Dziś wraz z Kamilą Hilgier rozmawiamy o tym jak osiągać więcej w miejscu, w którym pracujesz. Mówiłyśmy nie tylko o tym jak poprosić o podwyżkę, awans czy rozwój, ale też o tym jak walczyć o swoje w organizacji. To była rozmowa o odwadze, determinacji i elastyczności w obliczu porażki.

Kamila Hilgier od lat pracuje w branży hotelarskiej. W hotelu Radisson Blu – gdzie obecnie zajmuje stanowisko dyrektora sprzedaży – zaczynała swoją karierę jako recepcjonistka. Pracuje w tej firmie już 14 lat i na swojej ścieżce zawodowej wiele razy musiała zawalczyć o swoje. W dzisiejszym odcinku podcastu dzieli się swoim doświadczeniem oraz historią. Mówi też o lekcjach, jakie wyciągnęła z porażek na swojej drodze zawodowej.

Jeśli chcesz wiedzieć jak poprosić o podwyżkę, awans lub zawalczyć o swój rozwój – gorąco zapraszam Cię do wysłuchania tego odcinka!

W odcinku #26 – „Jak poprosić o podwyżkę, awans, rozwój?”:

1. Kamila opowiada o porażce jaką poniosła na drodze do swojego sukcesu, a także jakie lekcje z niej wyciągnęła.
2. Usłyszysz jak walczyć o siebie w swojej organizacji.
3. Dowiesz się co daje posiadanie silnej pozycji zawodowej.
4. Kamila zdradzi jak poprosić o podwyżkę, awans, rozwój – i to otrzymać.
5. Porozmawiamy też o tym jakie cechy musi mieć osoba, która chce awansować w organizacji.

Linki:

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”