Self Coaching Program

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

“Przeceniamy ile możemy osiągnąć w rok, ale nie doceniamy ile możemy osiągnąć w ciągu 10 lat”

Każdy z nas potrzebuje coach’a

jak każdy mistrz w sporcie, aby bić rekordy

Masz siłę, możliwości, potencjał, aby osiągać ambitne cele, stawiać sobie kolejne szczyty do zdobycia i czerpać radość z tego co robisz.

Pracując od ponad 20 lat z menedżerami, talentami, profesjonalistami, także jako partner merytoryczny Executive MBA Business Trends przy WSB mam ogromną przyjemność poznawać ludzi, których sukcesy i podejście do życia stanowi inspirację dla wielu z nas.

Szczerze wierzę, że każdy z nas ma prawo być dla siebie największą inspiracją tego, jak żyje, co osiąga, jak korzysta z ogromnej możliwości zasobów, jakie w nim tkwią.

Jednak tak jak każdy mistrz sportu potrzebuje dobrego trenera/coach’a, do tego, by osiągać największe sukcesy, tak każdy z nas potrzebuje stale obok siebie coach’a, który będzie nas wypychać z naszej strefy komfortu, motywować do sięgania po więcej w życiu i uczyć nas, jak korzystać z naszego potencjału, aby trudności nie powstrzymywały nas przed działaniem.

Coacha, który czasem będzie w nas wierzyć mocniej niż my sami.

I tym jest Self Coaching Program – strukturą, procesem i stałym wsparciem w Twojej drodze realizacji tego, na czym Tobie zależy najbardziej.

Najważniejsze informacje o programie

Stale rozwijasz się uzyskując profesjonalne wsparcie od eksperta – coach’a – nie jesteś sam ze swoimi pytaniami, wątpliwościami i spadkami motywacji.

Zwiększasz swoje kompetencje coachingowo-rozwojowe stając się jeszcze lepszym profesjonalistą w rozwoju innych jako Coach, Trener, HR czy Menedżer

Zwiększasz swoją efektywność osobistą w realizacji swoich celów, wewnętrzną motywację do podejmowania działań koniecznych aby osiągnąć to, na czym Ci naprawdę zależy, stając się inspiracją dla innych.

Korzystasz z Programu wtedy kiedy potrzebujesz – w każdym miesiącu mamy serię szkoleń i sesji coachingowych, ale to Ty decydujesz czy chcesz wziąć udział w sesji live czy wolisz zobaczyć potem nagranie. To wsparcie dla Ciebie a nie obowiązek, który musisz zrealizować.

Testujesz program za darmo –  masz 14 dni na przetestowanie, otrzymujesz dostęp do platformy programu z całą jej zawartością. Jeżeli w ciągu 14 dni uznasz, że ten program nie da Ci efektów, dla których się zapisujesz możesz zrezygnować, a pełną wpłaconą kwotę Ci zwracamy

W dowolnym momencie możesz zrezygnować – po upływie okresu próbnego (14 dni) nadal w dowolnym momencie możesz zrezygnować z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Co najważniejsze – zachowujesz wszystkie otrzymane Bonusy na Start!

Dla kogo jest ten program?

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

Podobnie jak każdy mistrz sportu stale rozwija się i pracuje ze swoim trenerem / coach’em, tak i Ty stale rozwijaj się pracując ze swoim coach’em, aby osiągać Twoje cele.

COACHÓW

Rozwijając innych musisz stale rozwijać swoje umiejętności coachingowe i nie ma lepszego sposobu na rozwój niż obserwowanie sesji coachingowych prowadzonych przez Master Coach’a

MENEDŻERÓW I WŁAŚCICIELI FIRM

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

DZIAŁÓW HR W ORGANIZACJACH

Stosowanie umiejętności coachingowych jest fundamentem w rozwoju ludzi w organizacji. Musisz rozumieć, w jaki sposób wydobywa się potencjał z ludzi, jak się im pomaga stawać się najlepszą wersją nich samych

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.

