Self Coaching Program

DLA MENEDŻERÓW I PRACOWNIKÓW
DOŁĄCZ DO NAS

Chcesz wzmacniać motywację, determinację i odwagę

pod okiem Master Business Coacha i Mentora

aby osiągać cele i zarządzać innymi?

Pracując w biznesie jako menedżer lub profesjonalista musisz być stale silna, pewna siebie i zmotywowana, aby osiągać ambitne cele, przewodzić innymi i iść ciągle do przodu. Ale czasem czujesz się słaba, z brakiem wiary w siebie i we własne możliwości.

Pracując od ponad 20 lat z menedżerami, talentami, profesjonalistami wiem, że spadki emocjonalne są czymś normalnym.

Jeśli chcesz być efektywna w swojej roli musisz nauczyć się szybko “wybijać się z powrotem na górę”. Bez tej umiejętności szybko wypadniesz z gry.

Dla kogo jest ten Program?

Nie rozpalisz innych, jeśli samA nie płoniesz!

MENEDŻER

Potrzebujesz realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał aby inspirować sobą innych w zespole, którym zarządzasz

PRACOWNIK

Potrzebujesz wzmacniać swoją siłę psychiczną aby utrzymać wysoki poziom motywacji. Od niej zależy Twoja satysfakcja oraz efektywność biznesowa.

OTO CO ZYSKUJESZ!

Uzyskujesz profesjonalne wsparcie od eksperta – coach’a.

Zwiększasz swoją efektywność osobistą w realizacji swoich celów, osiągając je nie tylko skuteczniej, ale przede wszystkim w większej harmonii i z większą radością.

Wzmacniasz swoją siłę psychiczną, która pomaga Ci każdego dnia radzić sobie z wyzwaniami.

Zyskujesz ciągłą wewnętrzną motywację do podejmowania działań koniecznych do tego aby osiągnąć to na czym Ci naprawdę zależy lub to do musi zostać zrealizowane i motywować innych.

Wzmacniasz swoją samodyscyplinę i siłę woli.

Uczysz się technik i narzędzi, do tego, aby wzmacniać siebie i stawać się najlepszym coach’em dla samego siebie!

Otaczasz się ludźmi, których postawa Cię motywuje. Widzisz jak inni radzą sobie z wyzwaniami i jak realizują swoje cele. Jesteśmy średnią 5-ciu osób, którymi się otaczamy więc warto otoczyć się tym, co nas motywuje i buduje!

Zobacz jak to działa

Harmonogram miesięczny

Co znajdziesz w środku?

Elementy Programu

Szkolenia online

Każdego miesiąca bierzesz udział w nowym szkoleniu z zakresu tematyki rozwoju i coachingu, które prowadzone jest dla Ciebie na żywo

SESJE COACHINGOWe LIVE

Co tydzień z Coachem i Mentorem pracujesz nad tematem gdzie utknęłaś, aby lepiej zrozumieć swoje przekonania i  zmienić Twój sposób myślenia

Workbook

Zestaw ćwiczeń do pracy indywidualnej w ciągu każdego miesiąca z zadaniami na każdy dzień

PODCASTY

Nagrania audio dopasowane do tematyki, nad którą pracujemy w danym miesiącu

SESJE MENTORINGOWE Q&A

Sesje “Pytania i odpowiedzi”, podczas których uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania

BUSINESS MASTERCLASS

Biznesowe szkolenia dotyczące tematów związanych z zarządzaniem ludźmi, przywództwem i funkcjonowaniem w organizacji

BAZA SZKOLEŃ

Materiały wideo nagrane wyłącznie na potrzeby tego Programu

SESJE COACHINGU BIZNESOWEGO

Sesje coachingowe na żywo dedykowane typowo tematom związanym z biznesem i zarządzaniem ludźmi

Kim jestem?

International Master Coach & Trainer, Talent Consultant

Jestem Słońcem, które rozpala ludzi do życia na 100% – to moja osobista misja, którą realizuję każdego dnia.

Od ponad 20 lat zajmuję się tym co jest moją pasją – rozwojem potencjału ludzi. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując i ucząc się w wielu krajach m.in. Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii.

Pracuję z organizacjami z całego świata, w których m.in. pomagam identyfikować ludzi o największym potencjale i ich rozwijać. Prowadzę zajęcia na Executive MBA z zakresu zarządzania talentami.

Inspiruję tysiące ludzi na świecie występując na TEDx, oraz wydając co tydzień dwie serie podcastów: “TDI School of Coaching” oraz ” O rozwoju ludzi profesjonalnie”.

