Uważaj! Decydując się na ten kurs dokonasz rewolucji w swoim życiu.

 

Dla kogo i po co?

oto co mówiły osoby, które zdecydowały się na kurs

{

„Już od 4 lat wiem, że nie chcę robić tego co robię w pracy, ale nie potrafię znaleźć innej drogi

{

Nie potrafię utrzymać się w pracy. Nie potrafię do końca określić co jest przyczyną moich odejść (to ja zawsze wypowiadałam umowę) i dlaczego tak bardzo odbija się cała sytuacja na moim zdrowiu.”

{

„Aktualnie najbardziej mnie frustruje to, że mam poczucie braku sensu i jakiejkolwiek wartości mojej pracy, braku radości z tego co robię, braku wolności w tym co robię, poczucie przymusu, obowiązku i konieczności, praca w wyznaczonych godzinach od-do.”

{

Mam pewien pomysł na siebie, ale boję się czy decyzja ta, to właściwe rozwiązanie. Chciałabym być pewna, że to będzie dobra droga”

„Wiem, że może być całkowicie inaczej. Wiem, że każdy może odnaleźć swoje talenty, wartości, misję i zbudować swoją drogę. Nie tylko zbudować. ale ją realizować!”

Pracując z tysiącami osób na całym świecie wiem, że jedyną szansą na fantastyczne życie jest odważne robienie dokładnie tego, do czego zostaliśmy stworzeni.

Co zyskasz biorąc udział?

Z

Poczujesz wewnętrzne przekonanie, że wiesz czego chcesz.

Z

Odkryjesz swoje Talenty i dowiesz się, jakie zajęcia sprawiają Ci radość.

Z

Będziesz mieć wpływ na swoją karierę.

Z

Nauczysz się dokonywać wyborów zawodowych w zgodzie ze sobą. Dostaniesz narzędzie, które pomoże Ci za każdym razem, kiedy będziesz „stać na zakręcie”, będziesz rozważać zmianę pracy – dzięki kursowi będziesz wiedziała w którą stronę pójść, jaką decyzję podjąć.

Z

Zaczniesz podejmować swoje decyzje, nie zostawiając wszystkiego losowi.

Z

Znajdziesz odpowiedź na pytanie: pracować na etacie czy założyć własną firmę?

Z

Nauczysz się prezentować siebie i swoje talenty w taki sposób, aby uzyskać pracę, na której Ci zależy.

Z

Uwierzysz w swoje umiejętności.

Z

Wyznaczysz sobie cel i określisz kroki, jakie musisz wykonać, żeby go osiągnąć.

Jak wygląda kurs?

6 MODUŁÓW TEMATYCZNYCH

Przekonania, Wartości, Talenty, Misja, Plan, Sabotażyści.

Wideo

Materiały wideo nagrane wyłącznie na potrzeby tego kursu.

Nagrania audio

Podcasty tematycznie związane z każdym z modułów.

Transkrypcje

Jeżeli wolisz czytać niż słuchać to każde z nagrań audio jest dostępne w formie pisemnej.

Materiały szkoleniowe/ćwiczenia

Do każdego modułu otrzymasz zestaw ćwiczeń, które będziesz wykonywać samodzielnie, aby dogłębnie przerobić moduły

Dostęp online

Cały kurs jest dostępny na platformie kursowej online przez 24/7

Sesje coachingowe

Niektóre ćwiczenia będą dla Ciebie przygotowane w formie nagranych sesji coachingowych – będę Cię przez nie indywidualnie prowadzić.

Dostęp do zamkniętej grupy FB

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu, gdzie możesz dzielić się pytaniami i wątpliwościami

International Master Coach & Trainer, Talent Consultant

Jestem Słońcem, które rozpala ludzi do życia na 100% – to moja osobista misja, którą realizuję każdego dnia.

Od ponad 20 lat zajmuję się tym co jest moją pasją – rozwojem potencjału ludzi. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując i ucząc się w wielu krajach m.in. Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii.

Pracuję z organizacjami z całego świata, w których m.in. pomagam identyfikować ludzi o największym potencjale i ich rozwijać. Prowadzę zajęcia na Executive MBA z zakresu zarządzania talentami.

Inspiruję tysiące ludzi na świecie występując na TEDx, wydając cotygodniowe podcasty z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”.

 

Opis 6 modułów tematycznych

Odkrywamy Twoje przekonania i Twój sposób myślenia, który pomaga (lub przeszkadza) w odkrywaniu tego, co chcesz robić w życiu.