SZKOLENIA ONLINE – szkolenie rozwojowe raz na miesiąc na tematy związane ze skutecznym wykorzystaniem własnej siły, własnego potencjału.

WORKBOOK – zestaw ćwiczeń, narzędzie coachingowe do pracy indywidualnej na każdy dzień jeżeli chcesz jeszcze efektywniej wykorzystywać program do Twojego rozwoju.

SESJA MENTORINGOWA Q&A – Zapytaj coach’a – godzinna sesja “Pytania i odpowiedzi”, podczas której odpowiadamy na pytania Twoje i innych uczestników programu. W trakcie całego miesiąca masz możliwość ciągłego zadawania pytań – wtedy kiedy potrzebujesz.

SESJA COACHINGOWA LIVE (raz na tydzień) – cotygodniowe sesje coachingowe prowadzone live. Możesz się na nią zgłosić, jako uczestnik lub uczyć się jak z trudnościami radzą sobie inni, obserwując przebieg sesji z kimś innym. Każda sesja jest prowadzona w sposób zapewniający Tobie anonimowość.

BUSINESS MASTERCLASS (raz na miesiąc) – biznesowe szkolenie dotykające tematów związanych z zarządzaniem ludźmi, przywództwem i funkcjonowaniem w organizacji. Sesje te prowadzone są przez praktyków biznesu oraz coachów i trenerów Talent Development Institute.

SESJA COACHINGU BIZNESOWEGO (raz na miesiąc) – sesja coachingowa live dedykowana typowo tematom związanym z biznesem i zarządzaniem ludźmi. Element programu Self Coaching Program – Business.

"Nie zmienię Twojego życia, ale nauczę Ciebie jak je zmienić. Dam Ci narzędzia do zostania najlepszym coach'em na świecie dla samego siebie. To najlepsza inwestycja jakiej możesz dokonać"

Dostępne wersje programu

WYBIERZ ODPOWIEDNIą DLA SIEBIE

WERSJA INDYWIDUALNA

obejmuje wszystkie działania rozwojowe i coachingowe w ramach SCP:

 1. Szkolenie Wprowadzające -  1 x miesiąc
 2. Szkolenie Rozwojowe1 x miesiąc
 3. Sesje Coachingowe1 x tydzień
 4. Zapytaj Coach’a - cały miesiąc
 5. Sesje Mentoringowa Q&A - 1 x miesiąc
 6. Workbook (Narzędzia do Self Coachingu) cały miesiąc
 7. Bonusy - pakiet webinarów i szkoleń online

cena - 99 zł miesięcznie

WERSJA MENEDŻERSKA

dla osób zarządzających swoimi zespołami, menedżerów oraz właścicieli firm:

 1. Szkolenie Wprowadzające -  1 x miesiąc
 2. Szkolenie Rozwojowe1 x miesiąc
 3. Sesje Coachingowe1 x tydzień
 4. Zapytaj Coach’a - cały miesiąc
 5. Sesje Mentoringowa Q&A - 1 x miesiąc
 6. Workbook (Narzędzia do Self Coachingu) cały miesiąc
 7. Business Masterclass - 1 x miesiąc
 8. Business Coaching - 1 x miesiąc
 9. Bonusy - pakiet webinarów i szkoleń online

cena - 279 zł miesięcznie

JAK DŁUGO TRWA SELF COACHING PROGRAM?

Odpowiedź jest prosta – tak długo jak widzisz efekty Programu u siebie w swoim życiu.

Z doświadczenia wiem, że niektórzy chcą zostać z nami na zawsze. Podobnie jak pracujesz nad swoją siłą fizyczną, tak dla wielu uczestników Self Coaching Program jest comiesięczną inwestycją w swoją siłę psychiczną.

Masz 14 dni na przetestowanie Programu i jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań, otrzymujesz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy. Po upływie okresu testowego nadal możesz zrezygnować z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia.

My rekomendujemy 12 miesięcy inwestycji w siebie, lecz ostatecznie Ty decydujesz jak długo z nami jesteś. Widzisz efekty u siebie – zostajesz.

"Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji"

Ile kosztuje Program?

TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Praca indywidualna z coachem to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie coachingowe otrzymuje tylko nieliczna grupa.  

Celem Self Coaching Program jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego. Program obejmuje dwie wersje, w zależności od Twoich potrzeb.

WERSJA MENEDŻERSKA

(z elementami dotyczącymi zarządzania)
279/miesiąc
 • SZKOLENIE WPROWADZAJĄCE - 1 x miesiąc
 • SZKOLENIE ROZWOJOWE - 1 x miesiąc
 • SESJE COACHINGOWE - 1 x tydzień
 • WORKBOOK - NARZĘDZIA - cały miesiąc
 • ZAPYTAJ COACH’A - cały miesiąc
 • SESJA MENTORINGOWA Q&A - 1 x miesiąc
 • BUSINESS MASTERCLASS - 1 x miesiąc
 • BUSINESS COACHING - 1 x miesiąc
 • BONUSY

 • WEBINAR - Jak pomóc pracownikom  budować odporność psychiczną?
 • WEBINAR - Czy menedżer musi być odpowiedzialny za rozwój pracowników?
 • WEBINAR - Jak wzmacniać swoją pozycję zawodową?
 • WEBINAR - Jak budować ścieżki karier dla pracowników w świecie VUCA?
 • MASTERCLASS - Jak identyfikować wartości i wykorzystać je do wzmacniania motywacji
 • MASTERCLASS - Jak sprzedawać swoje talenty w CV i na rozmowach rekrutacyjnych?
 • MASTERCLASS - Jak budować pewność siebie i siłę w podążaniu własną ścieżką?
 • SZKOLENIE - 4 poziomy energii -sięgnij po Twoją moc!
 • WEBINAR - Jak utrzymywać zaangażowanie pracowników w trudnych czasach?
 • WEBINAR - Jak budować swoją siłę psychiczną?
 • WEBINAR - HR i menedżer jako coach budujący siłę psychiczną ludzi w firmach
 • WEBINAR - Jak wzmacniać swoją siłę psychiczną potrzebną do prowadzenia własnego biznesu?

"Najważniejsza dla mnie jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji i zmiany w Twoim życiu!"

JAK DZIAŁA PROGRAM?

 • Rejestrujesz się i dokonujesz pierwszej płatności. Otrzymujesz login i hasło do platformy programu Self Coaching Program z dostępem 24/7.
 • Otrzymujesz dostęp do bonusów jakie mamy dla Ciebie na start oraz materiały z pierwszego miesiąca.
 • Od tego momentu stajesz się uczestnikiem Self Coaching Program. Rozpoczynamy stałą pracę nad Twoim rozwojem.
 • Od momentu zakupu Programu masz 14 dni, aby przetestować Program i jeżeli w ciągu 14 dni zgłosisz nam, że jednak Program nie spełnia Twoich oczekiwań to otrzymujesz pełen zwrot zapłaconej kwoty.
 • Po upływie okresu testowego nadal w każdym momencie możesz zrezygnować z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia  zobacz – Warunki rezygnacji. Najważniejsze dla nas jest to, aby Self Coaching Program pomagał Ci dokonywać transformacji w Twoim życiu.
 • Jeżeli masz dodatkowe pytania to skontaktuj się z nami bezpośrednio lub zobacz poniżej Listę najczęściej zadawanych pytań.
 • Osobiście gorąco polecam Ci deklarację wobec siebie na co najmniej roczną pracę nad sobą. Jednak to Ty decydujesz jak długo zechcesz z nami pozostać.

“Możesz spróbować nic nie ryzykując!”

 

Mogę opisać wiele korzyści dlaczego warto, aby przystąpić do Self Coaching Program, ale rozumiem, że i tak dopóki nie spróbujesz to trudno będzie Ci poznać prawdziwą wartość tego programu.

