Jak zmienić swoją przeszłość?

Znasz powiedzenie “było, co było gdyby”? Zakłada, że przeszłość jest, jaka jest i jedyne, co nam pozostało to pogodzenie się z nią.

Przewrotnie, w tym odcinku podcastu, będę Ci chciała pokazać, że nie do końca tak jest i że możesz zmienić swoją przeszłość. Nie dzięki czarom, ale dzięki praktycznej metodzie, z której sama bardzo często korzystam.

Co więcej – Twoja przeszłość, niekoniecznie łatwa, może stać się dla Ciebie ogromnym wsparciem i źródłem siły, która pomoże Ci w wyzwaniach, z którymi mierzysz się dzisiaj. Nie wierzysz? Posłuchaj i sprawdź sam!

 

W tym odcinku:

1. Dowiesz się, dlaczego warto mieć świadomość wpływu przeszłości na tu i teraz.
2. Opowiem Ci o tym, jak możesz zmienić przeszłość w trzech prostych krokach.
3. Posłuchasz o tym, jak to, co wydarzyło się kiedyś, może Cię kształtować przez całe życie.
4. Wykonasz transformujące ćwiczenie, które sprawi, że będziesz mieć więcej siły psychicznej.

 

Jeśli masz pomysł jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałabyś abym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

TO TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który prowadzi Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co jest dla Ciebie najważniejsze! Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym nauczysz się umiejętności i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą pewność siebie, co przełoży się także na Twoją większą skuteczność! Będziesz umieć odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację!

Kto korzysta z Programu?

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW