Self Coaching Program

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM
TESTUJ 30 DNI ZA DARMO

„Żyj z pasją i poczuciem sensu – Żyj na 100%”

Po co w ogóle ten Program?

Żyj z pasją i poczuciem sensu

Trzeba ogromnej otwartości i odwagi, aby przez życie nie iść z klapkami na oczach tylko wziąć odpowiedzialność za to jak ono naprawdę wygląda. Łatwiej jest biernie żyć „na autopilocie” i zbyt wiele nie oczekiwać oskarżając świat dookoła za  wszelkie niepowodzenia.

Self Coaching Program jest inspiracją do wzięcia odpowiedzialności za własne życie – życie z pasją i poczuciem sensu. Po prostu życiem na 100%. Przystępując do programu dostajesz gotowe narzędzia do zarządzania sobą i własnym umysłem. Dodatkowo otrzymujesz wsparcie, które wyniesie Cię na inny poziom Twojego życia.

Ten program to podróż w odkrywaniu samego siebie, w zrozumieniu czego chcemy a czego zdecydowanie nie. Co nas powstrzymuje, aby osiągać to co dla nas najważniejsze. W zrozumieniu, za którym kryją się najcenniejsze odpowiedzi.

„Nauczę Cię jak zmienić swoje życie. Dam Ci narzędzia do zostania najlepszym coach’em dla samego siebie. To najlepsza inwestycja jakiej możesz dokonać!”

JEŚLI W SWOIM ŻYCIU

Nie czujesz pełni szczęścia

Masz wiele marzeń, ale nie udaje Ci się ich realizować

Masz poczucie, że tkwisz w miejscu i nie wiesz jak ruszyć

Szukasz kolejnego szczytu w swoim życiu, kolejnej drogi

Nie wystarcza Ci codzienność, nieustannie i wciąż pragniesz czegoś więcej

Mierzysz się z wyzwaniem życiowym, które Cię przerasta

Jesteś wolnym duchem i potrzebujesz iść za głosem serca. Wszystko co robisz musi być autentyczne i wynikać z Twoich wewnętrznych pragnień i potrzeb

Masz w sobie potrzebę rozwoju i chcesz lepiej siebie rozumieć

to jestem przekonana, że

Self Coaching Program

jest właśnie dla Ciebie

„Zależy mi na Twojej transformacji – pomocy w dokonaniu zmian w Twoim życiu. Podobnie jak swoją formę fizyczną budujesz regularnie, tak i nad siłą psychiczną będziemy pracować regularnie – miesięcznie, tygodniowo, codziennie.”

Zobacz jak to działa

YouTube video

Co znajdziesz w środku?

Elementy Programu

Szkolenia ROZWOJOWE

Każdego miesiąca bierzesz udział w nowym szkoleniu z zakresu tematyki rozwoju i coachingu, które prowadzone są na żywo

SESJE COACHINGOWe LIVE

Co tydzień z Coachem i Mentorem pracujesz nad tematem gdzie utknęłaś, aby lepiej zrozumieć swoje przekonania i  zmienić Twój sposób myślenia

Workbook

Zestaw ćwiczeń do pracy indywidualnej w ciągu każdego miesiąca z zadaniami na każdy dzień

PODCASTY

Nagrania audio dopasowane do tematyki, nad którą pracujemy w danym miesiącu

SESJE MENTORINGOWE Q&A

Sesje “Pytania i odpowiedzi”, podczas których uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania

BAZA SZKOLEŃ

Materiały wideo nagrane wyłącznie na potrzeby tego Programu

Sesja Pytań i Odpowiedzi

Raz w miesiącu prowadzę godzinną sesję pytań i odpowiedzi. Wiem, jak ważne jest to, żeby móc zadać pytanie kiedy indywidualnie pracujesz nad materiałem jaki dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz swoje pytanie zadać wysyłając e-mail lub bezpośrednio w trakcie sesji live, a odpowiedź usłyszysz podczas sesji. Bardzo ważne dla mnie jest aby żadna wątpliwość odnośnie przerabianego materiału nie powstrzymała Cię przed pracą nad sobą!

