W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiam z Jackiem Skrzypczyńskim o tym jak zbudować swój plan na życie. Zrobiliśmy to bazując na metaforze górskich wędrówek. Dlatego w dzisiejszy podcaście tak dużo rozmawiamy o szczytach – o tym jak wybrać ten właściwy, po czym poznać, że wspięliśmy się na nieodpowiedni i jak przygotować się do takiej wspinaczki.

Jacek od lat pomaga ludziom odkrywać, jakie są ich prawdziwe pragnienia i marzenia. Pomaga im wybierać odpowiednie szczyty i wspinać się na nie. Prywatnie jest alpinistą i wspina się na szczyty trudne do zdobycia – dzięki czemu w swojej pracy podchodzi do rozwoju ludzi bardzo strategicznie. Często porównuje budowanie kariery zawodowej do wspinaczki wysokogórskiej. Jest również autorem książki „Wyprawa na Szczyty Marzeń. Sięgaj po swoje cele z mądrością, siłą i odwagą„.

Gorąco zachęcam Cię do przesłuchania tej inspirującej rozmowy!

W odcinku #27 – „Jak zbudować swój plan na życie?”:

1. Dowiesz się dlaczego nie powinieneś skupiać się na poszukiwaniu swojego wymarzonego zawodu.
2. Usłyszysz na co powinieneś zwrócić uwagę gdy tworzysz swój plan na życie.
3. Jacek opowie o tym jak budować strategię swojej drogi bazując na marzeniach.
4. Porozmawiamy o tym dlaczego zmiana pracy to najczęściej ostateczność.
5. Poznasz trzy rzeczy, które powstrzymują Cię przed osiąganiem swoich szczytów.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.