Self Coaching Program

DLA MENEDŻERÓW I PRACOWNIKÓW DOŁĄCZ DO NAS

Chcesz wzmacniać motywację, determinację i odwagę

pod okiem Master Business Coacha i Mentora

aby osiągać cele i zarządzać innymi?

Powiedzmy sobie szczerze. Pracując w biznesie, jako menedżer czy profesjonalista znajdujesz się w środowisku, w którym musisz być stale silny, pewny siebie, zmotywowany, aby osiągać ambitne cele, przewodzić innymi i iść ciągle do przodu.

A czasem jednak czujesz się słaby, z brakiem wiary w siebie i we własne możliwości, zdemotywowany.
Pracując od ponad 20 lat z menedżerami, talentami, profesjonalistami, także jako partner merytoryczny Executive MBA Business Trends przy WSB wiem, że spadki emocjonalne są czymś normalnym, bo bez względu na rolę jesteśmy ludźmi a nie robotami.

Jeśli jednak chcesz być efektywny w swojej roli musisz nauczyć się jak szybko “wybijać się z powrotem do góry” w momencie gdy masz spadek. Bez tej umiejętności wypadniesz z gry.

Dotychczas wspieraliśmy w tym obszarze osoby podczas coachingów indywidualnych. Czas jednak pomóc dużo większej ilości osób.

I właśnie dlatego dla Ciebie stworzyłam Self Coaching Program

Dla kogo jest ten Program?

WYBIERZ WERSJĘ DEDYKOWANĄ dla ciebie

MENEDŻEROWIE

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych w zespole, którym zarządzasz. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz. Nie zmotywujesz nikogo, jeśli Tobie samemu brak siły psychicznej.

PRACOWNICY

Twoją rolą jest utrzymać wysoki własny poziom motywacji, a kto dba o Ciebie? W biznesie niestety często brakuje czasu, aby wspierać pracowników i wzmacniać ich siłę psychiczną. Od niej zależy Twoja satysfakcja oraz efektywność biznesowa.

OTO CO ZYSKUJESZ!

Uzyskujesz profesjonalne wsparcie od eksperta – coach’a.

Zwiększasz swoją efektywność osobistą w realizacji swoich celów, osiągając je nie tylko skuteczniej, ale przede wszystkim w większej harmonii i z większą radością.

Wzmacniasz swoją siłę psychiczną, która pomaga Ci każdego dnia radzić sobie z wyzwaniami.

Zyskujesz ciągłą wewnętrzną motywację do podejmowania działań koniecznych do tego aby osiągnąć to na czym Ci naprawdę zależy lub to do musi zostać zrealizowane i motywować innych.

Wzmacniasz swoją samodyscyplinę i siłę woli.

Uczysz się technik i narzędzi, do tego, aby wzmacniać siebie i stawać się najlepszym coach’em dla samego siebie!

Otaczasz się ludźmi, których postawa Cię motywuje. Widzisz jak inni radzą sobie z wyzwaniami i jak realizują swoje cele. Jesteśmy średnią 5-ciu osób, którymi się otaczamy więc warto otoczyć się tym, co nas motywuje i buduje!

Skąd pewność, że ten Program

Pomoże Ci WZMOCNIĆ SIŁĘ PSYCHICZNĄ I EFEKTYWNOŚĆ BIZNESOWĄ?

Znamy się na tym, jak mało kto. Od ponad 20 lat pracujemy z top managerami i talentami największych firm w wielu krajach.

Każdy z nas ma niesamowity potencjał w sobie, ale jednak jak każdy mistrz  w sporcie potrzebuje dobrego trenera/coach’a. Aby osiągać największe sukcesy każdy z nas potrzebuje stale obok siebie coach’a, który będzie nas wspierać, łamać nasze schematy myślenia. Kogoś kto bedzie wypychał nas ze strefy komfortu, motywował do sięgania po więcej w życiu i uczył jak korzystać z naszego potencjału, aby trudności nie powstrzymywały nas przed działaniem.

Coacha, który będzie w nas wierzył mocniej niż my sami. Właśnie tym jest Self Coaching Program – strukturą, procesem i stałym wsparciem w Twojej drodze realizacji tego, na czym Tobie zależy najbardziej.

Co więcej – Self Coaching Program buduje z każdego z nas najlepszego coacha dla samego siebie!

