Dziś wraz z Joanną Kuzdak rozmawiamy o tym jak zmienić swoje życie. Wspólnie przeanalizowałyśmy wszystko, co musi zrobić osoba, która chce zawrócić z obranej drogi. Prześwietliłyśmy poszczególne etapy – od podjęcia decyzji, przez pierwsze potknięcia i porażki, aż po realizację swojego celu. Chciałyśmy pokazać nie tylko drogę osoby, która odchodzi z etatu na swoje, ale też dać kilka rad osobom, które chcą zmienić branżę nie zmieniając warunków zatrudnienia.

Joanna jest w tej sprawie ekspertem – przez 28 lat pracowała w 26 firmach. Zaczynała od stanowiska sprzedawcy w sklepie obuwniczym, potem przez kilka lat pracowała jako asystentka w różnych firmach, by wspiąć się po szczeblach kariery na sam szczyt. Pracowała m.in. jako Prezes Zarządu w grupie Allegro czy Członek Zarządu w grupie ONET.PL. W wieku 46 lat zdecydowała się kompletnie zmienić kierunek swojej kariery – założyła firmę i dziś pracuje jako Coach, Trener i Doradca w White Collar Warriors.

Jak mówi – jednym z czynników zapalnych, by pójść w inną stronę, było pragnienie życia po swojemu. Zapraszam Cię do przesłuchania rozmowy z prawdziwą wojowniczką i kobietą, która każdą porażkę potrafi przekuć w coś pozytywnego!

W odcinku #25 – „Jak zmienić swoje życie i pójść we własną stronę?”:

1. Co to znaczy – pójść we własną stronę.
2. Usłyszysz jak zmienić swoje życie zawodowe i jak zminimalizować ryzyko porażki.
3. Asia opowie o tym jakie trudności możesz napotkać na drodze do realizowania siebie.
4. Porozmawiamy o tym czego możesz się nauczyć od Millenialsów.
5. Dowiesz się czy można czuć się wolnym pracując na etacie.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.