Dziś wraz z Joanną Kuzdak rozmawiamy o tym jak zmienić swoje życie. Wspólnie przeanalizowałyśmy wszystko, co musi zrobić osoba, która chce zawrócić z obranej drogi. Prześwietliłyśmy poszczególne etapy – od podjęcia decyzji, przez pierwsze potknięcia i porażki, aż po realizację swojego celu. Chciałyśmy pokazać nie tylko drogę osoby, która odchodzi z etatu na swoje, ale też dać kilka rad osobom, które chcą zmienić branżę nie zmieniając warunków zatrudnienia.

Joanna jest w tej sprawie ekspertem – przez 28 lat pracowała w 26 firmach. Zaczynała od stanowiska sprzedawcy w sklepie obuwniczym, potem przez kilka lat pracowała jako asystentka w różnych firmach, by wspiąć się po szczeblach kariery na sam szczyt. Pracowała m.in. jako Prezes Zarządu w grupie Allegro czy Członek Zarządu w grupie ONET.PL. W wieku 46 lat zdecydowała się kompletnie zmienić kierunek swojej kariery – założyła firmę i dziś pracuje jako Coach, Trener i Doradca w White Collar Warriors.

Jak mówi – jednym z czynników zapalnych, by pójść w inną stronę, było pragnienie życia po swojemu. Zapraszam Cię do przesłuchania rozmowy z prawdziwą wojowniczką i kobietą, która każdą porażkę potrafi przekuć w coś pozytywnego!

W odcinku #25 – „Jak zmienić swoje życie i pójść we własną stronę?”:

1. Co to znaczy – pójść we własną stronę.
2. Usłyszysz jak zmienić swoje życie zawodowe i jak zminimalizować ryzyko porażki.
3. Asia opowie o tym jakie trudności możesz napotkać na drodze do realizowania siebie.
4. Porozmawiamy o tym czego możesz się nauczyć od Millenialsów.
5. Dowiesz się czy można czuć się wolnym pracując na etacie.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”