Odkryj swoje pasje, wartości, talenty i zacznij robić to co kochasz!

6 tygodniowy kurs „Odkryj, co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan”, który poprowadzi Cię krok po kroku w budowaniu Twojej nowej drogi.

6 przemyślanych modułów tematycznych, dzięki którym zyskasz jasność i pewność, w którą stronę pójść dalej i co najważniejsze – ZBUDUJESZ PLAN jak to osiągnąć.

Co mówiły osoby, które zdecydowały się na kurs?

Już od 4 lat wiem, że nie chcę robić tego co robię w pracy, ale nie potrafię znaleźć innej drogi.

Nie potrafię utrzymać się w pracy. Nie potrafię do końca określić co jest przyczyną moich odejść (to ja zawsze wypowiadałam umowę) i dlaczego tak bardzo odbija się cała sytuacja na moim zdrowiu.

Aktualnie najbardziej mnie frustruje to, że mam poczucie braku sensu i jakiejkolwiek wartości mojej pracy, braku radości z tego co robię, braku wolności w tym co robię, poczucie przymusu, obowiązku i konieczności, praca w wyznaczonych godzinach od-do.

Mam pewien pomysł na siebie, ale boję się czy decyzja ta, to właściwe rozwiązanie. Chciałabym być pewna, że to będzie dobra droga

„Pomagając ludziom od ponad 20 lat wiem, że do odkrywania naszej drogi niezbędny jest konkretny system narzędzi i ćwiczeń. I właśnie tym dzielę się z Tobą w kursie. Gwarantuję Ci, że znajdziesz swoją odpowiedź!”

Zobacz co zyskasz!

Z

Poczujesz wewnętrzne przekonanie, że wiesz czego chcesz

Z

Odkryjesz swoje Talenty i dowiesz się, jakie zajęcia sprawiają Ci radość

Z

Będziesz mieć wpływ na swoją karierę

Z

Uwierzysz w swoje umiejętności

Z

Zaczniesz podejmować swoje decyzje, nie zostawiając wszystkiego losowi

Z

Wyznaczysz sobie cel i określisz kroki, jakie musisz wykonać, żeby go osiągnąć

Z

Znajdziesz odpowiedź na pytanie: pracować na etacie czy założyć własną firmę?

Z

Nauczysz się prezentować siebie i swoje talenty w taki sposób, aby uzyskać pracę, na której Ci zależy

Z

Nauczysz się dokonywać wyborów zawodowych w zgodzie ze sobą. Dostaniesz narzędzie, które pomoże Ci za każdym razem, kiedy będziesz „stać na zakręcie”, będziesz rozważać zmianę pracy – dzięki kursowi będziesz wiedziała w którą stronę pójść, jaką decyzję podjąć

Co zawiera kurs?

6 MODUŁÓW

Przekonania, Wartości, Talenty, Misja, Plan, Sabotażyści

Wideo

Materiały wideo nagrane wyłącznie na potrzeby tego kursu.

Nagrania audio

Podcasty tematycznie związane z każdym z modułów.

Transkrypcje

Jeżeli wolisz czytać niż słuchać to każde z nagrań audio jest dostępne w formie pisemnej.

Materiały szkoleniowe

Do każdego modułu otrzymasz zestaw ćwiczeń, które będziesz wykonywać samodzielnie, aby dogłębnie przerobić moduły

Dostęp online

Cały kurs jest dostępny na platformie kursowej online przez 24/7

Sesje coachingowe

Niektóre ćwiczenia będą dla Ciebie przygotowane w formie nagranych sesji coachingowych – będę Cię przez nie indywidualnie prowadzić.

Dostęp do grupy FB

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu, gdzie możesz dzielić się pytaniami i wątpliwościami

Elżbieta Krokosz

International Master Coach & Trainer, Talent Consultant

Jestem Słońcem, które rozpala ludzi do życia na 100% – to moja osobista misja, którą realizuję każdego dnia.

