Kultura organizacyjna – dwa kłamstwa, które sobie powtarzasz

Jakiś czas temu zgłosiła się do mnie firma, której kultura organizacyjna przypominała raczej startup niż klasyczną organizację. Jednak firma przez ostatnie lata bardzo się rozrosła i dotychczasowe rozwiązania przestały się sprawdzać. Firma zgłosiła się do mnie, żebym pomogła wypracować im wartości ich organizacji. Byłam bardzo tym podekscytowana – większość pracowników tej firmy to tzw. „Millenialsi”, czyli ludzie, o których często się mówi, że od pracodawcy wymagają dużo więcej. Bardzo mnie ciekawiło jakie rozwiązania wypracujemy.

Rzeczywistość mnie bardzo zaskoczyła. Podejście było kompletnie inne, niż się spodziewałam. To wydarzenie zszokowało mnie do tego stopnia, że stało się inspiracją do nagrania kolejnego odcinka podcastu. Przesłuchaj i poznaj dwie niewygodne prawdy, w które musisz uwierzyć. Gorąco zapraszam!

 

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się jak Millenialsi zmieniają rynek pracy.
  2. Opowiem Ci kto powinien dbać o rozwój pracownika.
  3. Poznasz podstawową zasadę tworzenia kultury organizacyjnej firmy.
  4. Usłyszysz dwie niewygodne prawdy, w które musisz uwierzyć, jeśli chcesz się rozwijać zawodowo.

 

Linki:

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.