Jak postawić sobie cele na 2019 rok?

Gdy nie mamy już dwudziestu lat i mamy już trochę życiowego doświadczenia – niechętnie robimy postanowienia noworoczne. Jesteśmy już trochę sceptyczni i nie mamy tyle odwagi, by stawiać sobie cele niemożliwe.

Przewrotnie w dzisiejszym odcinku podcastu „Żyj prawdziwie, żyj odważnie” chcę Was zachęcić do tego, żeby nie robić postanowień noworocznych. Zamiast tego – chcę Was zachęcić do tego, by marzyć. Sięgać po niemożliwe. A potem to realizować.

W odcinku #20 – „Jak postawić sobie cele na 2019 rok?”:

1. Dowiesz się jak stawiać sobie niemożliwe cele i po co to robić.
2. Usłyszysz jakich umiejętności potrzebujesz, żeby osiągać niemożliwe cele.
3. Dowiesz się jak nie poprzestać na myśleniu i sięgnąć po cele niemożliwe.
4. Poznasz sposób na to jak włożyć marzenie o rzeczach niemożliwych do swojej codzienności.

Posłuchaj podcastów, które pomogą Ci realizować niemożliwe cele:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.