Dodatkowe bonusy

DARMOWE PREZENTY DLA CIEBIE

Nic nie ryzykujesz testując program przez pierwszy miesiąc ponieważ  dołączając do Self Coaching Program otrzymujesz dodatkowo BEZPŁATNIE BONUSY NA START, których wartość  znacznie przewyższa 99 zł. Nawet jeżeli po miesiącu zechcesz zrezygnować z programu – wszystkie te bonusy zatrzymujesz!

BONUS – PAKIET WEBINARÓW

(każdy webinar przygotowywany dla danej firmy to koszt minimum 3000zł, a Ty otrzymujesz je w pakiecie programu)

Webinar #1

Dowiesz się czym jest odporność psychiczna, z jakich elementów się składa oraz jak można ją wzmacniać u siebie oraz u innych.

Webinar #3

Webinar przydatny na trudniejsze czasy, kiedy trzeba świadomie budować swoją pozycję, rozumieć w jaki sposób firma i HR decydują o tym, kogo potencjał jest najcenniejszy. Webinar dla menedżera do skorzystania samemu lub podzielenia się tą wiedzą z pracownikami.

Webinar #2

Za co naprawdę jest odpowiedzialny menedżer i jak w jego zakres odpowiedzialności naprawdę wpisuje się rozwój pracowników?

Webinar #4

Dowiesz się czym jest VUCA i jaki ma wpływ na zarządzanie karierą. Jakie w świecie VUCA należy mieć podejście do budowania ścieżki kariery? Menedżer przydatny dla menedżera oraz podzielenia się nim z zespołem.

BONUS – PAKIET SZKOLEŃ ONLINE

Każdy z tych elementów otrzymujesz na zawsze. Nawet jeżeli zrezygnujesz z Self Coaching Program (a szczerze wierzę, że jak tylko poznasz jego wartość to trudno Ci będzie zrezygnować!) wszystkie te bonusy zatrzymujesz

Masterclass #1

Kluczowym elementem naszej wewnętrznej motywacji jest rozumienie co jest naprawdę dla nas w życiu ważne. O tym mówią nasze wartości. W ramach pakietu startowego otrzymujesz całkowicie bezpłatnie jeden moduł z programu szkoleniowego “Jak zarządzać własną karierą w świecie VUCA?”

MASTERCLASS #2

Może aktualnie nie szukasz aktywnie pracy, jednak wiedza zawarta w tym szkoleniu niesie dla Ciebie dużą wartość na przyszłość. Dowiesz się  jak zaprezentować swoją osobę pod kątem posiadanych talentów, tak by potencjalny pracodawca zrozumiał, że właśnie Ty możesz być idealnym kandydatem.

Masterclass #3

Jest to szkolenie dla osób, dla  osób, które chcą zmienić swój kierunek drogi – chcą lub muszą się przebranżowić oraz dla osób, które doskonale wiedzą czego chcą od życia, ale… ciągle stoją w miejscu lub brakuje im odwagi i siły do realizacji działań, które są potrzebne.

Chcesz dołączyć do Programu?

przekonaj SWOJĄ firmę, że WARTO

Chcesz aby to firma, w której pracujesz sponsorowała Twoje uczestnictwo w Self Coaching Program? Kliknij poniżej i pobierz gotowy dokument/list do menedżera/działu HR. Celem tego dokumentu jest dostarczenie Ci argumentów i przekonanie, aby koszty udziału w programie opłacała firma (możesz przesłać go również innym pracownikom). Wydrukuj go, podpisz i przekaż swojemu menedżerowi lub bezpośrednio do działu HR. Przekonaj ich, że inwestycja w ten program jest tak naprawdę inwestycją w rozwój firmy!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak działa system członkostwa w Self Coaching Program?

Rejestrując się w Programie otrzymujesz dostęp do serwisu, gdzie możesz korzystać ze wszystkich materiałów online 24/7. Tytułem uczestnictwa w SCP pobierana jest opłata miesięczna. W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu klienta. Z wyprzedzeniem będziemy Ci wysyłać miesięczny harmonogram.

