Co to jest odwaga i jak się nią wykazywać na co dzień?

Ostatnio na mojej grupie Żyj prawdziwie, żyj odważnie ktoś zadał mi pytanie – skąd biorę inspirację do podcastów. Źródła są dwa – pierwsze to książki, szczególnie anglojęzyczne. Drugim jest życie. Lubię obserwować to, co dzieje się dookoła mnie i bardzo często zdarza się, że myślę sobie: „To jest świetny temat na podcast!”.

Dzisiejszy odcinek jest właśnie inspirowany życiem. Opowiem Ci o sytuacji, która spotkała mnie w zeszłym tygodniu. O chwilach, gdy chciałam się poddać – iść prostą i przyjemną ścieżką, choć wewnętrznie czułam, że to nie jest dobre rozwiązanie. O tym, jak musiałam wyjść ze swojej strefy komfortu, żeby podążyć za tym, co uważałam za słuszne. O momencie, gdy musiałam położyć na szali swój autorytet i reputację, by osiągnąć dobre efekty. Gorąco zapraszam Cię do posłuchania!

 

W odcinku #36 – “Co to jest odwaga i jak się nią wykazywać na co dzień?”

  1. Dowiesz się co to jest odwaga i jakie są jej dwie typy.
  2. Opowiem Ci o tym jak sama musiałam wykazać się codzienną odwagą.
  3. Powiem Ci do czego właściwie jest nam potrzebna codzienna odwaga.
  4. Poznasz trzy sposoby na to jak wykazywać się odwagą na co dzień.

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”