Dziś wraz z Kamilą Hilgier rozmawiamy o tym jak osiągać więcej w miejscu, w którym pracujesz. Mówiłyśmy nie tylko o tym jak poprosić o podwyżkę, awans czy rozwój, ale też o tym jak walczyć o swoje w organizacji. To była rozmowa o odwadze, determinacji i elastyczności w obliczu porażki.

Kamila Hilgier od lat pracuje w branży hotelarskiej. W hotelu Radisson Blu – gdzie obecnie zajmuje stanowisko dyrektora sprzedaży – zaczynała swoją karierę jako recepcjonistka. Pracuje w tej firmie już 14 lat i na swojej ścieżce zawodowej wiele razy musiała zawalczyć o swoje. W dzisiejszym odcinku podcastu dzieli się swoim doświadczeniem oraz historią. Mówi też o lekcjach, jakie wyciągnęła z porażek na swojej drodze zawodowej.

Jeśli chcesz wiedzieć jak poprosić o podwyżkę, awans lub zawalczyć o swój rozwój – gorąco zapraszam Cię do wysłuchania tego odcinka!

W odcinku #26 – „Jak poprosić o podwyżkę, awans, rozwój?”:

1. Kamila opowiada o porażce jaką poniosła na drodze do swojego sukcesu, a także jakie lekcje z niej wyciągnęła.
2. Usłyszysz jak walczyć o siebie w swojej organizacji.
3. Dowiesz się co daje posiadanie silnej pozycji zawodowej.
4. Kamila zdradzi jak poprosić o podwyżkę, awans, rozwój – i to otrzymać.
5. Porozmawiamy też o tym jakie cechy musi mieć osoba, która chce awansować w organizacji.

Linki:

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.