Identyfikujemy i poznajemy Twoje wartości. To podstawa poszukiwania odpowiedzi na pytanie: Co chcę robić w życiu?

W tym module określamy Twoje Talenty, których wykorzystanie da Ci nie tylko sukces, ale i poczucie radości z tego, co robisz.

 W 4 module budujemy wizję i misję Twojego życia. Dzięki temu nadajemy sens temu, co chcesz robić w życiu.

Budujemy roczny plan działania, konkretną i rozłożoną w czasie strategię realizacji, tego co chcesz robić w życiu.

 Identyfikujemy Twoich Sabotażystów Wewnętrznych i Zewnętrznych, którzy mogą stanąć na drodze realizacji Twojego planu.

Pomagając ludziom od ponad 20 lat wiem, że do odkrywania naszej drogi niezbędny jest konkretny system narzędzi i ćwiczeń. I właśnie tym dzielę się z Tobą w kursie. Gwarantuję Ci, że znajdziesz swoją odpowiedź!

Opinie uczestników kursu

Kurs jest tak skonstruowany, że tworzy logiczną całość i pomaga uporządkować wszystko w głowie czego podsumowaniem jest zbudowanie planu działania. Każdy moduł kursu jest opracowany w ciekawy sposób, ćwiczenia są  opatrzone przykładami, co ułatwia zrozumienie, dodatkowo zadania do zrobienia są tak dobrane, że wymagają dłuższego zastanowienia się i przeanalizowania dogłębnie danej tematyki np. wartości, które były trudne do wypracowania dla mnie na początku. Ela przeprowadza przez moduły kursu  i pomaga zebrać i nazwać to co odkryliśmy.

Dla mnie, osoby, która swoje poszukiwania ścieżki zawodowej zaczęła już rok temu kurs pomógł uporządkować i podsumować, to co już miałam częściowo wypracowane. Coś już wiedziałam o sobie, ale miałam ogromny mętlik w głowie bo nie wiedziałam jak to połączyć.   A przecież wszystko, nasze wartości, zainteresowania,  predyspozycje,  doświadczenie powinno tworzyć całość, którą możemy przełożyć na satysfakcjonującą pracę. Dzięki Eli udało mi się opanować to zagubienie, które odczuwałam po moich własnych poszukiwaniach swojej drogi (robieniu różnych testów, analiz, zadań coachingowych). Dzięki temu, że ćwiczenia, które Ela wprowadziła były głębokie i przemyślane z każdej strony udało mi się wejść mocno w daną tematykę i wyciągnąć na światło dzienne to co prawdziwe a kryło się pod powierzchnią. Po prostu niektórych kwestii nie potrafiłam sama określić np. wydawało się, że wiedziałam  jakie są moje wartości ale Ela prowadziła tak rozmowę, że udało mi się je bardziej doprecyzowac i opisać a nie tylko określić hasłowo nie nadając im znaczeń. To samo było z misją, wiele razy zastanawiałam się co tak naprawdę nią jest i nie potrafiłam jej sama określić, bo wydawało mi się to wszystko takie górnolotne. Ela dodała mi odwagi do odkrywania siebie, przekonała, że nie ma nic złego w dużych marzeniach.

Ania Kowalska

Przystępując do kursu sporo już o sobie wiedziałam (w ubiegłym roku, w trakcie mojego urlopu macierzyńskiego ukończyłam szkołę coachingu, pogłębiłam wiedzę na kilkunastu szkoleniach, słuchałam webinarów i podcastów, oczywiście sporo czytałam), ale podczas Twojego kursu, w trakcie procesu weszłam jeszcze głębiej i wiele rzeczy ugruntowałam, a niektóre dopiero odkryłam, odnalazłam w sobie i było to dla mnie niezwykle fascynujące. Czuję, że Twój kurs, Elu, to dla mnie „brakujące ogniwo", element, którego dotychczas brakowało mi, aby być pewną, w którą stronę chcę iść.

Marlena Sobczak-Zienkiewicz

Podczas kursu przekonałam się, że większość rzeczy i przemyśleń, do których doszłam, było w mojej głowie cały czas, ale nieuporządkowane. Teraz przede wszystkim uporządkowałam moje myśli i rozwiałam niektóre wątpliwości.