Od ponad 20 lat zajmuję się tym co jest moją pasją – rozwojem potencjału ludzi. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując i ucząc się w wielu krajach m.in. Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii.

Pracuję z organizacjami z całego świata, w których m.in. pomagam identyfikować ludzi o największym potencjale i ich rozwijać. Prowadzę zajęcia na Executive MBA z zakresu zarządzania talentami.

Inspiruję tysiące ludzi na świecie występując na TEDx, wydając cotygodniowe podcasty z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”.

To znajdziesz w 6 modułach

Odkrywamy Twoje przekonania i Twój sposób myślenia, który pomaga (lub przeszkadza) w odkrywaniu tego, co chcesz robić w życiu.

Identyfikujemy i poznajemy Twoje wartości. To podstawa poszukiwania odpowiedzi na pytanie: Co chcę robić w życiu?

W tym module określamy Twoje Talenty, których wykorzystanie da Ci nie tylko sukces, ale i poczucie radości z tego, co robisz.

 W 4 module budujemy wizję i misję Twojego życia. Dzięki temu nadajemy sens temu, co chcesz robić w życiu.

Budujemy roczny plan działania, konkretną i rozłożoną w czasie strategię realizacji, tego co chcesz robić w życiu.

 Identyfikujemy Twoich Sabotażystów Wewnętrznych i Zewnętrznych, którzy mogą stanąć na drodze realizacji Twojego planu.

„Wiem, że każdy może odnaleźć swoje talenty, wartości, misję i zbudować swoją nową drogę. Nie tylko zbudować, ale ją realizować! Pracując z tysiącami osób na całym świecie wiem, że jedyną szansą na fantastyczne życie jest odważne robienie tego, do czego zostaliśmy stworzeni”

Kurs – pakiet „Standard”

cena: 597 zł

I

Wideo

W kursie znajdziesz materiały wideo nagrane przeze mnie specjalnie i wyłącznie na potrzeby tego kursu

Dostęp do zamkniętej grupy uczestników

W ramach tego kursu otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu, gdzie możesz dzielić się Twoimi pytaniami i wątpliwościami

l

Materiały szkoleniowe

Do każdego modułu otrzymasz zestaw ćwiczeń, które będziesz wykonywać samodzielnie

Sesje coachingowe

Niektóre ćwiczenia będą dla Ciebie przygotowane w formie nagranych sesji coachingowych – będę Cię przez nie indywidualnie prowadzić

h

Transkrypcje

Jeżeli wolisz czytać niż słuchać to każde z nagrań audio jest dostępne w formie pisemnej

Dostęp online

Cały kurs jest dostępny na platformie kursowej online dostępny 24/7

Kurs – pakiet „VIP”

cena: 1600 zł

2 Transmisje Live

Podczas indywidualnych transmisji odpowiem na Twoje pytania, będziesz mieć okazję zadać wszelkie pytania

2 Sesje Coachingowe

Dwie 30 minutowe profesjonalne konsultacje/ sesje coaching’owo-mentoring’owe

Prezent - Darmowe szkolenie

W ramach tego pakietu otrzymasz darmowe szkolenie „Jak pisać CV aby wygrywać”

I

Video

W kursie znajdziesz materiały video nagrane przeze mnie specjalnie i wyłącznie na potrzeby tego kursu

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook

W ramach tego kursu otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu, gdzie możesz dzielić się Twoimi pytaniami i wątpliwościami

l

Materiały szkoleniowe/ćwiczenia

Do każdego modułu otrzymasz zestaw ćwiczeń, które będziesz wykonywać samodzielnie

Nagrane sesje coachingowe

Niektóre ćwiczenia będą dla Ciebie przygotowane w formie nagranych sesji coachingowych – będę Cię przez nie indywidualnie prowadzić. Wiem jak ważne jest, aby nie były one przeprowadzone samodzielnie przez Ciebie

h

Transkrypcje

Jeżeli wolisz czytać niż słuchać to każde z nagrań audio jest dostępne w formie pisemnej