W jaki sposób mogę uczestniczyć w szkoleniach i sesjach?

Zawsze na początku miesiąca będziesz otrzymywać od nas harmonogram programu. Możesz uczestniczyć w szkoleniach i sesjach online na żywo lub potem w dowolnej chwili obejrzeć nagranie w Twoim panelu klienta.

W jaki sposób otrzymam dostęp do materiałów?

Po dokonaniu rejestracji w Self Coaching Program otrzymasz login i hasło do swojego panelu , gdzie będą dostępne wszystkie materiały i nagrania z sesji oraz szkoleń.Możesz z nich korzystać wtedy kiedy Ci wygodnie.

Jak długo trwa Self Coaching Program?

W związku z tym, że jest to program comiesięcznego wsparcia Twój udział w nim nie ma określonego horyzontu czasowego. To Ty decydujesz jak długo z niego korzystasz.

Ile kosztuje udział w Self Coaching Program i dostęp do platformy?

Wersja indywidualna kosztuje 99 zł miesięcznie, a wersja menedżerska 279 zł miesięcznie. Podane ceny są cenami brutto.

Jak jest pobierana płatność za Program?

Rejestrując się w Programie podajesz numer swojej karty kredytowej/debetowej (akceptowana jest każda karta typu VISA, MasterCard, itp.). Operator płatności PayU będzie pobierać środki z Twojej karty co 30 dni.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście, przy zakupie możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać fakturę VAT. Przy wyborze faktury VAT pamiętaj, że tak naprawdę Self Coaching Program to dla Ciebie wydatek tylko 80 zł netto!

Czy moja firma może zapłacić za mój udział?

Jak najbardziej, wiele firm decyduje się na to, aby opłacić udział w Programie swoim pracownikom. Pobierz tutaj wzór listu jaki możesz przedstawić swojej firmie, aby przekonać ich do sfinansowania Twojego udziału w Self Coaching Program.

Czy mogę w dowolnym momencie zrezygnować z Programu?

Masz 14 dni na przetestowanie, otrzymujesz dostęp do platformy programu z całą jej zawartością. Jeżeli w ciągu 14 dni uznasz, że ten program nie da Ci efektów, dla których się zapisujesz możesz zrezygnować, a pełną wpłaconą kwotę Ci zwracamy. Po upływie okresu próbnego (14 dni) nadal w dowolnym momencie możesz zrezygnować z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia.

Czy po rezygnacji zachowuję bonusy otrzymane na start?

Tak, bonusy otrzymane na start w postaci pakietu webinarów i szkoleń online pozostaną w Twoim panelu klienta.

Czy jeśli zmienię zdanie, mogę ponownie zapisać się do Programu?

Tak, jednak dopiero po roku. Każdy indywidualny proces coachingowy poświęcony konkretnemu tematowi rozwojowemu to praca minimum przez 4-6 miesięcy. Krótsze procesy coachingowe nie mają sensu ponieważ nie dają efektów. Podobnie jest w przypadku SCP – dokonanie zmian w życiu wymaga Twojego pełnego zaangażowania w ten proces. Próby wielkich zmian za pomocą przyłączania i odłączania się od SCP nie dadzą efektów na jakich Tobie i nam zależy. Jeżeli nie jesteś gotowa/gotowy na poważnie w siebie i cały proces zainwestować czasowo, to proponujemy poczekać i dołączyć później.

Jak działają sesje coachingowe? Na jakich zasadach mogę w nich uczestniczyć?

Sesje coachingowe, podobnie jak szkolenia, odbywają się na żywo przy pomocy platformy online. Potem w dowolnej chwili można obejrzeć ich nagranie w panelu. Każdy z uczestników programu może się zgłosić, aby pracować indywidualnie z coachem podczas sesji lub obserwować prowadzoną sesję. Obserwując coaching innej osoby “podczepiasz się” pod proces coachingowy i widzisz jak nad swoimi wyzwaniami pracuje ktoś inny. To jest absolutna magia patrzeć, jak inni pracują nad sobą, swoimi przekonaniami i sposobem myślenia. Często bywa tak, że nasze wyzwania i trudności są bardzo podobne, zatem oglądając czyjąś sesje będziesz widzieć odniesienie do własnej sytuacji i mieć możliwość znalezienia rozwiązań dla siebie. Każda sesja jest prowadzona z zachowaniem poufności. Inni uczestnicy Programu obserwujący coaching znają jedynie imię osoby coachowanej. Także Twoje dane osobowe oraz wizerunek są poufne.

