Model GROW – w jaki sposób możesz go wykorzystać?

Narzędzie, o którym Ci opowiem, pomoże Ci rozwiązać wiele problemów, które pojawią się na Twojej drodze. Nie oszukujmy się – tylko ten nie ma trudności w życiu, kto nie wychodzi poza swoją strefę komfortu i nie podejmuje nowych, trudnych wyzwań. 

A zakładam, że skoro słuchasz moich podcastów i chcesz dokonywać zmian w swoim życiu, to prawdopodobnie nie raz jeszcze upadniesz. Model GROW pomoże Ci się podnieść i iść do przodu. Przyda Ci się również, jeśli masz poczucie, że stoisz w swoim życiu w miejscu.

To proces, który składa się z czterech, prostych kroków:

G – jak “goal”, czyli generalny cel

R – jak “reality”, czyli rzeczywistość

O – jak “options”, czyli opcje

W – jak “will”, czyli wola

W tym odcinku:

1. Dowiesz się, co to jest model GROW i jak go stosować.
2. Opowiem Ci o tym, jak coaching zmienia życie moich klientów.
3. Posłuchasz o czterech krokach, które pomogą Ci osiągać wymarzone cele.
4. Wykonasz motywujące ćwiczenie i wprowadzisz model GROW w życie.

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”