Nasze PUBLIKACJE >

Self Coaching Program

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM
DOŁĄCZ DO NAS

„Chcesz zmienić swoje życie? Świetnie trafiłaś! Nauczę Cię jak to zrobić będąc najlepszym coach’em dla samego siebie. To Twoja najlepsza inwestycja!”

ELŻBIETA KROKOSZ

Master Coach. Leadership & Talent Management Trainer

Dla kogo jest ten Program?

coach i HR

Stosowanie umiejętności coachingowych jest fundamentem rozwoju ludzkiego potencjału w organizacjach

WŁAŚCICIEL FIRMy

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

menedżer

Rozwijając innych musisz stale rozwijać swoje umiejętności coachingowe

dla ciebie

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest Self Coaching Program?

SCP został stworzony aby budować odwagę, skuteczność i siłę do realizacji własnych marzeń, oraz podążania własną drogą i stawania się przykładem dla samego siebie jak niesamowite efekty można osiągać w swoim życiu. Po to aby żyć prawdziwie i odważnie!

Każdy mistrz sportu ma swojego coach’a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągał swoje szczyty. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

tdi-school-of-coaching-logo-small-2

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Każda zmiana w Twoim życiu zaczyna się od Ciebie i nikt nie rozwinie Cię lepiej niż Ty Sam!

2022 © TDI School of Coaching