O terminie każdej sesji live Q&A dostaniesz e-mail. Każda z nich jest nagrywana, więc możesz obejrzeć ją w dogodnym dla Ciebie czasie.

Sesje Coachingowe

To dopiero hit!

Uwielbiam tą opcję i jestem pewna, że i ten element stanie się Twoją ulubioną częścią Self Coaching Program. Niesamowite jest to, kiedy pracuję z kimś indywidualnie i widzimy jakie wielkie zmiany się dokonują!

Ogromnie się cieszę, że w tym Programie mamy taką możliwość! Co miesiąc prowadzę indywidualne sesje coachingowe. Jeżeli masz ochotę pracować ze mną indywidualnie zgłaszasz się z wyprzedzeniem i ustalamy datę Twojej sesji.

Każda sesja coachingowa jest nagrywana i udostępniana w ramach Self Coaching Program (oczywiście z pełnym zachowaniem poufności odnośnie Twoich danych). Dla Ciebie oznacza to, że po sesji możesz powrócić do niej, posłuchać siebie, swoich przekonań. Często zauważysz jeszcze więcej niż podczas samej sesji!

Co jeszcze bardziej fascynujące – może być tak, że przez jakiś czas wolisz obserwować coaching innej osoby. Dzięki nagranym sesjom będziesz mieć okazję obserwować, jak nad swoimi wyzwaniami pracują inni. To jest absolutna magia patrzeć, jak inni pracują nad sobą, swoimi przekonaniami i sposobem myślenia.

„Niektórzy korzystają więcej słuchając sesji innych – wtedy są w stanie spojrzeć na problem z perspektywy i znaleźć odniesienie do siebie!

Gwarancja – możliwość zwrotu w ciągu 14 dni dla każdego bez podania przyczyny!

Niezależnie czy kupujesz Self Coaching Program jako osoba indywidualna czy na firmę z fakturą, otrzymujesz gwarancję zwrotu. W praktyce oznacza to, że możesz testować program a jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy.

„Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji”

99 zł miesięcznie

tyle kosztuje Twoje Prawdziwe i Odważne Życie!

Zobacz jak wiele otrzymujesz. To najlepsza inwestycja w siebie

 

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem Self Coaching Program jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

 450 zł 

99 zł

– subskrypcja –

Zawartość programu

Life Coaching – sesje na żywo

Career Coaching – sesje na żywo

Coaching schematów i przekonań

– sesje na żywo

Coaching relacji – sesje na żywo

Coaching kryzysowy – sesje na żywo

Baza 150 nagranych sesji

60 szkoleń rozwojowych i biznesowych

Akademia Talentów

25 workbooków – narzędzia coachingowe

Prezent: 11 bonusów na start

30-dniowy darmowy okres próbny

Często zadawane pytania

Jak długo trwa Self Coaching Program?

Tak długo, jak chcesz. Nie podpisujesz żadnego zobowiązania, płacisz z miesiąca na miesiąc.

Możesz zrezygnować w każdej chwili, nic nie ryzykujesz.

Stale otrzymujesz dostęp do nowych materiałów w każdym miesiącu i uczestniczysz w sesjach i szkoleniach. Zacznij pierwszy miesiąc i zobacz jak wiele osiągniesz!

Czy muszę robić przelew co miesiąc?

Nie. Twoja subskrypcja jest automatycznie opłacana z karty, którą podajesz przy pierwszym zamówieniu. Płatności są w bezpieczny sposób realizowane przez popularny system płatności PAYU.

Czy mogę zapłacić inaczej niż kartą?

Preferujemy płatność kartą ze względu na model subskrypcyjny dostępu do programu. Jest to dla Ciebie wygodne ponieważ opłata pobierana jest przez system PayU i nie musisz o tym pamiętać.

W drodze wyjątku możemy zaakceptować formę przelewu bezpośrednio z Twojego konta na nasze. Prosimy wówczas o opłacenie 3 miesięcy z góry. Jeśli takie rozwiązanie jest dla Ciebie dogodne to skontaktuj się z nami. Oczywiście w tym wariancie także możesz zrezygnować w każdej chwili, opłatę za niewykorzystany okres zwrócimy na Twoje konto.

