Self Coaching Program!

Profesjonalnie rozwijaj innych i

poczuj się pewnie!

w roli HR i Coach’a

Elżbieta Krokosz – Master Coach & Talent Consultant

Czym jest Self Coaching Program?

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, w którym dzięki pracy z Coachem i Mentorem rozwijasz w sobie siłę psychiczną, odwagę i determinację do osiągania Twoich celów.

Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym zwiększysz swoje umiejętności coachingowe i uzyskasz narzędzia coachingowe, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą Twoją pewność siebie w roli HR i Coach’a, odpowiedzialnego za rozwój innych.

Dla kogo i po co?

OTO CO ZYSKASZ:

Gdy jesteś w roli HR

Z

Wzmocnisz swoją pozycję HR dzięki umiejętnościom Coach’ingowym

Z

Wykorzystasz swoje doświadczenie HR i rozwiniesz innych jako Coach

Z

Zbudujesz silniejszą pozycję HR w Twojej organizacji

Gdy jesteś w roli Coach’a

Z

Zwiększysz swoją pewność siebie w roli Coach’a i dzięki temu efektywniej rozwiniesz innych

Z

Spotęgujesz poczucie efektywności i zyskasz pewność, że dostarczasz wymierne rezultaty swoim słuchaczom, współpracownikom i klientom

Z

Wzmocnisz merytoryczne przygotowanie i udoskonalisz swój warsztat w rozwoju ludzi

Z

Rozwiniesz swoje umiejętności coachingowe pod okiem Master Coach’a z 20-letnim doświadczeniem

Z

Osiągniesz pozycję pełnoprawnego Coach’a i zyskasz nowy, satysfakcjonujący zawód

Kto już regularnie korzysta?

Zobacz opinie naszych uczestników

W ciągu 12 miesięcy do Self Coaching Program dołączyło już 450 osób. Rozwijają swoje umiejętności coachingowe i stają się profesjonalistami w tym co jest ich pasją!

Zobacz jak to działa

Co znajdziesz w środku?

Elementy Programu

Szkolenia online

Każdego miesiąca bierzesz udział w nowym szkoleniu z zakresu tematyki rozwoju i coachingu, które prowadzone są na żywo

SESJE COACHINGOWe LIVE

Co tydzień z Coachem i Mentorem pracujesz nad tematem gdzie utknęłaś, aby lepiej zrozumieć swoje przekonania i  zmienić Twój sposób myślenia

Workbook

Zestaw ćwiczeń do pracy indywidualnej w ciągu każdego miesiąca z zadaniami na każdy dzień

PODCASTY

Nagrania audio dopasowane do tematyki, nad którą pracujemy w danym miesiącu

SESJE MENTORINGOWE Q&A

Sesje “Pytania i odpowiedzi”, podczas których uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania

BUSINESS MASTERCLASS

Biznesowe szkolenia dotyczące tematów związanych z zarządzaniem ludźmi, przywództwem i funkcjonowaniem w organizacji

BAZA SZKOLEŃ

Materiały wideo nagrane wyłącznie na potrzeby tego Programu

SESJE COACHINGU BIZNESOWEGO

Sesje coachingowe na żywo dedykowane typowo tematom związanym z biznesem i zarządzaniem ludźmi

Akademia Coach'a

Co miesiąc nowe szkolenie, wprowadzające Cię w tajniki coachingu

Superwizje praktyki coachingowej

Raz w miesiącu pracujemy w małych grupach, ćwicząc prowadzenie coachingu. Udzielamy sobie wzajemnie feedback’u i rozmawiamy o trudnościach napotkanych w coachingu. To 90 minut czystej praktyki!

Gwarancja – możliwość zwrotu w ciągu 14 dni dla każdego bez podania przyczyny!

Niezależnie czy kupujesz Self Coaching Program jako osoba indywidualna czy na firmę z fakturą, otrzymujesz gwarancję zwrotu. W praktyce oznacza to, że możesz testować program a jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu zapłaconych pieniędzy.

„Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z tej inwestycji”

Jak wygląda platforma online?

Zobacz co jest w środku

Opinie uczestników Programu

Sylwia Michalska - HR Business Partner

“Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program. Widać duże Twoje w tym doświadczenie. Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzebę wspierania ludzi.”

Beata Czarny - HR/Coach

“Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów”

Małgorzata Miszczak - Dziennikarka

“Self Coaching z Elą Krokosz to podróż wgłąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań i budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie tu i teraz…”

Katarzyna Erich - Coach

“Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze – ambitnych, rozwijających, po drugie – poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudownym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!”

