Kultura organizacyjna – dwa kłamstwa, które sobie powtarzasz

Jakiś czas temu zgłosiła się do mnie firma, której kultura organizacyjna przypominała raczej startup niż klasyczną organizację. Jednak firma przez ostatnie lata bardzo się rozrosła i dotychczasowe rozwiązania przestały się sprawdzać. Firma zgłosiła się do mnie, żebym pomogła wypracować im wartości ich organizacji. Byłam bardzo tym podekscytowana – większość pracowników tej firmy to tzw. „Millenialsi”, czyli ludzie, o których często się mówi, że od pracodawcy wymagają dużo więcej. Bardzo mnie ciekawiło jakie rozwiązania wypracujemy.

Rzeczywistość mnie bardzo zaskoczyła. Podejście było kompletnie inne, niż się spodziewałam. To wydarzenie zszokowało mnie do tego stopnia, że stało się inspiracją do nagrania kolejnego odcinka podcastu. Przesłuchaj i poznaj dwie niewygodne prawdy, w które musisz uwierzyć. Gorąco zapraszam!

 

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się jak Millenialsi zmieniają rynek pracy.
  2. Opowiem Ci kto powinien dbać o rozwój pracownika.
  3. Poznasz podstawową zasadę tworzenia kultury organizacyjnej firmy.
  4. Usłyszysz dwie niewygodne prawdy, w które musisz uwierzyć, jeśli chcesz się rozwijać zawodowo.

 

Linki:

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”