Jak zmienić swoje życie?

  • Czy zostawić Warszawę i przenieść się do Trójmiasta z całą rodziną?
  • Czy rzucić bankowość po 12 latach i przejść do działu HR bez żadnego doświadczenia?

Ania jest idealnym, żywym przykładem na to, że faktycznie można to urzeczywistnić. Krok po kroku opowie całą historię jak jej się udało. I wcale nie było jak w bajce. Były lęki, sabotażyści i pojawiały się problemy… a mimo to udało się. Krok po kroku, konswekwentne działanie za działaniem.

Wszystko zaczyna się od wiedzy i poznania swoich pragnień, talentów i wartości. Dodaj do tego trochę zaufania i intuicji, a wtedy naprawdę zacznie dziać się magia. Nasza podświadomość zacznie nam pomagać w osiągnięciu tego właśnie celu, którego naprawdę pragniemy. Nawet jeśli na początku nie zawsze wszystko rozumiemy.

W tym odcinku:

Z

Wysłuchasz prawdziwej historii, która wniesie w Twoje życie niesamowitą wartość.

Z

Dowiesz się od czego warto zacząć zmianę swojego życia.

Z

Wskażę Ci istotne etapy w historii Ani, które pomogą również Tobie.

Z

Nauczysz się kilku istotnych elementów, które maksymalnie zwiększą Twoją szansę na sukces

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”