Znajdź 5 najbardziej ograniczających Cię przekonań

Jak to możliwe, że wierzysz w coś, co Cię ogranicza? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musimy przyjrzeć się temu, skąd w ogóle biorą się nasze przekonania. Myślę, że masz pełną świadomość tego, że ich głównym źródłem jest nasze otoczenie.

Te, które są w nas najbardziej ugruntowane, często pochodzą z czasów naszego dzieciństwa. Z tego, w jaki sposób myśleli nasi rodzice. I nie chodzi tutaj nawet o to, co Ci powtarzali, ale o to, w co sami wierzyli.

Co ciekawe, nawet jeśli przechodzimy przez tzw. “fazę buntu” to nie buntujemy się przeciwko wielu przekonaniom, w które się w nas ugruntowały, gdy byliśmy dziećmi. To sprawia, że nadal w nas są.

Najbardziej fascynującym elementem mojej pracy jest dla mnie właśnie przyglądanie się temu, w co wierzą moi klienci. Dzięki temu rozumiem ich sposób rozumowania – dlaczego zachowują się tak, a nie inaczej i skąd wynikają ich decyzje. I, co ważniejsze, z czasem oni sami też zaczynają to rozumieć.

Dlatego głęboko wierzę w to, że jeżeli rozumiesz, co jest Twoim przekonaniem i wiesz, jakie są jego konsekwencje, to masz szansę dokonywania świadomych decyzji.

 

W tym odcinku:

1. Dowiesz się, dlaczego warto mieć świadomość tego, w co wierzysz.
2. Opowiem Ci o tym, jak możesz odnaleźć swoje ograniczające przekonania.
3. Posłuchasz o tym, jak to, co myślimy, kształtuje naszą rzeczywistość.
4. Poznasz dwie skuteczne metody, dzięki którym zidentyfikujesz swoich 5 najbardziej ograniczających Cię przekonań.

Linki:

podcast 33 „Jak zarządzać swoim talentem w świecie VUCA?”

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”