» Wyobraź sobie jak to jest, kiedy w każdym momencie możesz otrzymać wsparcie? «

» W każdym tygodniu skorzystać ze wsparcia coach’a biznesu? «

» Mieć dostęp do coachingu 24godziny na dobę? Zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz? «

» Możesz posłuchać i zobaczyć jak inni radzą sobie z trudnościami? Z wypaleniem? Jak odzyskują motywację? «

» Mieć dostęp do mentoringu, zadać pytanie, na które często w firmie nikt nie znajduje czasu, aby Ci odpowiedzieć? «

» Korzystać z wielu szkoleń rozwojowych, które pomagają Ci osiągać Twoje cele? «

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA

TEN PROGRAM TO COMIESIĘCZNE:

 • SZKOLENIA ONLINE – otrzymasz dostęp do nagrania video, które pomoże Ci rozwijać swoje umiejętności – nie możesz ciągle kręcić się w kółko wokół tych samych tematów, potrzebujesz nowej perspektywy, narzędzi i metod skutecznego działania.
 • WORKBOOK – zestaw ćwiczeń do pracy indywidualnej na każdy dzień – nie da się innych zachęcić do działania, jeśli samemu się tego nie robi! Własne doświadczenie pracy nad sobą pomoże Ci nabrać większej pewności siebie w pracy z klientami.
 • SESJA MENTORINGOWA Q&A – godzinna sesja “Pytania i odpowiedzi”, podczas której uzyskasz odpowiedź na każde pytanie, od tych banalnych, do najtrudniejszych, na które może Ci odpowiedzieć tylko bardzo doświadczony Coach. Sesje są nagrywane, więc możesz do nich wrócić w każdej chwili.
 • SESJA COACHINGOWA LIVE (raz na tydzień) – cotygodniowe sesje coachingowe prowadzone na żywo. Masz dwie możliwości – możesz uczestniczyć w nich jako klient (z zachowaniem pełnej prywatności) i z pomocą doświadczonego Coacha na bieżąco rozwiązywać swoje problemy albo obserwować je jako uczestnik, by poznać warsztat kogoś bardzo doświadczonego. To już nie są ćwiczenia w parach czy odgrywane scenki, tylko prawdziwe sesje coachingowe! Sesje są nagrywane, więc możesz je odsłuchiwać tyle razy, ile zechcesz.
 • BUSINESS MASTERCLASS (raz na miesiąc) – biznesowe szkolenie dotykające tematów związanych z zarządzaniem ludźmi, przywództwem i funkcjonowaniem w organizacji. Sesje te prowadzone są przez praktyków biznesu oraz coachów i trenerów Talent Development Institute.
 • SESJA COACHINGU BIZNESOWEGO (raz na miesiąc) – sesja coachingowa live dedykowana typowo tematom związanym z biznesem i zarządzaniem ludźmi. Element programu Self Coaching Program – wersja menedżerska.

 

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.

Program jest dostępny na platformie online, do której masz dostęp z dowolnego miejsca na Ziemi, potrzebujesz tylko dostępu do Internetu. Logujesz się kiedy chcesz i wszystkie udostępnione materiały masz zawsze pod ręką.

Uczysz się wtedy kiedy masz czas, więc nie koliduje to z Twoimi obowiązkami zawodowymi – poza sesjami na żywo – na szczęście zawsze pozostają nagrania.

Kim ja w ogóle jestem?

Przeczytaj i zdecyduj czy warto się ode mnie uczyć

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 20 lat zajmuję się tym co jest moją pasją – rozwojem potencjału ludzi.  Swoje doświadczenie zdobywałam pracując i ucząc się w wielu krajach m.in.  Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii

Zostałam pierwszym polskim Learning & Development Managerem w Irlandii, w największym irlandzkim banku, wdrażając strategię rozwoju ludzi dla 8500 pracowników

Pracowałam jako Talent Consultant w Wiedniu dla OMV Austria, budując programy rozwojowe dla globalnych talentów tej największej austriackiej firmy paliwowej

Rozwijałam ludzi w największych międzynarodowych organizacjach takich jak: Molson Coors, Avon, Procter & Gamble, Atos, Fortum, Mars, Wrigley , Play, BP Polska, Carlsberg Shared Services, Żywiec Zdrój, Hewlett Packard, UBS.

Jestem wykładowcą z obszaru Zarządzania Talentami w ramach studiów Executive MBA Business Trends na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

Studiowałam w USA na Lehigh University, w Belgii na Hasselt University i na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Zostałam polską stypendystką elitarnego programu The Global Village for Future Leaders in Business & Industry w USA, organizowanego przez The Lee Iacocca Institute.

Ile kosztuje Program?

TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Praca indywidualna z coachem to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie coachingowe otrzymuje tylko nieliczna grupa.  

Celem Self Coaching Program jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego. Program obejmuje dwie wersje, w zależności od Twoich potrzeb.

