Skończ z zarządzaniem czasem!

Efektywne zarządzanie czasem w obecnej rzeczywistości kojarzy mi się trochę z jazdą na rowerze z małymi kółkami. Jeśli chcesz dojechać gdzieś szybciej – musisz szybciej kręcić pedałami. Współczesna gonitwa za jak największą efektywnością, poszukiwanie co raz to nowych narzędzi i sposobów na to, by zmieścić jak najwięcej w jak najkrótszym odcinku czasu wygląda właśnie jak takie przyspieszanie przez szybsze kręcenie pedałami. Tymczasem powinniśmy zmienić swoje myślenie! Zamiast kręcić szybciej nogami – powinniśmy zmienić kółka na większe.

Tradycyjny model zarządzania czasem nie bardzo się sprawdza. Gonimy za tym by zrobić jak najwięcej i jak najszybciej, w efekcie czego osiągamy bardzo dużo celów na średnim poziomie. Pytanie, które chciałabym Ci zadać brzmi – czy naprawdę chcesz działać w ten sposób? Czy nie lepiej by było dążyć do mniejszej ilości celów, ale osiągać je na dużo wyższym poziomie? Właśnie o tym jest dzisiejszy odcinek podcastu.

 

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się co ma złe zarządzanie czasem do wypalenia zawodowego.
  2. Opowiem Ci o tym dlaczego powinniśmy działać jak sprinterzy, a nie maratończycy.
  3. Powiem Ci dlaczego efektywne zarządzanie czasem powinno tak naprawdę opierać się na zarządzaniu własną energią.
  4. Dowiesz się dlaczego regeneracja jest tak ważna przy osiąganiu swoich celów.
  5. Poznasz cztery obszary życia, w których trzeba się regenerować, jeśli chce się pracować efektywnie.

Linki:

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.