Jak zacząć żyć na 100% i co to znaczy?

Podczas mojego wystąpienia na TEDx mówiłam o idealnym modelu podejścia do pracy. O Pani C, która uwielbia to co robi i praktycznie tym żyje. Pod nagraniem tego wystąpienia na YouTube pojawił się taki komentarz:

„W firmie mam takiego dziobaka z POWOŁANIEM, który bierze pracę do domu i dziwi się dlaczego inni nie biorą, bo przecież w życiu liczy się TYLKO PRACA. Na nagrobku będzie miał napisane „własność firmy XXX, robił super hajs”. Po tej przemowie widzę, że to on jest spoko, a ja źle spostrzegałem rzeczywistość i chyba czas poszukać bardziej ambitnej pracy…”

Tymczasem w tym podejściu wcale nie chodzi o promowanie pracoholizmu. Bardzo dobrze obrazuje to książka „The power of Full Engagement”, którą polecałam Wam w ostatnim odcinku podcastu. Żeby zacząć żyć na sto procent, nie należy zamieniać się w pracoholika albo skupiać się tylko na jednej dziedzinie życia. Trzeba po prostu być w pełni zaangażowanym w to, co się w danym momencie robi. Mówię o tym szerzej w dzisiejszym odcinku podcastu. Zapraszam Cię serdecznie do przesłuchania.

 

W tym odcinku:

  1. Opowiem Ci jak zacząć żyć na 100% i co to według mnie oznacza.
  2. Dowiesz się co to znaczy pracować z pełnym zaangażowaniem.
  3. Powiem Ci jak nauczyć się zarządzać energią.
  4. Posłuchasz o wysokim i niskim stanie pozytywnej energii i dlaczego powinniśmy czerpać z obu tych źródeł.
  5. Poznasz cztery obszary, o które musimy zadbać, by mieć energię do życia na 100%.

Linki:

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”