5 (moich) historii o wewnętrznym sabotażyście

Jeśli nadal walczysz ze swoim wewnętrznym sabotażystą, albo jeśli dopiero się zorientowałeś, że coś Ci szkodzi i nie wiesz od czego zacząć – zapraszam Cię do wysłuchania bardzo ważnego dla mnie odcinka podcastu.

Znajdziesz przykłady z życia wzięte, a dokładniej – moje przykłady. Opowiem Ci o 5 moich silnych sabotażystach i o tym, jak z nimi wygrałam.

Chciałabym żebyś lepiej mnie poznał. Zrozumiał filozofię, która stoi za moimi podcastami, ale co ważniejsze, chciałabym, żebyś to, co Ci odpowiada – zabrał dla siebie.

Mam wielką nadzieję, że praktyczne przykłady i sposoby, jakie pozwoliły mi poradzić sobie z trudnościami, pomogą także i Tobie znaleźć sposób na Twojego wewnętrznego sabotażystę

 

W tym odcinku:

  1. Usłyszysz o pięciu najsilniejszych głosach mojego wewnętrznego sabotażysty i o tym, jak je pokonałam.
  2. Dowiesz się, co wspólnego ma Madonna z moim wewnętrznym sabotażystą i dlaczego czasem wystarczy wziąć “kawałek” od kogoś dla siebie, by zacząć z nim walkę.
  3. Wyjaśnię Ci co oznacza “podczepienie się pod coaching”, które może być dla Ciebie ważne.
  4. Pięć historii, o których Ci opowiem, to także 5 sposobów na to, jak rozprawić się ze swoim sabotażystą.
  5. Posłuchasz o tym, z jakimi zmierzyłam się trudnościami – jak mnie to ukształtowało i co mi to dało.

 Linki:

Podcast 49 “Twój wewnętrzny sabotażysta”
Podcast 48 “Jak zmienić swoją przeszłość?”

 

 

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”