadczonego Coacha na bieżąco rozwiązywać swoje problemy albo obserwować je jako uczestnik, by poznać warsztat kogoś bardzo doświadczonego. To już nie są ćwiczenia w parach czy odgrywane scenki, tylko prawdziwe sesje coachingowe! Sesje są nagrywane, więc możesz je odsłuchiwać tyle razy, ile zechcesz.
 • BUSINESS MASTERCLASS (raz na miesiąc) – biznesowe szkolenie dotykające tematów związanych z zarządzaniem ludźmi, przywództwem i funkcjonowaniem w organizacji. Sesje te prowadzone są przez praktyków biznesu oraz coachów i trenerów Talent Development Institute.
 • SESJA COACHINGU BIZNESOWEGO (raz na miesiąc) – sesja coachingowa live dedykowana typowo tematom związanym z biznesem i zarządzaniem ludźmi. Element programu Self Coaching Program – wersja menedżerska.

 

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.

Program jest dostępny na platformie online, do której masz dostęp z dowolnego miejsca na Ziemi, potrzebujesz tylko dostępu do Internetu. Logujesz się kiedy chcesz i wszystkie udostępnione materiały masz zawsze pod ręką.

Uczysz się wtedy kiedy masz czas, więc nie koliduje to z Twoimi obowiązkami zawodowymi – poza sesjami na żywo – na szczęście zawsze pozostają nagrania.

Kim ja w ogóle jestem?

Przeczytaj i zdecyduj czy warto się ode mnie uczyć

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 20 lat zajmuję się tym co jest moją pasją – rozwojem potencjału ludzi.  Swoje doświadczenie zdobywałam pracując i ucząc się w wielu krajach m.in.  Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii

Zostałam pierwszym polskim Learning & Development Managerem w Irlandii, w największym irlandzkim banku, wdrażając strategię rozwoju ludzi dla 8500 pracowników

Pracowałam jako Talent Consultant w Wiedniu dla OMV Austria, budując programy rozwojowe dla globalnych talentów tej największej austriackiej firmy paliwowej

Rozwijałam ludzi w największych międzynarodowych organizacjach takich jak: Molson Coors, Avon, Procter & Gamble, Atos, Fortum, Mars, Wrigley , Play, BP Polska, Carlsberg Shared Services, Żywiec Zdrój, Hewlett Packard, UBS.

Jestem wykładowcą z obszaru Zarządzania Talentami w ramach studiów Executive MBA Business Trends na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

Studiowałam w USA na Lehigh University, w Belgii na Hasselt University i na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Zostałam polską stypendystką elitarnego programu The Global Village for Future Leaders in Business & Industry w USA, organizowanego przez The Lee Iacocca Institute.

Ile kosztuje Program?

TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Praca indywidualna z coachem to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie coachingowe otrzymuje tylko nieliczna grupa.  

Celem Self Coaching Program jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego. Program obejmuje dwie wersje, w zależności od Twoich potrzeb.

 

WERSJA MENEDŻERSKA

(z elementami dotyczącymi zarządzania)
279/miesiąc
 • SZKOLENIE WPROWADZAJĄCE – 1 x miesiąc
 • SZKOLENIE ROZWOJOWE – 1 x miesiąc
 • SESJE COACHINGOWE – 1 x tydzień
 • WORKBOOK – NARZĘDZIA – cały miesiąc
 • ZAPYTAJ COACH’A – cały miesiąc
 • SESJA MENTORINGOWA Q&A – 1 x miesiąc
 • BUSINESS MASTERCLASS – 1 x miesiąc
 • BUSINESS COACHING – 1 x miesiąc

Dołącz I zobacz jak

stajesz się Profesjonalistą

“Każdy kto chce profesjonalnie rozwijać innych, musi stale rozwijać siebie”

Gwarancja – możliwość zwrotu w ciągu 14 dni!

Masz 14 dni na przetestowanie Programu i jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy. W tym czasie będziesz mieć okazję do wzięcia udziału w sesjach coachingowych, zobaczyć prowadzone szkolenia i wiele innych elementów, więc łatwo Ci będzie ocenić ich wartość i przydatność programu w Twojej pracy.

Self Coaching Program to automatycznie odnawiana każdego miesiąca subskrypcja – jak w Netflixie. W każdym momencie możesz zrezygnować, a w ciągu pierwszych 14 dni – bezkosztowo. Z doświadczenia wiemy, że już w ciągu pierwszych 30 dni wejdziesz na znacznie wyższy poziom. Decyzja leży po Twojej stronie.