Monika Ruszczyk - HR

“Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje, że dokopuję się do ciemnych i jasnych stron siebie oraz daje nam narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej…”

Beata Szukowska - HR Partner

“Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu pod okiem Eli”

Anna Hrynczak - Coach

“Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz – jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorką sesji coachingowych.”

Renata Maląg - Coach

“Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię.”

Opinie uczestników Programu

"Elu, po pierwsze to dwie osoby z mojej rekomendacji przystąpiły do tego programu i to chyba jest już najlepszą rekomendacją! Program dla mnie jest niezwykle użyteczny. Nie mam normalnie w życiu możliwości przysłuchiwania się rozmowom coachingowym i to jest ogromną wartością Self Coaching Program.  Widać duże Twoje w tym doświadczenie.  Bardzo intryguje mnie Twój sposób na prowadzenie ludzi, zadawania pytań, klarowania. I chce się tego nauczyć, ponieważ widzę w swojej pracy dużą potrzebę wspierania ludzi."

Sylwia Michalska

HR Business Partner

"Zawsze chciałam dokonać zwrotu w moim życiu i zostać coachem. Serce do tego mam, ale brakowało mi umiejętności. Tak mi się wydawało. Zrobiłam szkołę coachingu i… odkryłam jak wiele we mnie niepewności, moich własnych lęków. I jak tutaj coachować innych? W Self Coaching Program niesamowite jest właśnie to, że i szkolę swoje umiejętności coachingowe, ale i mogę pracować nad sobą, nad tym, aby samemu być drogowskazem dla moich klientów"

Beata Czarny

HR/Coach

"Self Coaching z Elą Krokosz to podróż wgłąb siebie, pełna wartości, emocji, przekonań i budowania siebie od podstaw. Subtelne i pełne szacunku towarzyszenie w zmianie, której potrzebuje każdy z nas by żyć odważnie i autentycznie. Zgadzam się z Tobą, że każdy potrzebuje coacha. Dziękuję Elu bo Twój program jest odpowiedzią na moje bycie tu i teraz..."

Małgorzata Miszczak

Dziennikarka

"Bardzo polecam Self Coaching Program. Profesjonalne opracowanie, dużo praktycznej wiedzy, bogaty zakres zagadnień, co miesiąc nowy ciekawy temat na warsztacie zawodowym" 

Magda Busak

HR

"Self Coaching Program to cała masa nagrań. Po pierwsze - ambitnych, rozwijających, po drugie - poza tym, że treści są świetnie dobrane, układając w głowie, to jeszcze są nagrane przecudownym głosem Pani Eli, a po trzecie są bardzo dobrej jakości!"

Katarzyna Erich

Coach

"Jako początkujący Coach, dopiero po szkole, najtrudniej dla mnie jest w końcu zacząć profesjonalnie robić to, o czym zawsze marzyłam czyli rozwijać innych. Przyznam od razu szczerze, że dołączyłam głównie do Self Coaching Program, aby móc podpatrywać jak coachujesz Ty Elu. Niesamowite doświadczenie dla początkującego coacha! Dziękuję, bo już widzę jak mogę i ja stawać się profesjonalna w tym co robię."

Renata Maląg

Coach

"Self Coaching Program jest dla mnie dużym wsparciem w odkrywaniu siebie i podążaniu drogą, którą wybieram. Bardzo sobie cenię możliwość udziału w sesjach coachingowych, które często pokazują mi prawdę o mnie, zmuszają do ciągłej refleksji nad sobą i brania odpowiedzialności za swoje życie. Self Coaching Program mogę porównać do zajęć na siłowni, gdy już tam się pojawisz z mniejszym lub większym zaangażowaniem ćwiczysz, a nie tylko oglądasz biernie. O to samo chodzi z Self Coaching Program krok za krokiem do przodu pod okiem Eli"

Beata Szukowska

HR Partner

"Kręcąc się na karuzeli życia opadłam z marzeń i chęci zmierzenia się z nowymi wyzwaniami zadając sobie pytanie dlaczego nie umiem juz ruszyć do przodu i dlaczego popadam w zniechęcenie? Dołączyłam do Self Coaching Program z ciekawości. Kluczem okazały się moje przekonania, co na początku traktowałam sceptycznie. Ela swoimi pytaniami powoduje, że dokopuję się do ciemnych i jasnych stron siebie oraz daje nam narzędzia do pracy z ograniczeniami. Zamierzam zostać tutaj na dłużej..."