Ile kosztuje Program?

twoja najlepsza inwestycja

6 MIESIĘCY

- jednorazowa płatność przelewem -
1 miesiąc GRATIS!
  • •  WYGODNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
  • •  DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH KARTY PŁATNICZEJ
  • •  OTRZYMUJESZ 1 MIESIĄC UCZESTNICTWA GRATIS

12 MIESIĘCY

- jednorazowa płatność przelewem -
2 miesiące GRATIS!
  • •  WYGODNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
  • •  DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH KARTY PŁATNICZEJ
  • •  OTRZYMUJESZ 2 MIESIĄCE UCZESTNICTWA GRATIS

Gwarancja – możliwość zwrotu w ciągu 14 dni dla każdego bez podania przyczyny!

Niezależnie czy kupujesz Self Coaching Program jako osoba indywidualna czy na firmę z fakturą, otrzymujesz gwarancję zwrotu. W praktyce oznacza to, że możesz testować program a jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy.

“Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji”

Kto regularnie korzysta z Programu?

Zobacz opinie uczestników

W ciągu 10 miesięcy do Self Coaching Program dołączyło już ponad 400 osób. Zwiększają oni swoje umiejętności zarządzania sobą i innymi za pomocą coachingu!

Referencje i opinie

przeczytaj co uważają uczestnicy Programu

“Po każdej sesji nabieram niesamowitego powera do działania, a w biznesie bez działania nie ma efektów. Nie wiem jak Ela to robi, ale odblokowuje we mnie pokłady, z których często nie zdaję sobie sprawy!”

Renata W.

“Kiedy rzuciłam etat z głową pełną marzeń, pasji do własnego biznesu nie spodziewałam się, że trudności przyjdą tak szybko… Wiedząc, że każdą z tych trudności mogę omówić z coachem biznesu jest dla mnie nieoceniona! Wiem, że ktoś mnie mocno wspiera w mojej drodze, z której nie zamierzam zejść!”

Agnieszka A.

“Jedną z największych dla mnie wartości Self Coaching Program jest to, że cały czas przyglądam się sobie, temu jak myślę, jakie mam przekonania i jaka muszę być, aby wejść na kolejny poziom w moim biznesie. Już wiem, że podstawą każdego mojego sukcesu lub jego braku jestem ja sama. Inwestuję w siebie, bo wiem, że to będzie przekładać się na mój biznes.”

Dorota W.

“To Self Coaching Program przekonał mnie, aby iść na swoje. Słuchając podczas sesji coachingowych jak inni mierzą się z wyzwaniami i osiągają to, na czym im tak bardzo zależy uwierzyłam, że warto walczyć o swoje marzenia. Ze wsparciem Eli ta walka jest zdecydowanie do wygrania!”

Monika R.

“Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem już ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje ze dokopuję się do ciemnych (i jasnych) stron siebie i daje narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej …”

Monika S.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile trwa Self Coaching Program?

Self Coaching Program został zaprojektowany jako roczny program rozwojowy, ale możesz dołączyć na dowolną ilość miesięcy. Niektórzy dokonują takich rewolucji w swoim życiu pod wpływem programu, że chcą stale korzystać z naszego wsparcia coachingowego. Inni natomiast dołączają tylko na kilka miesięcy. Zacznij od pierwszego miesiąca i zobacz jak wiele osiągniesz już w pierwszy miesiąc! Anulować udział w Programie możesz w dowolnym momencie! Najlepsze jest to, że wszystkie bonusy, które otrzymujesz na początku zostają z Tobą na zawsze - więc nic nie ryzykujesz!

Czy ten program jest dla mnie jeśli nie jestem Coachem?

Oczywiście! Self Coaching Program pomaga dokonywać prawdziwych zmian w naszym życiu i stawać się najlepszą wersją samego siebie dzięki pracy coachingowej. Dodatkowym atutem jest możliwość rozwoju umiejętności coachingowych dzięki Akademii Coach’a oraz podpatrywaniu jak sesje prowadzi Master Coach.

Ile czasu muszę poświęcić na Self Coaching Program?

Dobra praktyka mówi, aby było to około 15 minut dziennie skupiając się na temacie, który dla Ciebie jest ważny, np. praca z przekonaniami, osiąganie celów lub budowanie pewności siebie - to Ty decydujesz. My dodatkowo rekomendujemy wzięcie udziału w co najmniej 1 sesji coachingowej raz na tydzień (jako coachowany lub obserwujący sesję coachingową). Możesz również obejrzeć nagrania sesji i szkoleń jeśli dany termin Ci nie pasuje.

Jak mogę zrezygnować z Programu?

W dowolnym momencie wysyłasz do nas maila o Twojej rezygnacji i automatycznie wstrzymywane jest dalsze pobieranie płatności z Twojej karty za udział w Programie. Bez wypowiedzeń i zbędnej papierologii - rezygnacja jest od razu.

tdi-school-of-coaching-logo-small-2

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Każda zmiana w Twoim życiu zaczyna się od Ciebie i nikt nie rozwinie Cię lepiej niż Ty Sam!

2021 © TDI School of Coaching