Odwaga – skąd ją czerpać, aby bać się mniej?

„Czy wiesz, że kiedyś umrzesz? No i…?”
Przepraszam, nie chciałam Cię przestraszyć. A może trochę chciałam…

Okazuje się, że kiedy masz świadomość, że Twoje życie nie będzie trwać wiecznie masz w sobie dużo więcej siły do życia prawdziwie i odważnie. To jest jedna z metod, aby wygrać z obawami, które nas blokują.
Wiesz, że bardzo mi zależy na tym, aby nie tylko Cię inspirować, ale i dawać metody i narzędzia do realizacji tego, na czym nam w życiu zależy.

W odcinku #29 – „Odwaga – skąd ją czerpać, aby bać się mniej?”

1. Dowiesz się skąd brać odwagę, aby bać się mniej.
2. Usłyszysz o 5 rzeczach jakich żałowali ludzie, którzy wiedzieli, że niedługo odejdą.
3. Poznasz czy jak boisz się to znaczy, że nie ma w Tobie odwagi.
4. Dowiesz się jak poznać źródło naszych obaw, bo gdy wiesz od czego one pochodzą to automatycznie jesteś na wygranej pozycji.

 

Linki:

Posłuchaj podcastów, które pomogą Ci realizować niemożliwe cele:

Porażka – jak radzić sobie ze strachem przed nią?

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.