W dzisiejszym odcinku podcastu „Żyj prawdziwie, żyj odważnie” rozmawiałam z Niną Wojtyrą. Poznałam Ninę na szkoleniu na Majorce i od razu wyczułam, że jej historia jest bardzo inspirująca. Zdecydowałam się nagrać z nią wywiad i udostępnić go Wam.

Nina ma 15 lat doświadczenia zawodowego, a od ponad 1,5 roku prowadzi swój własny biznes on-line. Uczy mamy jak zadbać o prawidłowe żywienie swoich dzieci. Jest w tym prawdziwym ekspertem, bo z wykształcenia jest dietetykiem, a prywatnie jest mamą trójki małych dzieci – najmłodsze ma dwa latka, a najstarsze siedem.

Razem z Niną rozmawiałam o tym jak odnaleźć swoją drogę i realizować swój plan na życie gdy jest się mamą, a także o tym jak zamienić swoją pasję w dochodowy biznes.

W odcinku #19 – “Jak realizować swój plan na życie gdy jest się mamą trójki dzieci?”:

1. Posłuchasz o tym, jak zmieniały się priorytety Niny na przestrzeni lat.
2. Usłyszysz jak wygląda otwieranie firmy gdy ma się malutkie dziecko.
3. Dowiesz się, jakie były poszczególne kroki Niny do stworzenia dobrze prosperującego biznesu on-line.
4. Opowiem o tym, jak wyglądają zarobki gdy zmieniasz swój zawód.
5. Posłuchasz też o tym, co było najtrudniejsze dla Niny w czasie rozwijania swojego biznesu on-line.

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.