Self Coaching Program!

wzmocnij motywację i odwagę do

budowania sukcesu

w swojej firmie

Elżbieta Krokosz – Master Coach & Talent Consultant

Czym jest Self Coaching Program?

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który będzie prowadzić Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co dla Ciebie jest najważniejsze!

Dzięki pracy z coachem i mentorem oraz narzędziom coachingowym stajesz się coachem dla samego siebie i potrafisz odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie swój sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację, jakiej potrzebujesz w prowadzeniu biznesu oraz w życiu prywatnym

Dla kogo i po co?

Jeśli chcesz:

{

Przestać “bawić się w biznes” i wypłynąć na głębokie wody, bez konieczności pracy od rana do nocy

{

Wzmacniać pewność siebie, odwagę oraz determinację do budowania biznesu

{

Nie czuć już frustracji z powodu stagnacji, a powrót na etat nie wchodzi w grę

{

Interesuje Cię tylko i wyłącznie praca z pasją, chcesz być spełniony i usatysfakcjonowany

{

Być zadowolonym z siebie rodzicem, który z uśmiechem prowadzi biznes, a do dzieci wraca z cudowną energią

{

Stać się najlepszą wersją siebie, osobą odważną, która nie odpuszcza i inspiruje swoje otoczenie

W efekcie jesteś spełnioną, odważną, pełna pasji w swojej pracy i żyjącą według własnego scenariusza osobą. Inspirujesz innych tym, jak walczyć o siebie i swoje marzenia. Inspirujesz także tym swoje dzieci, ucząc ich jak w tej walce o rzeczy najważniejsze, nigdy nie odpuszczać!

Kto regularnie korzysta z Programu?

Zobacz opinie uczestników

W ciągu 6 miesięcy do Self Coaching Program dołączyło już ponad 300 osób. Podążają za swoimi marzeniami i żyją według własnego scenariusza!

Co zyskasz biorąc udział w Programie?

Z

Osiągniesz swoje cele biznesowe – dzięki wysokiej motywacji, determinacji oraz odwadze, które wzmacniasz podczas programu

Z

Zlikwidujesz blokady wewnętrzne – dzięki narzędziom coachingowym staniesz się coachem dla samego siebie i potrafisz odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie swój sposób myślenia

Z

Zwiększysz swoją efektywność osobistą w realizacji swoich celów, osiągając je nie tylko skuteczniej, ale przede wszystkim w większej harmonii i z większą radością

Z

Zyskasz wewnętrzną motywację do podejmowania działań koniecznych do tego, aby osiągnąć to, na czym Ci naprawdę zależy lub to, co musi zostać zrealizowane i motywować innych

Z

Zwiększysz odwagę i pewność siebie – staniesz się lepszą wersją siebie, osobą odważną, która nie odpuszcza

Z

Korzystasz z Programu wtedy kiedy potrzebujesz – w każdym miesiącu mamy serię szkoleń i sesji coachingowych, ale to Ty decydujesz czy chcesz wziąć udział w sesji live czy wolisz zobaczyć potem nagranie. To wsparcie dla Ciebie, a nie obowiązek, który musisz zrealizować.

Zobacz jak to działa

Harmonogram miesięczny

Co znajdziesz w środku?

Elementy Programu

Szkolenia online

Każdego miesiąca bierzesz udział w nowym szkoleniu z zakresu tematyki rozwoju biznesu, które prowadzone jest dla Ciebie na żywo

SESJE COACHINGOWe LIVE

Co tydzień z Coachem i Mentorem pracujesz nad tematem gdzie utknęłaś, aby lepiej zrozumieć swoje przekonania i  zmienić Twój sposób myślenia

Workbook

Zestaw ćwiczeń do pracy indywidualnej w ciągu każdego miesiąca z zadaniami na każdy dzień

PODCASTY

Nagrania audio dopasowane do tematyki, nad którą pracujemy w danym miesiącu

SESJE MENTORINGOWE Q&A

Sesje “Pytania i odpowiedzi”, podczas których uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania

BUSINESS MASTERCLASS

Biznesowe szkolenia dotyczące tematów związanych z zarządzaniem ludźmi i przywództwem

BAZA SZKOLEŃ

Materiały wideo nagrane wyłącznie na potrzeby tego Programu

SESJE COACHINGU BIZNESOWEGO

Sesje coachingowe na żywo dedykowane typowo tematom związanym z biznesem i zarządzaniem ludźmi

Gwarancja – możliwość zwrotu w ciągu 14 dni dla każdego bez podania przyczyny!