Monika Romaniak

HR

"Uczestniczyłam w kilku webinariach prowadzonych przez Elę Krokosz - jej doświadczenie zawodowe, wiedza , kompetencje i profesjonalizm przekonały mnie do Self Coachingu. Bardzo cenię sobie w Self Coachingu dostęp do świetnych materiałów rozwojowych, merytorycznych szkoleń, ale też jestem obserwatorką sesji coachingowych."

Anna Hrynczak

Coach

Ile kosztuje Program?

TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Praca indywidualna z coachem to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie coachingowe otrzymuje tylko nieliczna grupa.  

Celem Self Coaching Program jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego. Program obejmuje dwie wersje, w zależności od Twoich potrzeb.

PROFESSIONAL

450 zł
279/miesiąc
  • LIFE COACHING - 4 x miesiąc
  • SZKOLENIE ROZWOJOWE - 1 x miesiąc
  • WORKBOOK / ĆWICZENIA - cały miesiąc
  • ZAPYTAJ COACH’A - cały miesiąc
  • LIFE & BUSINESS MENTORING - 1 x miesiąc
  • BUSINESS MASTERCLASS - 1 x miesiąc
  • BUSINESS COACHING - 1 x miesiąc
  • HR & BUSINESS ACTION LEARNING - 1 x miesiąc
  • AKADEMIA COACH'A - 1 x miesiąc
  • SUPERWIZJA PRAKTYKI COACHINGOWEJ - 1 x miesiąc

„Każdy kto chce profesjonalnie rozwijać innych, musi stale rozwijać siebie”

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile trwa Self Coaching Program?

Self Coaching Program został zaprojektowany jako roczny program rozwojowy, ale możesz dołączyć na dowolną ilość miesięcy. Niektórzy dokonują takich rewolucji w swoim życiu pod wpływem programu, że chcą stale korzystać z naszego wsparcia coachingowego. Inni natomiast dołączają tylko na kilka miesięcy. Zacznij od pierwszego miesiąca i zobacz jak wiele osiągniesz już w pierwszy miesiąc! Anulować udział w Programie możesz w dowolnym momencie! Najlepsze jest to, że wszystkie bonusy, które otrzymujesz na początku zostają z Tobą na zawsze - więc nic nie ryzykujesz!

Czy ten program jest dla mnie jeśli nie jestem Coachem?

Oczywiście! Self Coaching Program pomaga dokonywać prawdziwych zmian w naszym życiu i stawać się najlepszą wersją samego siebie dzięki pracy coachingowej. Dodatkowym atutem jest możliwość rozwoju umiejętności coachingowych dzięki Akademii Coach’a oraz podpatrywaniu jak sesje prowadzi Master Coach.

Ile czasu muszę poświęcić na Self Coaching Program?

Dobra praktyka mówi, aby było to około 15 minut dziennie skupiając się na temacie, który dla Ciebie jest ważny, np. praca z przekonaniami, osiąganie celów lub budowanie pewności siebie - to Ty decydujesz. My dodatkowo rekomendujemy wzięcie udziału w co najmniej 1 sesji coachingowej raz na tydzień (jako coachowany lub obserwujący sesję coachingową). Możesz również obejrzeć nagrania sesji i szkoleń jeśli dany termin Ci nie pasuje.

Jak mogę zrezygnować z Programu?

W dowolnym momencie wysyłasz do nas maila o Twojej rezygnacji i automatycznie wstrzymywane jest dalsze pobieranie płatności z Twojej karty za udział w Programie. Bez wypowiedzeń i zbędnej papierologii - rezygnacja jest od razu.

Każdy Coach i HR ma wybór

Albo kryje się za swoim powołaniem i od czasu do czasu polega na przypływie motywacji, albo…

bierze sprawę w swoje ręce, dołącza do Self Coaching Program i przechodzi na zupełnie inny poziom. W efekcie realizuje swoje powołanie w rozwoju innych, stale wzmacnia siebie, aby być wsparciem i rozwijając siebie staje się profesjonalistą.

tdi-school-of-coaching-logo-small-2

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie z pasją, poczuciem sensu i życiem na 100%. W każdym z nas drzemie ogromna siła, aby żyć prawdziwie i odważnie. Każda zmiana w Twoim życiu zaczyna się od Ciebie i nikt nie rozwinie Cię lepiej niż Ty Sam!

2021 © TDI School of Coaching