Wzmacniaj motywację, determinację i odwagę
pod okiem Master Coach’a i mentora, aby osiągać swoje cele i zarządzać innymi”

Gwarancja – możliwość zwrotu w ciągu 14 dni!

Masz 14 dni na przetestowanie Programu i jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy. W tym czasie będziesz mieć okazję do wzięcia udziału w sesjach coachingowych, zobaczyć prowadzone szkolenia i wiele innych elementów, więc łatwo Ci będzie ocenić ich wartość i przydatność programu w Twojej pracy.

Self Coaching Program to automatycznie odnawiana każdego miesiąca subskrypcja – jak w Netflixie. W każdym momencie możesz zrezygnować, a w ciągu pierwszych 14 dni – bezkosztowo. Z doświadczenia wiemy, że już w ciągu pierwszych 30 dni wejdziesz na znacznie wyższy poziom. Decyzja leży po Twojej stronie.

“Najważniejsza dla mnie jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji”

Referencje i opinie

przeczytaj co uważają uczestnicy Programu

“Po każdej sesji nabieram niesamowitego powera do działania, a w biznesie bez działania nie ma efektów. Nie wiem jak Ela to robi, ale odblokowuje we mnie pokłady, z których często nie zdaję sobie sprawy!”

Renata W.

“Kiedy rzuciłam etat z głową pełną marzeń, pasji do własnego biznesu nie spodziewałam się, że trudności przyjdą tak szybko… Wiedząc, że każdą z tych trudności mogę omówić z coachem biznesu jest dla mnie nieoceniona! Wiem, że ktoś mnie mocno wspiera w mojej drodze, z której nie zamierzam zejść!”

Agnieszka A.

“Jedną z największych dla mnie wartości Self Coaching Program jest to, że cały czas przyglądam się sobie, temu jak myślę, jakie mam przekonania i jaka muszę być, aby wejść na kolejny poziom w moim biznesie. Już wiem, że podstawą każdego mojego sukcesu lub jego braku jestem ja sama. Inwestuję w siebie, bo wiem, że to będzie przekładać się na mój biznes.”

Dorota W.

“To Self Coaching Program przekonał mnie, aby iść na swoje. Słuchając podczas sesji coachingowych jak inni mierzą się z wyzwaniami i osiągają to, na czym im tak bardzo zależy uwierzyłam, że warto walczyć o swoje marzenia. Ze wsparciem Eli ta walka jest zdecydowanie do wygrania!”

Monika R.

“Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem już ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje ze dokopuję się do ciemnych (i jasnych) stron siebie i daje narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej …”

Monika S.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak działa system członkostwa w Self Coaching Program?

Rejestrując się w Programie otrzymujesz dostęp do serwisu, w którym korzystasz ze wszystkich materiałów online 24/7. W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu klienta. Z wyprzedzeniem będziemy Ci wysyłać miesięczny harmonogram. O opłacie za uczestnictwo w SCP nie musisz pamiętać, gdyż zgodnie z comiesięczną subskrypcją raz w miesiącu będzie ona automatycznie pobierana.

W jaki sposób mogę uczestniczyć w szkoleniach i sesjach?

Zawsze na początku miesiąca będziesz otrzymywać od nas harmonogram programu. Możesz uczestniczyć w szkoleniach i sesjach online na żywo lub potem w dowolnej chwili obejrzeć nagranie w Twoim panelu klienta.

W jaki sposób otrzymam dostęp do materiałów?

Po dokonaniu rejestracji w Self Coaching Program otrzymasz login i hasło do swojego panelu , gdzie będą dostępne wszystkie materiały i nagrania z sesji oraz szkoleń. Możesz z nich korzystać wtedy kiedy Ci wygodnie.

Jak długo trwa Self Coaching Program?

W związku z tym, że jest to program comiesięcznego wsparcia Twój udział w nim nie ma określonego horyzontu czasowego. To Ty decydujesz jak długo z niego korzystasz.

Ile kosztuje udział w Self Coaching Program i dostęp do platformy?

Uczestnictwo w programie to 279zł brutto miesięcznie. 

Jak jest pobierana płatność za Program?

Rejestrując się w Programie podajesz numer swojej karty kredytowej/debetowej (akceptowana jest każda karta typu VISA, MasterCard, itp.). Operator płatności PayU będzie pobierać środki z Twojej karty co 30 dni. W momencie rezygnacji automatycznie wstrzymane jest pobieranie płatności.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście, przy zakupie możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać fakturę VAT. Przy wyborze faktury VAT pamiętaj, że tak naprawdę Self Coaching Program to dla Ciebie wydatek tylko 80 zł netto!

Czy moja firma może zapłacić za mój udział?