Dostęp online

Cały kurs jest dostępny na platformie kursowej online. Otrzymasz swój login i hasło, aby wejść do kursu

Opinie uczestników kursu

Kurs jest tak skonstruowany, że tworzy logiczną całość i pomaga uporządkować wszystko w głowie czego podsumowaniem jest zbudowanie planu działania. Każdy moduł kursu jest opracowany w ciekawy sposób, ćwiczenia są  opatrzone przykładami, co ułatwia zrozumienie, dodatkowo zadania do zrobienia są tak dobrane, że wymagają dłuższego zastanowienia się i przeanalizowania dogłębnie danej tematyki np. wartości, które były trudne do wypracowania dla mnie na początku. Ela przeprowadza przez moduły kursu  i pomaga zebrać i nazwać to co odkryliśmy.

Dla mnie, osoby, która swoje poszukiwania ścieżki zawodowej zaczęła już rok temu kurs pomógł uporządkować i podsumować, to co już miałam częściowo wypracowane. Coś już wiedziałam o sobie, ale miałam ogromny mętlik w głowie bo nie wiedziałam jak to połączyć.   A przecież wszystko, nasze wartości, zainteresowania,  predyspozycje,  doświadczenie powinno tworzyć całość, którą możemy przełożyć na satysfakcjonującą pracę. Dzięki Eli udało mi się opanować to zagubienie, które odczuwałam po moich własnych poszukiwaniach swojej drogi (robieniu różnych testów, analiz, zadań coachingowych). Dzięki temu, że ćwiczenia, które Ela wprowadziła były głębokie i przemyślane z każdej strony udało mi się wejść mocno w daną tematykę i wyciągnąć na światło dzienne to co prawdziwe a kryło się pod powierzchnią. Po prostu niektórych kwestii nie potrafiłam sama określić np. wydawało się, że wiedziałam  jakie są moje wartości ale Ela prowadziła tak rozmowę, że udało mi się je bardziej doprecyzowac i opisać a nie tylko określić hasłowo nie nadając im znaczeń. To samo było z misją, wiele razy zastanawiałam się co tak naprawdę nią jest i nie potrafiłam jej sama określić, bo wydawało mi się to wszystko takie górnolotne. Ela dodała mi odwagi do odkrywania siebie, przekonała, że nie ma nic złego w dużych marzeniach.

Ania Kowalska

Przystępując do kursu sporo już o sobie wiedziałam (w ubiegłym roku, w trakcie mojego urlopu macierzyńskiego ukończyłam szkołę coachingu, pogłębiłam wiedzę na kilkunastu szkoleniach, słuchałam webinarów i podcastów, oczywiście sporo czytałam), ale podczas Twojego kursu, w trakcie procesu weszłam jeszcze głębiej i wiele rzeczy ugruntowałam, a niektóre dopiero odkryłam, odnalazłam w sobie i było to dla mnie niezwykle fascynujące. Czuję, że Twój kurs, Elu, to dla mnie „brakujące ogniwo”, element, którego dotychczas brakowało mi, aby być pewną, w którą stronę chcę iść.

Marlena Sobczak-Zienkiewicz

Podczas kursu przekonałam się, że większość rzeczy i przemyśleń, do których doszłam, było w mojej głowie cały czas, ale nieuporządkowane. Teraz przede wszystkim uporządkowałam moje myśli i rozwiałam niektóre wątpliwości.

Dziękuję Elu za przygotowanie tego kursu i Twoje wsparcie w czasie jego realizacji. Szczególnie za przykłady, które podawałaś, bo pokazują, że wiele osób ma wątpliwości i nie każdy musi mieć jedną jedyną sprecyzowaną ścieżkę zawodową w swoim życiu od samego początku.