Czy biorąc udział w sesji muszę zdradzać swoją tożsamość i ujawniać wizerunek?

Nie. Inni uczestnicy Programu obserwujący Twój coaching będą znać jedynie Twoje imię. Decyzja o tym, czy będziesz widoczny podczas sesji należy do Ciebie. Masz możliwość skorzystać z avatara. Także Twoje dane osobowe oraz wizerunek są poufne.

Co mi da oglądanie czyjejś sesji coachingowej?

Obserwując coaching innej osoby “podczepiasz się” pod proces coachingowy i widzisz jak nad swoimi wyzwaniami pracuje ktoś inny. To jest absolutna magia obserwować jak inni pracują nad sobą, swoimi przekonaniami i sposobem myślenia. Często bywa tak, że nasze wyzwania i trudności są bardzo
podobne, zatem oglądając czyjąś sesję będziesz widzieć odniesienie do własnej sytuacji i mieć możliwość znalezienia rozwiązań dla siebie.

Jak mogę zapisać się na taką sesję?

Wystarczy, że wyślesz do nas zgłoszenie, a my umówimy się z Tobą na określony termin (zgodnie z harmonogramem danego miesiąca). Bardzo ważne jest to, abyś faktycznie była/był dostępny w umówionym terminie i taka sesja mogła dojść do skutku.

Wybrane opinie i komentarze

PRZECZYTAJ O NAS

PROFESJONALNE KWALIFIKACJE

Associated Certified Coach ICF

Psychometric Tool – Extended DISC, Poland

Emotional Intelligence Questionnaire – Hay Group, UK

Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., UK

Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association, UK

Leadership Inventory Style by Hay Group, UK

“Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching, Spain

The AfT Coaching School, Poland

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 20 lat zajmuję się tym co jest moją pasją – rozwojem potencjału ludzi.  Swoje doświadczenie zdobywałam pracując i ucząc się w wielu krajach m.in.  Polsce, Irlandii, Austrii, USA, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumuni, Łotwie, Hiszpanii

Zostałam pierwszym polskim Learning & Development Managerem w Irlandii, w największym irlandzkim banku, wdrażając strategię rozwoju ludzi dla 8500 pracowników

Pracowałam jako Talent Consultant w Wiedniu dla OMV Austria, budując programy rozwojowe dla globalnych talentów tej największej austriackiej firmy paliwowej

Rozwijałam ludzi w największych międzynarodowych organizacjach takich jak: Molson Coors, Avon, Procter & Gamble, Atos, Fortum, Mars, Wrigley , Play, BP Polska, Carlsberg Shared Services, Żywiec Zdrój, Hewlett Packard, UBS.

Jestem wykładowcą z obszaru Zarządzania Talentami w ramach studiów Executive MBA Business Trends na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

Studiowałam w USA na Lehigh University, w Belgii na Hasselt University i na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Zostałam polską stypendystką elitarnego programu The Global Village for Future Leaders in Business & Industry w USA, organizowanego przez The Lee Iacocca Institute.

Niektóre z organizacji,

dla których rozwijałam ludzki potencjał

PROFESJONALNE KWALIFIKACJE

Associated Certified Coach ICF

Psychometric Tool – Extended DISC, Poland

Emotional Intelligence Questionnaire – Hay Group, UK

Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., UK

Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association, UK

Leadership Inventory Style by Hay Group, UK

“Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching, Spain

The AfT Coaching School, Poland

2020 © TDI School of Coaching

Polityka Prywatności

Regulamin

Pozostańmy w kontakcie!