Nie mam karty kredytowej, co teraz?

To żaden kłopot. Nie musi to być karta kredytowa. Akceptowana jest każda karta płatniczą Visa lub MasterCard jaką otrzymujesz do swojego konta. Ważne jedynie aby była aktywna opcja płatności internetowych.

Czy mogę zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili?

Tak, oczywiście. W dowolnym momencie wysyłasz do nas maila o Twojej rezygnacji i automatycznie wstrzymywane jest dalsze pobieranie płatności z Twojej karty za udział w Programie. Bez wypowiedzeń i zbędnej papierologii - rezygnacja jest od razu.

Jak mogę testować program bezpłatnie przez 30 dni?

Zapisując się do programu możesz przez pierwsze 30 dni kalendarzowych korzystać  z niego bezpłatnie. Dopiero po tym okresie przechodzisz na standardowe warunki subskrypcji. Jeśli nie zechcesz kontynuować swojego udziału w programie daj nam o tym znać mailowo przed upływem 30 dni testu. Proste, prawda?

Jak się zapiszę i opłacę to od kiedy mam dostęp?

Od razu. Jak tylko zakończysz proces rejestracji w programie a opłata zostanie pobrana otrzymasz dane do logowania na platformę oraz dowód zakupu (faktura). Otrzymasz także wiadomości powitalne e-mail i wprowadzające do programu.

Boje się, że zabraknie mi czasu na korzystanie.

Już na starcie otrzymujesz dostęp do bardzo wielu materiałów w Self Coaching Program. Podobnie na Netflixie także jest ogromna baza filmów i seriali, ale czy to problem?

Pamiętaj, żeby skupić się na tym co Cię najbardziej interesuje, na tym czego w danym momencie potrzebujesz i w oparciu o swoje preferencje wybierać materiały. 

Wszystkie sesje są nagrywane zatem w dogodnym dla siebie momencie możesz odsłuchiwać nagrania bezpośrednio z platformy.

Oferta specjalna do niedzieli!

dla każdego kto Dołączy OTRZYMA ZA DARMO:

SZKOLENIE – "Jak wzmacniać swoją pozycję zawodową?" - pewność siebie jest Ci potrzebna do posiadania silnej pozycji zawodowej, szczególnie gdy rynek pracy staje się trudniejszy. To szkolenie umocni Twoją pozycję

6 TYGODNIOWY KURS “Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan” - wykorzystaj do własnego rozwoju a zawarte w nim narzędzia coachingowe możesz używać do pracy ze swoimi klientami - ZOBACZ KURS

SZKOLENIE "Jak budować pewność siebie?" - Zbuduj pewność siebie w obszarach, w których nie masz doświadczenia! Dowiedz się jak radzić sobie z emocjami w trudnych dla Ciebie sytuacjach.

TA OFERTA WYGASA ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Opinie uczestników Programu

„Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program.  Widać duże Twoje w tym doświadczenie.  Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzebę wspierania ludzi.”

Sylwia Michalska

„Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów”

Beata Czarny

Self Coaching z Elą Krokosz to podróż wgłąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań i budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie tu i teraz…”

Małgorzata Miszczak

„Bardzo polecam Self Coaching Program. Profesjonalne opracowanie, dużo praktycznej wiedzy, bogaty zakres zagadnień, co miesiąc nowy ciekawy temat na warsztacie zawodowym” 

Magda Busak

„Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze – ambitnych, rozwijających, po drugie – poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudownym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!”

Katarzyna Erich

„Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię.”

Renata Maląg

„Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu pod okiem Eli”

Beata Szukowska

„Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje, że dokopuję się do ciemnych i jasnych stron siebie oraz daje nam narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej…”

Monika Romaniak

„Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz – jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorką sesji coachingowych.”

Anna Hrynczak

tdi-school-of-coaching-logo-small-2

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Każda zmiana w Twoim życiu zaczyna się od Ciebie i nikt nie rozwinie Cię lepiej niż Ty Sam!

2022 © TDI School of Coaching