Jak zacząć żyć na 100% i co to znaczy?

Podczas mojego wystąpienia na TEDx mówiłam o idealnym modelu podejścia do pracy. O Pani C, która uwielbia to co robi i praktycznie tym żyje. Pod nagraniem tego wystąpienia na YouTube pojawił się taki komentarz:

„W firmie mam takiego dziobaka z POWOŁANIEM, który bierze pracę do domu i dziwi się dlaczego inni nie biorą, bo przecież w życiu liczy się TYLKO PRACA. Na nagrobku będzie miał napisane „własność firmy XXX, robił super hajs”. Po tej przemowie widzę, że to on jest spoko, a ja źle spostrzegałem rzeczywistość i chyba czas poszukać bardziej ambitnej pracy…”

Tymczasem w tym podejściu wcale nie chodzi o promowanie pracoholizmu. Bardzo dobrze obrazuje to książka „The power of Full Engagement”, którą polecałam Wam w ostatnim odcinku podcastu. Żeby zacząć żyć na sto procent, nie należy zamieniać się w pracoholika albo skupiać się tylko na jednej dziedzinie życia. Trzeba po prostu być w pełni zaangażowanym w to, co się w danym momencie robi. Mówię o tym szerzej w dzisiejszym odcinku podcastu. Zapraszam Cię serdecznie do przesłuchania.

 

W tym odcinku:

  1. Opowiem Ci jak zacząć żyć na 100% i co to według mnie oznacza.
  2. Dowiesz się co to znaczy pracować z pełnym zaangażowaniem.
  3. Powiem Ci jak nauczyć się zarządzać energią.
  4. Posłuchasz o wysokim i niskim stanie pozytywnej energii i dlaczego powinniśmy czerpać z obu tych źródeł.
  5. Poznasz cztery obszary, o które musimy zadbać, by mieć energię do życia na 100%.

Linki:

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.