Jak najbardziej, wiele firm decyduje się na to, aby opłacić udział w Programie swoim pracownikom. Pobierz tutaj wzór listu jaki możesz przedstawić swojej firmie, aby przekonać ich do sfinansowania Twojego udziału w Self Coaching Program.

Czy mogę w dowolnym momencie zrezygnować z Programu?

Masz 14 dni na przetestowanie, otrzymujesz dostęp do platformy programu z całą jej zawartością. Jeżeli w ciągu 14 dni uznasz, że ten program nie da Ci efektów, dla których się zapisujesz możesz zrezygnować, a pełną wpłaconą kwotę Ci zwracamy. Po upływie okresu próbnego (14 dni) nadal w dowolnym momencie możesz zrezygnować z uczestnictwa.

Jak działają sesje coachingowe? Na jakich zasadach mogę w nich uczestniczyć?

Sesje coachingowe, podobnie jak szkolenia, odbywają się na żywo przy pomocy platformy online. Potem w dowolnej chwili można obejrzeć ich nagranie w panelu. Każdy z uczestników programu może się zgłosić, aby pracować indywidualnie z coachem podczas sesji lub obserwować prowadzoną sesję. Obserwując coaching innej osoby “podczepiasz się” pod proces coachingowy i widzisz jak nad swoimi wyzwaniami pracuje ktoś inny. To jest absolutna magia patrzeć, jak inni pracują nad sobą, swoimi przekonaniami i sposobem myślenia. Często bywa tak, że nasze wyzwania i trudności są bardzo podobne, zatem oglądając czyjąś sesje będziesz widzieć odniesienie do własnej sytuacji i mieć możliwość znalezienia rozwiązań dla siebie. Każda sesja jest prowadzona z zachowaniem poufności. Inni uczestnicy Programu obserwujący coaching znają jedynie imię osoby coachowanej. Także Twoje dane osobowe oraz wizerunek są poufne.

Czy biorąc udział w sesji muszę zdradzać swoją tożsamość i ujawniać wizerunek?

Nie. Inni uczestnicy Programu obserwujący Twój coaching będą znać jedynie Twoje imię. Decyzja o tym, czy będziesz widoczny podczas sesji należy do Ciebie. Masz możliwość skorzystać z avatara. Także Twoje dane osobowe oraz wizerunek są poufne.

Co mi da oglądanie czyjejś sesji coachingowej?

Obserwując coaching innej osoby “podczepiasz się” pod proces coachingowy i widzisz jak nad swoimi wyzwaniami pracuje ktoś inny. To jest absolutna magia obserwować jak inni pracują nad sobą, swoimi przekonaniami i sposobem myślenia. Często bywa tak, że nasze wyzwania i trudności są bardzo
podobne, zatem oglądając czyjąś sesję będziesz widzieć odniesienie do własnej sytuacji i mieć możliwość znalezienia rozwiązań dla siebie.

Jak mogę zapisać się na taką sesję?

Wystarczy, że wyślesz do nas zgłoszenie, a my umówimy się z Tobą na określony termin (zgodnie z harmonogramem danego miesiąca). Bardzo ważne jest to, abyś faktycznie była/był dostępny w umówionym terminie i taka sesja mogła dojść do skutku.

PROFESJONALNE KWALIFIKACJE

Associated Certified Coach ICF

Psychometric Tool – Extended DISC, Poland

Emotional Intelligence Questionnaire – Hay Group, UK

Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., UK

Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association, UK

Leadership Inventory Style by Hay Group, UK

“Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching, Spain

The AfT Coaching School, Poland

Niektóre globalne firmy,

Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁAM

PROFESJONALNE KWALIFIKACJE

Associated Certified Coach ICF

Psychometric Tool – Extended DISC, Poland

Emotional Intelligence Questionnaire – Hay Group, UK

Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., UK

Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association, UK

Leadership Inventory Style by Hay Group, UK

“Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching, Spain

The AfT Coaching School, Poland

Rodzaje płatności

wybierz sposób wygodny dla ciebie

6 MIESIĘCY

- jednorazowa płatność przelewem -
1 miesiąc GRATIS!
 • •  WYGODNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
 • •  DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH KARTY PŁATNICZEJ
 • •  OTRZYMUJESZ 1 MIESIĄC UCZESTNICTWA GRATIS

12 MIESIĘCY

- jednorazowa płatność przelewem -
2 miesiące GRATIS!
 • •  WYGODNA PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
 • •  DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH KARTY PŁATNICZEJ
 • •  OTRZYMUJESZ 2 MIESIĄCE UCZESTNICTWA GRATIS

2020 © TDI School of Coaching

Polityka Prywatności

Regulamin

Pozostańmy w kontakcie!