Niezależnie czy kupujesz Self Coaching Program jako osoba indywidualna czy na firmę z fakturą, otrzymujesz gwarancję zwrotu. W praktyce oznacza to, że możesz testować program a jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy.

“Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji”

Kim jestem?

International Master Coach & Trainer, Talent Consultant

Jestem Słońcem, które rozpala ludzi do życia na 100% – to moja osobista misja, którą realizuję każdego dnia.

Od ponad 20 lat zajmuję się tym co jest moją pasją – rozwojem potencjału ludzi. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując i ucząc się w wielu krajach m.in. Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii.

Pracuję z organizacjami z całego świata, w których m.in. pomagam identyfikować ludzi o największym potencjale i ich rozwijać. Prowadzę zajęcia na Executive MBA z zakresu zarządzania talentami.

Inspiruję tysiące ludzi na świecie występując na TEDx, oraz wydając co tydzień dwie serie podcastów: “TDI School of Coaching” oraz ” O rozwoju ludzi profesjonalnie”.

Jak wygląda platforma online?

Zobacz co jest w środku

Opinie uczestników Programu

Sylwia Michalska - HR Business Partner

“Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program. Widać duże Twoje w tym doświadczenie. Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzebę wspierania ludzi.”

Beata Czarny - HR/Coach

“Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów”

Małgorzata Miszczak - Dziennikarka

“Self Coaching z Elą Krokosz to podróż wgłąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań i budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie tu i teraz…”

Katarzyna Erich - Coach

“Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze – ambitnych, rozwijających, po drugie – poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudownym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!”

Monika Romaniak - HR

“Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje, że dokopuję się do ciemnych i jasnych stron siebie oraz daje nam narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej…”

Beata Szukowska - HR Partner

“Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu pod okiem Eli”

Anna Hrynczak - Coach

“Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz – jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorką sesji coachingowych.”

Renata Maląg - Coach

“Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię.”

Opinie uczestników Programu

"Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program.  Widać duże Twoje w tym doświadczenie.  Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzebę wspierania ludzi."

Sylwia Michalska

HR Business Partner

"Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów"

Beata Czarny

HR/Coach

"Self Coaching z Elą Krokosz to podróż wgłąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań i budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie tu i teraz..."

Małgorzata Miszczak

Dziennikarka

"Bardzo polecam Self Coaching Program. Profesjonalne opracowanie, dużo praktycznej wiedzy, bogaty zakres zagadnień, co miesiąc nowy ciekawy temat na warsztacie zawodowym" 

Magda Busak

HR

"Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze - ambitnych, rozwijających, po drugie - poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudownym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!"

Katarzyna Erich

Coach

"Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię."

Renata Maląg

Coach

"Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu pod okiem Eli"

Beata Szukowska

HR Partner

"Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje, że dokopuję się do ciemnych i jasnych stron siebie oraz daje nam narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej..."

Monika Romaniak

HR

"Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz - jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorką sesji coachingowych."

Anna Hrynczak

Coach

Ile kosztuje Program?

TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Praca indywidualna z coachem to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie coachingowe otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem Self Coaching Program jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

“Prowadząc własny biznes musisz budować swoją siłę psychiczną”

Każdy właściciel firmy ma wybór

Albo działa na pół gwizdka, szarpie się z codziennymi wyzwaniami i z czasem marzy o powrocie na etat, albo…

Nauczy się zarządzać swoim sposobem myślenia (umysłem) i odważnie osiąga kolejne cele biznesowe, będąc inspiracją dla siebie i innych, jak prawdziwie i odważnie można żyć

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak działa system członkostwa w Self Coaching Program?

