Marka osobista – jak ją zbudować w zgodzie ze sobą?

Czy jest różnica pomiędzy tym kim jesteś w środku, a tym jak Cię widzą inni? Jaką markę sobą kreujesz?

Niektórzy bardzo świadomie zakładają “maskę” aby zbudować swój wizerunek. Inni kompletnie się tym nie przejmują i nie mają świadomości jaką markę zbudowali w oczach innych. A chcemy tego czy nie, to nasza marka osobista w ogromnej mierze wpływ na to, co osiągamy w życiu.

W dzisiejszym podcaście powiem Ci, co zrobić, jak stworzyć spójną, komunikatywną i szczerą marką osobistą spójną z tym kim chcesz być naprawdę. 

Postaram się w kilku prostych krokach przeprowadzić Cię przez drogę do sukcesu Twojej marki. Nawet, jeśli nie masz własnej firmy, nawet jeśli nie jesteś szefem – to, o czym dzisiaj opowiem przyda się absolutnie każdemu, bez względu na zajmowane stanowisko. 

Jestem podekscytowana dzisiejszym tematem, ponieważ nigdy nie czułam się specjalistą w dziedzinie budowania marek. Jednak moje doświadczenie w pracy z ludźmi podpowiada mi, że jednak mam w tym temacie coś ciekawego do powiedzenia. Zapraszam!

W tym odcinku:

  1. Zrozumiesz, dlaczego warto myśleć o sobie jak o marce osobistej.
  2. Poznasz drogę do wypracowania spójnej i komunikatywnej marki.
  3. Zdobędziesz wiedzę, która ma zastosowanie zawsze – bez względu na to, jakie stanowisko w pracy zajmujesz.
  4. Odetchniesz z ulgą, bo jeśli stworzysz markę osobistą w zgodzie z samym sobą, już nigdy nie będziesz musiał nosić maski!

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś żebym poruszyła w podcastach, napisz do mnie: kontakt@elakrokosz.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Chcesz zostać swoim coach'em?

Zapisz się na "Self Coaching Program"