Self Coaching Program

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

“Żyj z pasją i poczuciem sensu – Żyj na 100%”

Dla kogo taki Program?

Żyj z pasją i poczuciem sensu

Trzeba ogromnej otwartości i odwagi, aby nie iść przez życie z klapkami na oczach tylko wziąć odpowiedzialność za to, jak wygląda Twoje życie. Łatwiej jest żyć na „autopilocie”, żyć biernie, za wiele nie oczekiwać albo nawet oskarżyć świat o niepowodzenia.

Self Coaching Program jest inspiracją do odpowiedzialności za własne życie – życie z pasją, poczuciem sensu, życiem na 100%, daje narzędzia do zarządzania samym sobą i własnym umysłem oraz daje wsparcie, które wznosi nas na inny poziom naszego życia.

Ten program to ciągła podróż. Podróż w odkrywaniu samego siebie, w zrozumieniu czego chcemy a czego nie chcemy. Co nas powstrzymuje, aby osiągać to co dla nas najważniejsze. W zrozumieniu, za którym kryją się najcenniejsze odpowiedzi.

“Ja nie zmienię Twojego życia, ale nauczę Ciebie jak je zmienić. Dam Ci narzędzia do zostania najlepszym coach’em na świecie dla samego siebie. To najlepsza inwestycja jakiej możesz dokonać”

JEŚLI W SWOIM ŻYCIU

Nie czujesz pełni szczęścia

Masz wiele marzeń, ale nie udaje Ci się ich realizować

Masz poczucie, że tkwisz w miejscu i nie wiesz jak ruszyć

Szukasz kolejnego szczytu w swoim życiu, kolejnej drogi

Nie wystarcza Ci codzienność, nieustannie i wciąż pragniesz czegoś więcej

Mierzysz się z wyzwaniem życiowym, które Cię przerasta

Jesteś wolnym duchem i potrzebujesz iść za głosem serca. Wszystko co robisz musi być autentyczne i wynikać z Twoich wewnętrznych pragnień i potrzeb

Masz w sobie potrzebę rozwoju i chcesz lepiej siebie rozumieć

to jestem przekonana, że

Self Coaching Program

jest właśnie dla Ciebie

Jak działa Program?

SZKOLENIA, MATERIAŁY, WORKBOOK, sesje

Podobnie jak swoją formę fizyczną budujesz regularnie, tak i nad Twoją siłą psychiczną będziemy pracować bardzo regularnie – miesięcznie, tygodniowo, codziennie.

SZKOLENIA ONLINE – co miesiąc będę prowadzić dla Ciebie szkolenie online, pracując nad konkretnym tematem rozwojowym, który pomoże Ci pracować nad siłą psychiczną.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE – co miesiąc do każdego szkolenia otrzymasz materiały, które pomogą Ci zgłębić przerabiany przez nas temat. Niektórzy z nas wolą czytać niż słuchać.

WORKBOOK – to materiał, w którym Ty będziesz już bardzo konkretnie pracować nad sobą, w kontekście tematu, który przerabiamy pracując nad Twoją siłą psychiczną. To najważniejszy materiał tego Programu – otrzymasz zestaw ćwiczeń, które będziesz realizować każdego dnia. Nie chodzi o to, aby Cię czegoś uczyć.

Jeśli chcesz się tylko uczyć, rozwijać to wystarczą Ci książki do czytania.  Kiedy pracuję coachingowo z Klientem to najważniejsze dla nas jest dokonanie zmian w życiu, osiągnięcie nowych rezultatów, realizacja marzeń oraz osiągnięcie stanu, który daje szczęście.

Podstawowym zadaniem każdego procesu coaching’owego jest pomóc każdej osobie przesunąć ją ze stanu obecnego do stanu docelowego (wymarzonego, idealnego, nowego!).

“Zależy mi na Twojej transformacji – pomocy w dokonaniu zmian w Twoim życiu”

W workbook’u otrzymujesz narzędzia coachingowe, które normalnie wykorzystuję w pracy indywidualnej z moimi klientami. Ty także będziesz z nich korzystać, aby DOKONAĆ TRANSFORMACJI w Twoim życiu.  Poprowadzę Cię krok po kroku jak korzystać z tych narzędzi i pracować nad sobą.

