Marka osobista – jak ją zbudować w zgodzie ze sobą?

Czy jest różnica pomiędzy tym kim jesteś w środku, a tym jak Cię widzą inni? Jaką markę sobą kreujesz?

Niektórzy bardzo świadomie zakładają “maskę” aby zbudować swój wizerunek. Inni kompletnie się tym nie przejmują i nie mają świadomości jaką markę zbudowali w oczach innych. A chcemy tego czy nie, to nasza marka osobista w ogromnej mierze wpływ na to, co osiągamy w życiu.

W dzisiejszym podcaście powiem Ci, co zrobić, jak stworzyć spójną, komunikatywną i szczerą marką osobistą spójną z tym kim chcesz być naprawdę. 

Postaram się w kilku prostych krokach przeprowadzić Cię przez drogę do sukcesu Twojej marki. Nawet, jeśli nie masz własnej firmy, nawet jeśli nie jesteś szefem – to, o czym dzisiaj opowiem przyda się absolutnie każdemu, bez względu na zajmowane stanowisko. 

Jestem podekscytowana dzisiejszym tematem, ponieważ nigdy nie czułam się specjalistą w dziedzinie budowania marek. Jednak moje doświadczenie w pracy z ludźmi podpowiada mi, że jednak mam w tym temacie coś ciekawego do powiedzenia. Zapraszam!

W tym odcinku:

  1. Zrozumiesz, dlaczego warto myśleć o sobie jak o marce osobistej.
  2. Poznasz drogę do wypracowania spójnej i komunikatywnej marki.
  3. Zdobędziesz wiedzę, która ma zastosowanie zawsze – bez względu na to, jakie stanowisko w pracy zajmujesz.
  4. Odetchniesz z ulgą, bo jeśli stworzysz markę osobistą w zgodzie z samym sobą, już nigdy nie będziesz musiał nosić maski!

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”