Jak zmienić swoje życie?

Rzucić Warszawę i przenieść się do Trójmiasta z całą rodziną. Rzucić bankowość po 12 latach i pójść do HR bez żadnego doświadczenia.

Ania jest idealnym, żywym przykładem na to, że faktycznie można to urzeczywistnić. Krok po kroku opowie całą historię jak jej się udało. I wcale nie było jak w bajce. Były lęki, sabotażyści, pojawiały się problemy, a mimo to udało się. Krok po kroku. Działanie za działaniem.

Wszystko zaczyna się od wiedzy i poznania swoich pragnień. Swoich talentów i wartości. Dodaj do tego trochę zaufania intuicji i naprawdę zaczyna dziać się magia. Cała podświadomość zaczyna nam pomagać w osiągnięciu celu, tego, czego naprawdę pragniemy. Nawet, jeśli na początku nie zawsze wszystko rozumiemy.

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się, od czego warto zacząć zmieniać swoje życie.
  2. Wskażę Ci, istotne, poszczególne etapy w historii Ani, które mogą pomóc także i Tobie.
  3. Posłuchasz o rewelacyjnej, prawdziwej historii, która wniesie w Twoje życie wartość.
  4. Nauczysz się, kilku istotnych elementów, które pomogą zwiększyć Twoją szansę na sukces.

 

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@elakrokosz.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Chcesz zostać swoim coach'em?

Zapisz się na "Self Coaching Program"