W dzisiejszym odcinku podcastu „Żyj prawdziwie, żyj odważnie” rozmawiałam z Niną Wojtyrą. Poznałam Ninę na szkoleniu na Majorce i od razu wyczułam, że jej historia jest bardzo inspirująca. Zdecydowałam się nagrać z nią wywiad i udostępnić go Wam.

Nina ma 15 lat doświadczenia zawodowego, a od ponad 1,5 roku prowadzi swój własny biznes on-line. Uczy mamy jak zadbać o prawidłowe żywienie swoich dzieci. Jest w tym prawdziwym ekspertem, bo z wykształcenia jest dietetykiem, a prywatnie jest mamą trójki małych dzieci – najmłodsze ma dwa latka, a najstarsze siedem.

Razem z Niną rozmawiałam o tym jak odnaleźć swoją drogę i realizować swój plan na życie gdy jest się mamą, a także o tym jak zamienić swoją pasję w dochodowy biznes.

W odcinku #19 – “Jak realizować swój plan na życie gdy jest się mamą trójki dzieci?”:

1. Posłuchasz o tym, jak zmieniały się priorytety Niny na przestrzeni lat.
2. Usłyszysz jak wygląda otwieranie firmy gdy ma się malutkie dziecko.
3. Dowiesz się, jakie były poszczególne kroki Niny do stworzenia dobrze prosperującego biznesu on-line.
4. Opowiem o tym, jak wyglądają zarobki gdy zmieniasz swój zawód.
5. Posłuchasz też o tym, co było najtrudniejsze dla Niny w czasie rozwijania swojego biznesu on-line.

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”