Sesja Pytań i Odpowiedzi

Raz w miesiącu prowadzę godzinną sesję pytań i odpowiedzi. Wiem, jak ważne jest to, żeby móc zadać pytanie kiedy indywidualnie pracujesz nad materiałem jaki dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz swoje pytanie zadać nam przez e-mail a odpowiedź na nie usłyszysz podczas sesji. Możesz także zadać pytanie bezpośrednio w trakcie sesji live.  Bardzo ważne dla mnie jest to, aby żadna wątpliwość odnośnie przerabianego materiału nie powstrzymała Cię przed pracą nad sobą i dlatego jestem tutaj dla Ciebie!

O terminie każdej sesji live Q&A dostaniesz e-mail, każda sesja jest nagrywana więc możesz obejrzeć ją w dogodnym dla Ciebie czasie.

Sesje Coachingowe

To dopiero hit!

Uwielbiam tą opcję i jestem pewna, że i ten element stanie się Twoją ulubioną częścią Self Coaching Program. Niesamowite jest to, kiedy pracuję z kimś indywidualnie i widzimy jakie wielkie zmiany się dokonują!

Ogromnie się cieszę, że w tym Programie mamy taką możliwość! Co miesiąc prowadzę indywidualne sesje coachingowe. Jeżeli masz ochotę pracować ze mną indywidualnie zgłaszasz się z wyprzedzeniem i ustalamy datę Twojej sesji.

Każda sesja coachingowa jest nagrywana i udostępniana w ramach Self Coaching Program (oczywiście z pełnym zachowaniem poufności odnośnie Twoich danych). Dla Ciebie oznacza to, że po sesji możesz powrócić do niej, posłuchać siebie, swoich przekonań. Często zauważysz jeszcze więcej niż podczas samej sesji!

Co jeszcze bardziej fascynujące – może być tak, że przez jakiś czas wolisz obserwować coaching innej osoby. Dzięki nagranym sesjom będziesz mieć okazję obserwować, jak nad swoimi wyzwaniami pracują inni. To jest absolutna magia patrzeć, jak inni pracują nad sobą, swoimi przekonaniami i sposobem myślenia.

“Niektórzy korzystają więcej słuchając sesji innych – wtedy są w stanie spojrzeć na problem z perspektywy i znaleźć odniesienie do siebie!

Jak długo trwa Program?

Twoje wyzwanie życiowe

Odpowiedź jest prosta – tak długo jak widzisz efekty Programu w swoim życiu.

Programem tym uczę ludzi brania odpowiedzialności za życie z pasją, poczuciem sensu – życiem na 100%. Udowadniam, że w każdym z nas drzemie ogromna siła niezależnie od tego ile masz lat i na jakim etapie życia jesteś. Daję narzędzia do zarządzania samym sobą, swoim umysłem – do zostania najlepszym coach’em dla samego siebie.

Pomagam w życiowych wyzwaniach, aby  żyć prawdziwie i odważnie!

Z doświadczenia wiem, że niektórzy chcą zostać z nami na zawsze. Tak jak już zawsze pracujesz nad swoją formą fizyczną, tak i dla wielu Self Coaching Program jest comiesięczną inwestycją w swoją siłę psychiczną.

Co ważne – to Ty decydujesz jak długo z nami jesteś. Widzisz efekty u siebie – zostajesz!

Chcesz zrezygnować z comiesięcznego Self Coaching Program – rezygnujesz w dowolnym momencie.

“Najważniejsza dla mnie jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji i zmiany w Twoim życiu!”

Zapisy, koszt, rezygnacja

Teraz informacja, która naprawdę Ci się spodoba. Otrzymujesz wszystko, o czym wspomniałam za 99 zł miesięcznie.

Jak to działa:

  • Zapisujesz się i otrzymujesz dostęp do pierwszego miesiąca Self Coaching Program.
  • Otrzymujesz login i hasło, które umożliwiają dostęp do platformy online. Od tej chwili stajesz się członkiem programu i co miesiąc otrzymujesz wszystkie wspomniane materiały. Opłata pobierana jest automatycznie w systemie subskrypcji.
  • W każdym momencie możesz zrezygnować, to Ty decydujesz. Najważniejsze dla mnie to, aby Self Coaching Program pomagał Ci dokonywać transformacji w Twoim życiu.
  • Ważne – jeżeli zrezygnujesz to nie możesz dołączyć do Self Coaching Program przez cały rok. Dlaczego? Każdy mój indywidualny proces coachingowy poświęcony konkretnemu tematowi rozwojowemu to praca minimum przez 4-6 miesięcy. Nie podejmuję się krótszych procesów coachingowych bo wiem, że to nie działa i nie daje efektów.
  • Podobnie jest w przypadku Self Coaching Program – dokonanie zmian w życiu wymaga Twojego pełnego zaangażowania w ten proces. Próby wielkich zmian za pomocą przyłączania i odłączania się od Programu nie dadzą efektów na jakich Tobie i mi zależy. Jeżeli nie jesteś gotowa/gotowy na poważnie w siebie i swój proces zainwestować czasowo, to proponuję poczekać i dołączyć później.
  • Osobiście bardzo polecam Ci deklarację wobec siebie na co najmniej roczną pracę nad sobą (możesz oczywiście krócej, to zależy od Twojego celu). Jeżeli zdecydujesz się na roczny pakiet Self Coaching Program mam dla Ciebie doskonałą wiadomość – 2 miesiące Programu otrzymujesz bezpłatnie (przy dokonywaniu zakupu wybierz wtedy opcję nie miesięczną, ale roczny pakiet).