Dziękuję Elu za przygotowanie tego kursu i Twoje wsparcie w czasie jego realizacji. Szczególnie za przykłady, które podawałaś, bo pokazują, że wiele osób ma wątpliwości i nie każdy musi mieć jedną jedyną sprecyzowaną ścieżkę zawodową w swoim życiu od samego początku.

Marta Kulon

Powrót po dłuższym urlopie macierzyńskim do pracy był dla mnie ciężkim zderzeniem się z rzeczywistością - wcześniej specjalistka w swojej dziedzinie nagle zostałam "przerzucana" do kilku zespołów w ciągu jednego roku. Ten etap w mojej karierze zawodowej całkowicie odebrał mi wiarę w siebie, w moje możliwości oraz kompetencje. Z poczuciem braku pomysłu na siebie oraz braku wiary w swoje talenty poszukiwałam pomocy u różnych źródeł. Najlepszym sposobem na znalezienie swojej drogi okazało się przebycie kursu  "Odkryj co chcesz robić w życiu" Eli Krokosz. Kurs składał się z sześciu modułów, każdy z nich był przygotowany w bardzo profesjonalny sposób, a merytoryczne wsparcie zarówno Eli, jak i innych uczestników kursu było nieocenione na każdym etapie 6-tygodniowego wyzwania. Polecam kurs wszystkim, którzy chcą odkryć ile mają talentów (uwierzcie, każdy z nas ma ich mnóstwo!) oraz są skłonni  poświęcić trochę czasu na wejrzenie w głąb siebie, aby później móc iść w życie odważniej, świadomie, z poczuciem satysfakcji i życiową misją 🙂

Ania Czurak

Na kurs Eli Krokosz „Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan” natknęłam się jakiś czas temu. Był to akurat okres, w którym zdałam sobie sprawę z tego, że moje życie zawodowe nie wygląda tak jakbym tego chciała. Nie miałam wtedy pomysłu jak to zmienić a jednocześnie bałam się podjąć jakieś radykalne kroki. Udział w kursie był dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Szkolenie trwało 6 tygodni i odbywało się on-line. Na początku każdego tygodnia dostawałam dostęp do kolejnego modułu i ćwiczeń praktycznych. Następnie Ela udostępniała film, w którym odnosiła się do bieżącego etapu szkolenia a także odpowiadała na pytania zadane przez uczestników. Dodatkowo każdy z nas otrzymał dostęp do specjalnie utworzonej grupy facebookowej, gdzie mogliśmy (i nadal możemy) wymieniać się przemyśleniami, pomagać sobie czy nawzajem się inspirować.  W dyskusjach uczestniczyła również Ela pomagając nam na bieżąco w trudniejszych kwestiach.

Ela, poprzez swój kurs, zmobilizowała mnie do tego abym zajrzała w głąb siebie i odkryła to z czego do tej pory nie zdawałam sobie sprawy. Zobaczyłam jakie przekonania nie pozwalają mi na wprowadzanie zmian w moim życiu i jak z nimi sobie poradzić. Uświadomiłam sobie, że tylko praca zgodna z wartościami dla mnie istotnymi będzie naprawdę satysfakcjonująca. Że najbardziej efektywna w pracy będę tylko wtedy gdy wykorzystam swoje talenty – te które odkryłam właśnie dzięki kursowi. Zmieniłam także sposób myślenia o sobie w kontekście ścieżki zawodowej. Stałam się bardziej świadoma swojego potencjału, moich mocnych stron a co za tym idzie pewniejsza siebie. Jestem też przekonana, że nie ważne ile mamy lat, zawsze mamy czas na to aby zmienić swoją drogę.

Moim zdaniem kurs jest przemyślany w każdym szczególe. Przede wszystkim cenne jest to, że przygotowany został przez profesjonalistę jakim niewątpliwie jest Ela Krokosz. Polecam go każdemu kto chce świadomie wpływać na swoje życie zawodowe.

Edyta Wrona

Przez ostatnie 8 miesięcy bardzo mocno skupiłam się na poznawaniu własnych talentów, zrobiłam sporo testów, czytałam na temat talentów, mocnych i słabych stron. Wszystko po to, aby dowiedzieć się jaki mam potencjał i gdzie najlepiej go zrealizuje. Praca niby OK, ale jakoś nie widzę się w tym miejscu aż do emerytury, pytanie zatem gdzie ...?

