Co to jest odwaga i jak się nią wykazywać na co dzień?

Ostatnio na mojej grupie Żyj prawdziwie, żyj odważnie ktoś zadał mi pytanie – skąd biorę inspirację do podcastów. Źródła są dwa – pierwsze to książki, szczególnie anglojęzyczne. Drugim jest życie. Lubię obserwować to, co dzieje się dookoła mnie i bardzo często zdarza się, że myślę sobie: „To jest świetny temat na podcast!”.

Dzisiejszy odcinek jest właśnie inspirowany życiem. Opowiem Ci o sytuacji, która spotkała mnie w zeszłym tygodniu. O chwilach, gdy chciałam się poddać – iść prostą i przyjemną ścieżką, choć wewnętrznie czułam, że to nie jest dobre rozwiązanie. O tym, jak musiałam wyjść ze swojej strefy komfortu, żeby podążyć za tym, co uważałam za słuszne. O momencie, gdy musiałam położyć na szali swój autorytet i reputację, by osiągnąć dobre efekty. Gorąco zapraszam Cię do posłuchania!

 

W odcinku #36 – “Co to jest odwaga i jak się nią wykazywać na co dzień?”

  1. Dowiesz się co to jest odwaga i jakie są jej dwie typy.
  2. Opowiem Ci o tym jak sama musiałam wykazać się codzienną odwagą.
  3. Powiem Ci do czego właściwie jest nam potrzebna codzienna odwaga.
  4. Poznasz trzy sposoby na to jak wykazywać się odwagą na co dzień.

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.