Marta Kulon

Powrót po dłuższym urlopie macierzyńskim do pracy był dla mnie ciężkim zderzeniem się z rzeczywistością – wcześniej specjalistka w swojej dziedzinie nagle zostałam „przerzucana” do kilku zespołów w ciągu jednego roku. Ten etap w mojej karierze zawodowej całkowicie odebrał mi wiarę w siebie, w moje możliwości oraz kompetencje. Z poczuciem braku pomysłu na siebie oraz braku wiary w swoje talenty poszukiwałam pomocy u różnych źródeł. Najlepszym sposobem na znalezienie swojej drogi okazało się przebycie kursu  „Odkryj co chcesz robić w życiu” Eli Krokosz. Kurs składał się z sześciu modułów, każdy z nich był przygotowany w bardzo profesjonalny sposób, a merytoryczne wsparcie zarówno Eli, jak i innych uczestników kursu było nieocenione na każdym etapie 6-tygodniowego wyzwania. Polecam kurs wszystkim, którzy chcą odkryć ile mają talentów (uwierzcie, każdy z nas ma ich mnóstwo!) oraz są skłonni  poświęcić trochę czasu na wejrzenie w głąb siebie, aby później móc iść w życie odważniej, świadomie, z poczuciem satysfakcji i życiową misją 🙂

Ania Czurak

Na kurs Eli Krokosz „Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan” natknęłam się jakiś czas temu. Był to akurat okres, w którym zdałam sobie sprawę z tego, że moje życie zawodowe nie wygląda tak jakbym tego chciała. Nie miałam wtedy pomysłu jak to zmienić a jednocześnie bałam się podjąć jakieś radykalne kroki. Udział w kursie był dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Szkolenie trwało 6 tygodni i odbywało się on-line. Na początku każdego tygodnia dostawałam dostęp do kolejnego modułu i ćwiczeń praktycznych. Następnie Ela udostępniała film, w którym odnosiła się do bieżącego etapu szkolenia a także odpowiadała na pytania zadane przez uczestników. Dodatkowo każdy z nas otrzymał dostęp do specjalnie utworzonej grupy facebookowej, gdzie mogliśmy (i nadal możemy) wymieniać się przemyśleniami, pomagać sobie czy nawzajem się inspirować.  W dyskusjach uczestniczyła również Ela pomagając nam na bieżąco w trudniejszych kwestiach.

Ela, poprzez swój kurs, zmobilizowała mnie do tego abym zajrzała w głąb siebie i odkryła to z czego do tej pory nie zdawałam sobie sprawy. Zobaczyłam jakie przekonania nie pozwalają mi na wprowadzanie zmian w moim życiu i jak z nimi sobie poradzić. Uświadomiłam sobie, że tylko praca zgodna z wartościami dla mnie istotnymi będzie naprawdę satysfakcjonująca. Że najbardziej efektywna w pracy będę tylko wtedy gdy wykorzystam swoje talenty – te które odkryłam właśnie dzięki kursowi. Zmieniłam także sposób myślenia o sobie w kontekście ścieżki zawodowej. Stałam się bardziej świadoma swojego potencjału, moich mocnych stron a co za tym idzie pewniejsza siebie. Jestem też przekonana, że nie ważne ile mamy lat, zawsze mamy czas na to aby zmienić swoją drogę.

Moim zdaniem kurs jest przemyślany w każdym szczególe. Przede wszystkim cenne jest to, że przygotowany został przez profesjonalistę jakim niewątpliwie jest Ela Krokosz. Polecam go każdemu kto chce świadomie wpływać na swoje życie zawodowe.

Edyta Wrona

Przez ostatnie 8 miesięcy bardzo mocno skupiłam się na poznawaniu własnych talentów, zrobiłam sporo testów, czytałam na temat talentów, mocnych i słabych stron. Wszystko po to, aby dowiedzieć się jaki mam potencjał i gdzie najlepiej go zrealizuje. Praca niby OK, ale jakoś nie widzę się w tym miejscu aż do emerytury, pytanie zatem gdzie …?