99 zł miesięcznie

tyle kosztuje Twoje Prawdziwe i Odważne Życie!

Dodatkowe bonusy

DARMOWE PREZENTY DLA CIEBIE

Być może już wiesz, że jestem pasjonatką tego, aby ludzie realizowali się w pracy zawodowej. Uważam, że życie jest zbyt krótkie, aby lubić je po godzinie 16:00 lub dopiero na emeryturze.

Jestem ekspertem w tym, aby pomagać ludziom odkrywać ich prawdziwą misję, prawdziwe wartości, talenty i budować swoją prawdziwą drogę, dającą radość i poczucie spełnienia!

Zarządzaniem talentami zajmuję się już od ponad 20 lat i naprawdę jestem w tym ekspertem.

Jeżeli w ramach Self Coaching Program jednym z Twoim obszarów, w których chcesz dokonać rewolucji jest Twoje życie zawodowe to mam dla Ciebie fantastyczną niespodziankę. Stworzyłam 6 tygodniowy kurs online „Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan”, w którym krok po kroku prowadzę Cię przez odkrywanie Twojej prawdziwej drogi.

“Zarządzaniem talentami zajmuję się od ponad 20 lat i naprawdę jestem w tym ekspertem”

TO kurs, który odmieni Twoje Życie!

6 modułów kursu

Przekonania – odkrywamy Twoje przekonania i Twój sposób myślenia, który pomaga (lub przeszkadza) w odkryciu tego, co chcesz robić w życiu.

Wartości – identyfikujemy i poznajemy Twoje wartości. To podstawa poszukiwania odpowiedzi na pytanie: Co chcę robić w życiu?

Talenty – w tym module określamy Twoje Talenty, których wykorzystanie da Ci nie tylko sukces, ale i poczucie radości z tego, co robisz.

Wizja i Misja – w 4 module budujemy wizję i misję Twojego życia. Dzięki temu nadajemy sens temu, co chcesz robić w życiu.

Plan działania – budujemy roczny plan działania, konkretną i rozłożoną w czasie strategię realizacji, tego co chcesz robić w życiu.

Sabotażyści – identyfikujemy Twoich sabotażystów wewnętrznych i zewnętrznych, którzy mogą stanąć na drodze realizacji Twojego planu.

Przystępując do Self Coaching Program kurs “Odkryj co chcesz robić w życiu” otrzymujesz ode mnie bezpłatnie. Jedyne co musisz udowodnić to, że pracujesz naprawdę nad sobą, inwestujesz w swoje życie świadomie. Dowodem na to jest fakt, że uczestniczysz w programie przez min. 6 miesięcy. W siódmym miesiącu otrzymujesz dostęp do kursu „Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan” całkowicie bezpłatnie.

kurs “Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan” całkowicie bezpłatnie dla uczestników Self Coaching Program!

Gratuluję i jestem z Ciebie dumna, że jesteś aż tutaj!

Self Coaching Program to program ode mnie dla Ciebie – aby wspierać Cię na drodze prawdziwej i odważnej! Niektórzy myślą, że to co robię jako coach z drugim człowiekiem to magia.

I uwierz, z moim wsparciem Ty też możesz zostać najlepszym coach’em dla samego siebie.  Zrobię wszystko, aby pomóc Ci żyć prawdziwie i odważnie, bo mamy tylko jedno życie i nie warto go marnować na inny scenariusz.

Z gorącymi pozdrowieniami,

Elżbieta Krokosz

Master Coach, Leadership & Talent Trainer

Niektóre z organizacji,

dla których rozwijałam ludzki potencjał

Zostań swoim coach'em

zobacz broszurę i zapisz się

Zapisz się na listę zainteresowanych

wypełnij formularz

2019 TDI School of Coaching

Polityka Prywatności

Regulamin

Pozostańmy w kontakcie!