I tak trafiłam na Elę, bez długich namysłów zdecydowałam się na udział w  kursie "Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan". Muszę przyznać, że ten kurs to niesamowita podróż w głąb własnego wnętrza. Kurs zaczyna się od poznania własnych przekonań. Szczerze mówiąc, nigdy nie zastanawiałam się nad tym jakie mam przekonania a tym bardziej, skąd one się wzięły. Niektóre były dla mnie sporym zaskoczeniem, a byłam pewna, że znam siebie dosyć dobrze 🙂 Są bardzo istotne rzeczy o których w pędzie życia nie myślimy. Ten kurs pozwala się zatrzymać i spojrzeć na siebie z innej perspektywy, pozwala odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Pod warunkiem, oczywiście, że sumiennie wykonuje się wskazane przez Elę zadania.

Jeśli chodzi o Elę, jestem pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy, jej zdolności słuchania, zadawania pytań i wyciągania wniosków.  Ela otwiera ludziom oczy, tak chyba mogę to podsumować 🙂 Nie warto iść przez życie po omacku, lepiej zgłosić się do Eli 🙂

Agnieszka

KURS – pakiet STANDARD

cena: 380 zł

I

Video

W kursie znajdziesz materiały video nagrane przeze mnie specjalnie i wyłącznie na potrzeby tego kursu

Sesje coachingowe

Niektóre ćwiczenia będą dla Ciebie przygotowane w formie nagranych sesji coachingowych – będę Cię przez nie indywidualnie prowadzić. Wiem jak ważne jest, aby nie były one przeprowadzone samodzielnie przez Ciebie

2 Transmisje Live (pakiet VIP)

Podczas indywidualnych transmisji odpowiem na Twoje pytania, będziesz mieć okazję zadać wszelkie pytania

Dostęp do zamkniętej grupy uczestników

W ramach tego kursu otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu, gdzie możesz dzielić się Twoimi pytaniami i wątpliwościami

h

Transkrypcje

Jeżeli wolisz czytać niż słuchać to każde z nagrań audio jest dostępne w formie pisemnej

2 Sesje Coachingowe (pakiet VIP)

Dwie 30 minutowe profesjonalne konsultacje/ sesje coaching’owo-mentoring’owe

l

Materiały szkoleniowe/ćwiczenia

Do każdego modułu otrzymasz zestaw ćwiczeń, które będziesz wykonywać samodzielnie

Dostęp online

Cały kurs jest dostępny na platformie kursowej online. Otrzymasz swój login i hasło, aby wejść do kursu

Prezent - Darmowe szkolenie (pakiet VIP)

W ramach tego pakietu otrzymasz darmowe szkolenie „Jak pisać CV aby wygrywać”

KURS - pakiet VIP

(z moim indywidualnym wsparciem)

cena: 1600 zł

2 Transmisje Live

Podczas indywidualnych transmisji odpowiem na Twoje pytania, będziesz mieć okazję zadać wszelkie pytania

I

Video

W kursie znajdziesz materiały video nagrane przeze mnie specjalnie i wyłącznie na potrzeby tego kursu

Nagrane sesje coachingowe

Niektóre ćwiczenia będą dla Ciebie przygotowane w formie nagranych sesji coachingowych - będę Cię przez nie indywidualnie prowadzić. Wiem jak ważne jest, aby nie były one przeprowadzone samodzielnie przez Ciebie

2 Sesje Coachingowe

Dwie 30 minutowe profesjonalne konsultacje/ sesje coaching'owo-mentoring'owe

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook

W ramach tego kursu otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu, gdzie możesz dzielić się Twoimi pytaniami i wątpliwościami

h

Transkrypcje

Jeżeli wolisz czytać niż słuchać to każde z nagrań audio jest dostępne w formie pisemnej

Prezent - Darmowe szkolenie

W ramach tego pakietu otrzymasz darmowe szkolenie „Jak pisać CV aby wygrywać”

l

Materiały szkoleniowe/ćwiczenia

Do każdego modułu otrzymasz zestaw ćwiczeń, które będziesz wykonywać samodzielnie

Dostęp online

Cały kurs jest dostępny na platformie kursowej online. Otrzymasz swój login i hasło, aby wejść do kursu

Kiedy wiesz czego chcesz jesteś nie do zatrzymania.
Zyskujesz siłę, z której nawet nie zdajesz sobie sprawy!

tdi-school-of-coaching-logo-small-2

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Każda zmiana w Twoim życiu zaczyna się od Ciebie i nikt nie rozwinie Cię lepiej niż Ty Sam!

2021 © TDI School of Coaching