W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie rozmawiam z Olgą Kozierowską o tym co powstrzymuje nas – kobiety – przed osiąganiem tego, na czym nam zależy. Wspólnie prześwietliłyśmy podejście wielu kobiet do pracy zawodowej. Rozmawiałyśmy o tym, co nas motywuje do pracy, z jakimi trudnościami spotykamy się na drodze do sukcesu i jak nasze podejście do kariery zawodowej zmienia się po pojawieniu się dzieci.

Olga jeszcze przed trzydziestką osiągnęła bardzo duży sukces – w wieku 27 lat została dyrektorem na region pięciu krajów w komunikacji i marketingu. W wieku trzydziestu lat została dyrektorem na region 14 krajów! Zarabiała duże pieniądze, a jej kariera była bardzo rozwinięta. Niestety – szybko zorientowała się, że wspięła się nie na ten szczyt.

Obecnie Olga uważa, że jej przeznaczeniem było pokazywanie kobietom jak mogą osiągnąć sukces. Stopniowo zbudowała swoją markę, zrezygnowała z pracy na etacie i założyła fundację Sukces pisany szminką. W tej chwili fundacja zrzesza społeczność ponad 40 tysięcy kobiet i zajmuje się ich szkoleniem oraz aktywizacją zawodową.

Moja rozmowa z Olgą jest bardzo inspirująca i większość uczestniczek Konferencji Zarządzaj Własnym Talentem uznała ją za swoje ulubione nagranie z tego wydarzenia. Gorąco zapraszam Cię do posłuchania!

W odcinku #23 – „Kobiety a sukces – czy pieniądze dają szczęście w życiu?”

1. Dowiesz się co mają w sobie ludzie sukcesu.
2. Usłyszysz dlaczego my – kobiety – tak nisko wyceniamy swoje usługi.
3. Poznasz opinię Olgi na temat tego czy pieniądze dają szczęście.
4. Dowiesz się na jakie trudności natykamy się w drodze do sukcesu.
5. Usłyszysz dlaczego kobieca empatia to miecz obosieczny.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”