Znajdź 5 najbardziej ograniczających Cię przekonań

Jak to możliwe, że wierzysz w coś, co Cię ogranicza? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musimy przyjrzeć się temu, skąd w ogóle biorą się nasze przekonania. Myślę, że masz pełną świadomość tego, że ich głównym źródłem jest nasze otoczenie.

Te, które są w nas najbardziej ugruntowane, często pochodzą z czasów naszego dzieciństwa. Z tego, w jaki sposób myśleli nasi rodzice. I nie chodzi tutaj nawet o to, co Ci powtarzali, ale o to, w co sami wierzyli.

Co ciekawe, nawet jeśli przechodzimy przez tzw. “fazę buntu” to nie buntujemy się przeciwko wielu przekonaniom, w które się w nas ugruntowały, gdy byliśmy dziećmi. To sprawia, że nadal w nas są.

Najbardziej fascynującym elementem mojej pracy jest dla mnie właśnie przyglądanie się temu, w co wierzą moi klienci. Dzięki temu rozumiem ich sposób rozumowania – dlaczego zachowują się tak, a nie inaczej i skąd wynikają ich decyzje. I, co ważniejsze, z czasem oni sami też zaczynają to rozumieć.

Dlatego głęboko wierzę w to, że jeżeli rozumiesz, co jest Twoim przekonaniem i wiesz, jakie są jego konsekwencje, to masz szansę dokonywania świadomych decyzji.

 

W tym odcinku:

1. Dowiesz się, dlaczego warto mieć świadomość tego, w co wierzysz.
2. Opowiem Ci o tym, jak możesz odnaleźć swoje ograniczające przekonania.
3. Posłuchasz o tym, jak to, co myślimy, kształtuje naszą rzeczywistość.
4. Poznasz dwie skuteczne metody, dzięki którym zidentyfikujesz swoich 5 najbardziej ograniczających Cię przekonań.

Linki:

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@elakrokosz.pl lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Chcesz zostać swoim coach'em?

Zapisz się na "Self Coaching Program"