“Najważniejsza dla mnie jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji”

Referencje i opinie

przeczytaj co uważają uczestnicy Programu

“Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię.”

Renata M. - Coach

Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów

Beata Cz. - HR/Coach

“Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyc do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje ze dokopuję się do ciemnych (i jasnych) stron siebie i daje narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej …”

Monika R.

“Self Coaching z Elą Krokosz to podróż w głąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań… budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie w tu i teraz.”

Małgorzata Miszczak

“Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz – jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorem sesji coachingowych.”

Anna H.

“Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program.  Widać duże Twoje w tym doświadczenie.  Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzeba wspierania ludzi.”

Sylwia M. - HR Manager

“Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram.
Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu.”

Beata S.

“Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze – ambitnych, rozwijających, po drugie – poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudowanym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!”

Kasia E.

“Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesji coachingowej, która często pokazuje mi prawdę o mnie, zmusza do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu.”

Beata M.

Bardzo polecam Self Coaching Program. Profesjonalne opracowanie, dużo praktycznej wiedzy, bogaty zakres zagadnień, miła atmosfera.

Magda B.

Każdy Coach i HR ma wybór

Albo kryje się ze swoim powołaniem i od czasu do czasu polega na przypływie motywacji, albo…

Bierze sprawę w swoje ręce, dołącza do programu i przechodzi na zupełnie inny poziom. W efekcie realizuje swoje powołanie i staje się dla innych przykładem – jako człowiek, który zarabia dzięki pasji i powołaniu.

PROFESJONALNE KWALIFIKACJE

Associated Certified Coach ICF

Psychometric Tool – Extended DISC, Poland

Emotional Intelligence Questionnaire – Hay Group, UK

Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., UK

Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association, UK

Leadership Inventory Style by Hay Group, UK

“Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching, Spain

The AfT Coaching School, Poland

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile trwa Self Coaching Program?

Self Coaching Program został zaprojektowany jako roczny program rozwojowy, ale możesz dołączyć na dowolną ilość miesięcy. Niektórzy dokonują takich rewolucji w swoim życiu pod wpływem programu, że chcą stale korzystać z naszego wsparcia coachingowego. Inni natomiast dołączają tylko na kilka miesięcy. Zacznij od pierwszego miesiąca i zobacz jak wiele osiągniesz już w pierwszy miesiąc! Anulować udział w Programie możesz w dowolnym momencie! Najlepsze jest to, że wszystkie bonusy, które otrzymujesz na początku zostają z Tobą na zawsze - więc nic nie ryzykujesz!

Czy ten program jest dla mnie jeśli nie jestem Coachem?

Oczywiście! Self Coaching Program pomaga dokonywać prawdziwych zmian w naszym życiu i stawać się najlepszą wersją samego siebie dzięki pracy coachingowej. Dodatkowym atutem jest możliwość rozwoju umiejętności coachingowych dzięki Akademii Coach’a oraz podpatrywaniu jak sesje prowadzi Master Coach.

Ile czasu muszę poświęcić na Self Coaching Program?

Dobra praktyka mówi, aby było to około 15 minut dziennie skupiając się na temacie, który dla Ciebie jest ważny, np. praca z przekonaniami, osiąganie celów lub budowanie pewności siebie - to Ty decydujesz. My dodatkowo rekomendujemy wzięcie udziału w co najmniej 1 sesji coachingowej raz na tydzień (jako coachowany lub obserwujący sesję coachingową). Możesz również obejrzeć nagrania sesji i szkoleń jeśli dany termin Ci nie pasuje.

Jak mogę zrezygnować z Programu?

W dowolnym momencie wysyłasz do nas maila o Twojej rezygnacji i automatycznie wstrzymywane jest dalsze pobieranie płatności z Twojej karty za udział w Programie. Bez wypowiedzeń i zbędnej papierologii - rezygnacja jest od razu.

Niektóre z organizacji,

dla których rozwijałam ludzki potencjał

PROFESJONALNE KWALIFIKACJE

Associated Certified Coach ICF

Psychometric Tool – Extended DISC, Poland

Emotional Intelligence Questionnaire – Hay Group, UK

Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., UK

Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association, UK

Leadership Inventory Style by Hay Group, UK

“Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching, Spain

The AfT Coaching School, Poland

2020 © TDI School of Coaching

Polityka Prywatności

Regulamin

Pozostańmy w kontakcie!