Self Coaching Program!

wzmocnij motywację i odwagę do

budowania sukcesu

w swojej firmie

Elżbieta Krokosz – Master Coach & Talent Consultant

Czym jest Self Coaching Program?

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który będzie prowadzić Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co dla Ciebie jest najważniejsze!

Dzięki pracy z coachem i mentorem oraz narzędziom coachingowym stajesz się coachem dla samego siebie i potrafisz odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie swój sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację, jakiej potrzebujesz w prowadzeniu biznesu oraz w życiu prywatnym

Dla kogo i po co?

Jeśli chcesz:

Z

Przestać “bawić się w biznes” i wypłynąć na głębokie wody, bez konieczności pracy od rana do nocy

Z

Wzmacniać pewność siebie, odwagę oraz determinację do budowania biznesu

Z

Nie czuć już frustracji z powodu stagnacji, a powrót na etat nie wchodzi w grę

Z

Interesuje Cię tylko i wyłącznie praca z pasją, chcesz być spełniony i usatysfakcjonowany

Z

Być zadowolonym z siebie rodzicem, który z uśmiechem prowadzi biznes, a do dzieci wraca z cudowną energią

Z

Stać się najlepszą wersją siebie, osobą odważną, która nie odpuszcza i inspiruje swoje otoczenie

Kto regularnie korzysta z Programu?

Zobacz opinie uczestników

W ciągu 12 miesięcy do Self Coaching Program dołączyło już 450 osób. Podążają za swoimi marzeniami i żyją według własnego scenariusza!

Zobacz jak to działa

Co znajdziesz w środku?

Elementy Programu

Szkolenia rozwojowe

Każdego miesiąca bierzesz udział w nowym szkoleniu z zakresu tematyki rozwoju i coachingu, które prowadzone są na żywo

SESJE COACHINGOWe LIVE

Co tydzień z Coachem i Mentorem pracujesz nad tematem gdzie utknęłaś, aby lepiej zrozumieć swoje przekonania i  zmienić Twój sposób myślenia

Workbook

Zestaw ćwiczeń do pracy indywidualnej w ciągu każdego miesiąca z zadaniami na każdy dzień

PODCASTY

Nagrania audio dopasowane do tematyki, nad którą pracujemy w danym miesiącu

SESJE MENTORINGOWE Q&A

Sesje “Pytania i odpowiedzi”, podczas których uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania

BUSINESS MASTERCLASS

Biznesowe szkolenia dotyczące tematów związanych z zarządzaniem ludźmi i przywództwem

BAZA SZKOLEŃ

Materiały wideo nagrane wyłącznie na potrzeby tego Programu

SESJE COACHINGU BIZNESOWEGO

Sesje coachingowe na żywo dedykowane typowo tematom związanym z biznesem i zarządzaniem ludźmi

Gwarancja – możliwość zwrotu w ciągu 14 dni dla każdego bez podania przyczyny!

Niezależnie czy kupujesz Self Coaching Program jako osoba indywidualna czy na firmę z fakturą, otrzymujesz gwarancję zwrotu. W praktyce oznacza to, że możesz testować program a jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy.

„Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji”

Opinie uczestników Programu

Sylwia Michalska - HR Business Partner

“Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program. Widać duże Twoje w tym doświadczenie. Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzebę wspierania ludzi.”

Beata Czarny - HR/Coach

“Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów”

Małgorzata Miszczak - Dziennikarka

“Self Coaching z Elą Krokosz to podróż wgłąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań i budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie tu i teraz…”

Katarzyna Erich - Coach

“Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze – ambitnych, rozwijających, po drugie – poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudownym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!”

Monika Ruszczyk - HR

“Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje, że dokopuję się do ciemnych i jasnych stron siebie oraz daje nam narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej…”

Beata Szukowska - HR Partner

“Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu pod okiem Eli”

Anna Hrynczak - Coach

“Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz – jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorką sesji coachingowych.”

Renata Maląg - Coach

“Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię.”

Opinie uczestników Programu

"Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program.  Widać duże Twoje w tym doświadczenie.  Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzebę wspierania ludzi."

Sylwia Michalska

HR Business Partner

"Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów"

Beata Czarny

HR/Coach

"Self Coaching z Elą Krokosz to podróż wgłąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań i budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie tu i teraz..."

Małgorzata Miszczak

Dziennikarka

"Bardzo polecam Self Coaching Program. Profesjonalne opracowanie, dużo praktycznej wiedzy, bogaty zakres zagadnień, co miesiąc nowy ciekawy temat na warsztacie zawodowym" 

Magda Busak

HR

"Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze - ambitnych, rozwijających, po drugie - poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudownym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!"

Katarzyna Erich

Coach

"Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię."

Renata Maląg

Coach

"Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu pod okiem Eli"

Beata Szukowska

HR Partner

"Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje, że dokopuję się do ciemnych i jasnych stron siebie oraz daje nam narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej..."

Monika Romaniak

HR

"Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz - jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorką sesji coachingowych."

Anna Hrynczak

Coach

Ile kosztuje Program?

TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Praca indywidualna z coachem to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie coachingowe otrzymuje tylko nieliczna grupa.  

Celem Self Coaching Program jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego. Program obejmuje dwie wersje, w zależności od Twoich potrzeb.

PROFESSIONAL

450 zł
279/miesiąc
 • Business Coaching - sesje na żywo
 • Business Masterclass - sesje na żywo
 • HR & Business Action Learning - sesje na żywo
 • Akademia Coach'a - sesje na żywo
 • Superwizje Praktyki Coachingowej - sesje na żywo
 • ✅ Life Coaching - sesje na żywo
 • ✅ Career Coaching - sesje na żywo
 • ✅ Coaching schematów i przekonań – sesje na żywo
 • ✅ Coaching relacji – sesje na żywo
 • ✅ Coaching kryzysowy – sesje na żywo
 • Baza 150 nagranych sesji
 • ✅ 60 szkoleń rozwojowych i biznesowych
 • ✅ Szkolenia rozwojowe - co miesiąc
 • Akademia Talentów Gallup'a - sesje na żywo
 • ✅ 30 workbook’ów – dedykowane zestawy ćwiczeń zawierające narzędzia coachingowe
 • ✅ Stała opieka certyfikowanego Coach'a

„Prowadząc własny biznes musisz budować swoją siłę psychiczną”

Każdy właściciel firmy ma wybór

Albo działa na pół gwizdka, szarpie się z codziennymi wyzwaniami i z czasem marzy o powrocie na etat, albo…

Nauczy się zarządzać swoim sposobem myślenia (umysłem) i odważnie osiąga kolejne cele biznesowe, będąc inspiracją dla siebie i innych, jak prawdziwie i odważnie można żyć

tdi-school-of-coaching-logo-small-2

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Każda zmiana w Twoim życiu zaczyna się od Ciebie i nikt nie rozwinie Cię lepiej niż Ty Sam!

2023 © TDI School of Coaching