I tak trafiłam na Elę, bez długich namysłów zdecydowałam się na udział w  kursie „Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan”. Muszę przyznać, że ten kurs to niesamowita podróż w głąb własnego wnętrza. Kurs zaczyna się od poznania własnych przekonań. Szczerze mówiąc, nigdy nie zastanawiałam się nad tym jakie mam przekonania a tym bardziej, skąd one się wzięły. Niektóre były dla mnie sporym zaskoczeniem, a byłam pewna, że znam siebie dosyć dobrze 🙂 Są bardzo istotne rzeczy o których w pędzie życia nie myślimy. Ten kurs pozwala się zatrzymać i spojrzeć na siebie z innej perspektywy, pozwala odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Pod warunkiem, oczywiście, że sumiennie wykonuje się wskazane przez Elę zadania.

Jeśli chodzi o Elę, jestem pod wrażeniem jej ogromnej wiedzy, jej zdolności słuchania, zadawania pytań i wyciągania wniosków.  Ela otwiera ludziom oczy, tak chyba mogę to podsumować 🙂 Nie warto iść przez życie po omacku, lepiej zgłosić się do Eli 🙂

Agnieszka

Szukając inspiracji co do moich dalszych kroków w rozwoju zawodowym narafiłam na kurs „Odkryj co chcesz robić w życiu”. I to była moja najlepsza inwestycja 2018! 🙂

Bardzo zależało mi na przeanalizowaniu mojej przeszłości zawodowej, wyciągnięciu wniosków i nakreśleniu nowej drogi. Dzięki intensywnym cotygodniowym ćwiczeniom i nieustannemu wsparciu Eli byłam w stanie inaczej spojrzeć na swoje najbardziej krzywdzące przekonania, poukładać wartości, określić talenty i przede wszystkim sformułować misję, która wyznaczyła mój plan działań i zawalczy z sabotażystami na mojej dalszej (zapewne wyboistej), ale świadomej drodze zawodowej.

Ćwiczenia w poszczególnych modułach były dla mnie nieustającym zaskoczeniem, a wewnętrzne strachaki nie odpuszczały. Dzięki wskazówkom Eli mogłam spojrzeć na swoje wątpliwości z odpowiedniej perspektywy i zwyczajnie odpowiedzieć sobie na pytanie: „czy tak naprawdę chcę, ale się boję? Czy to nie strach, tylko moje przekonanie? Czy może jednak mój wewnętrzny realista?”

Kurs pomógł mi określić własny „kręgosłup” zawodowy. Szukając pracy czy zakreślając pomysły na siebie mam jasne drogowskazy w postaci moich wartości i talentów. Także analiza przeszłych decyzji zawodowych, przez pryzmat nowej wiedzy z kursu, doprowadziła mnie do konkretnych wniosków, które mogę użyć jako „klucza” do nowych możliwości.

Przepięknie DZIĘKUJĘ Elu za Twoją cierpliwość, wiedzę i inspiracje! Twoja metoda pozwoliła mi odkryć to co najbardziej prawdziwe, co tkwiło we mnie samej. To była dla mnie niesamowita wędrówka!

Natalia Łajdych

30-dniowa gwarancja satysfakcji

Niezależnie czy kupujesz kurs jako osoba indywidualna czy na firmę z fakturą, otrzymujesz gwarancję zwrotu. W praktyce oznacza to, że możesz testować program a jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy.

 

„Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji”

„Kiedy wiesz czego chcesz jesteś nie do zatrzymania.
Zyskujesz siłę, z której nawet nie zdajesz sobie sprawy!”

tdi-school-of-coaching-logo-small-2

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Każda zmiana w Twoim życiu zaczyna się od Ciebie i nikt nie rozwinie Cię lepiej niż Ty Sam!

2022 © TDI School of Coaching