Skończ z zarządzaniem czasem!

Efektywne zarządzanie czasem w obecnej rzeczywistości kojarzy mi się trochę z jazdą na rowerze z małymi kółkami. Jeśli chcesz dojechać gdzieś szybciej – musisz szybciej kręcić pedałami. Współczesna gonitwa za jak największą efektywnością, poszukiwanie co raz to nowych narzędzi i sposobów na to, by zmieścić jak najwięcej w jak najkrótszym odcinku czasu wygląda właśnie jak takie przyspieszanie przez szybsze kręcenie pedałami. Tymczasem powinniśmy zmienić swoje myślenie! Zamiast kręcić szybciej nogami – powinniśmy zmienić kółka na większe.

Tradycyjny model zarządzania czasem nie bardzo się sprawdza. Gonimy za tym by zrobić jak najwięcej i jak najszybciej, w efekcie czego osiągamy bardzo dużo celów na średnim poziomie. Pytanie, które chciałabym Ci zadać brzmi – czy naprawdę chcesz działać w ten sposób? Czy nie lepiej by było dążyć do mniejszej ilości celów, ale osiągać je na dużo wyższym poziomie? Właśnie o tym jest dzisiejszy odcinek podcastu.

 

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się co ma złe zarządzanie czasem do wypalenia zawodowego.
  2. Opowiem Ci o tym dlaczego powinniśmy działać jak sprinterzy, a nie maratończycy.
  3. Powiem Ci dlaczego efektywne zarządzanie czasem powinno tak naprawdę opierać się na zarządzaniu własną energią.
  4. Dowiesz się dlaczego regeneracja jest tak ważna przy osiąganiu swoich celów.
  5. Poznasz cztery obszary życia, w których trzeba się regenerować, jeśli chce się pracować efektywnie.

Linki:

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”