Rejestrując się w Programie otrzymujesz dostęp do serwisu, w którym korzystasz ze wszystkich materiałów online 24/7. W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu klienta. Z wyprzedzeniem będziemy Ci wysyłać miesięczny harmonogram. O opłacie za uczestnictwo w SCP nie musisz pamiętać, gdyż zgodnie z comiesięczną subskrypcją raz w miesiącu będzie ona automatycznie pobierana.

W jaki sposób mogę uczestniczyć w szkoleniach i zapisać się na sesje?

Na początku każdego miesiąca otrzymujesz od nas harmonogram programu. Możesz uczestniczyć w szkoleniach i sesjach online na żywo lub w dowolnej chwili obejrzeć nagranie w Twoim panelu klienta. Aby zapisać się na sesję wystarczy, że wyślesz do nas zgłoszenie, a my umówimy się z Tobą na określony termin (zgodnie z harmonogramem danego miesiąca).

Ile kosztuje udział w Self Coaching Program?

Uczestnictwo w programie to 279zł brutto miesięcznie.

Jak jest pobierana płatność za Program?

Rejestrując się w Programie podajesz numer swojej karty kredytowej/debetowej (akceptowana jest każda karta typu VISA, MasterCard, itp.). Operator płatności PayU będzie pobierać środki z Twojej karty co 30 dni. W momencie rezygnacji automatycznie wstrzymane jest pobieranie płatności.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście, przy zakupie możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać fakturę VAT.

Czy moja firma może zapłacić za mój udział?

Jak najbardziej, wiele firm decyduje się na to, aby opłacić udział w Programie swoim pracownikom. Pobierz tutaj wzór listu jaki możesz przedstawić swojej firmie, aby przekonać ich do sfinansowania Twojego udziału w Self Coaching Program.

Jak wyglądają sesje coachingowe? Jak mogę w nich uczestniczyć?

Sesje coachingowe, podobnie jak szkolenia, odbywają się na żywo przy pomocy platformy online. W dowolnej chwili można obejrzeć ich nagranie w swoim panelu. Każdy z uczestników programu może zgłosić się, aby pracować indywidualnie z coachem podczas sesji lub obserwować prowadzoną sesję. Obserwując coaching innej osoby “podczepiasz się” pod proces coachingowy i widzisz jak nad swoimi wyzwaniami pracuje ktoś inny. To jest absolutna magia patrzeć, jak inni pracują nad sobą, swoimi przekonaniami i sposobem myślenia. Często bywa tak, że nasze wyzwania i trudności są bardzo podobne, zatem oglądając czyjąś sesje będziesz widzieć odniesienie do własnej sytuacji i mieć możliwość znalezienia rozwiązań dla siebie. Każda sesja jest prowadzona z zachowaniem poufności. Inni uczestnicy Programu obserwujący coaching znają jedynie imię osoby coachowanej. Twoje dane osobowe oraz wizerunek są poufne.

Czy biorąc udział w sesji muszę zdradzać swoją tożsamość?

Nie, uczestnicy Programu obserwujący Twój coaching będą znać jedynie Twoje imię. Decyzja o tym, czy chcesz włączyć kamerę podczas sesji należy do Ciebie, zawsze masz możliwość skorzystania z avatara. Twoje dane osobowe oraz wizerunek są poufne.

Rodzaje płatności

wybierz sposób wygodny dla ciebie

6 MIESIĘCY

- jednorazowa płatność przelewem -
1 miesiąc GRATIS!
  • •  WYGODNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
  • •  DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH KARTY PŁATNICZEJ
  • •  OTRZYMUJESZ 1 MIESIĄC UCZESTNICTWA GRATIS

12 MIESIĘCY

- jednorazowa płatność przelewem -
2 miesiące GRATIS!
  • •  WYGODNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
  • •  DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH KARTY PŁATNICZEJ
  • •  OTRZYMUJESZ 2 MIESIĄCE UCZESTNICTWA GRATIS
tdi-school-of-coaching-logo-small-2

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Każda zmiana w Twoim życiu zaczyna się od Ciebie i nikt nie rozwinie Cię lepiej niż Ty Sam!

2021 © TDI School of Coaching