W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiam z Jackiem Skrzypczyńskim o tym jak zbudować swój plan na życie. Zrobiliśmy to bazując na metaforze górskich wędrówek. Dlatego w dzisiejszy podcaście tak dużo rozmawiamy o szczytach – o tym jak wybrać ten właściwy, po czym poznać, że wspięliśmy się na nieodpowiedni i jak przygotować się do takiej wspinaczki.

Jacek od lat pomaga ludziom odkrywać, jakie są ich prawdziwe pragnienia i marzenia. Pomaga im wybierać odpowiednie szczyty i wspinać się na nie. Prywatnie jest alpinistą i wspina się na szczyty trudne do zdobycia – dzięki czemu w swojej pracy podchodzi do rozwoju ludzi bardzo strategicznie. Często porównuje budowanie kariery zawodowej do wspinaczki wysokogórskiej. Jest również autorem książki „Wyprawa na Szczyty Marzeń. Sięgaj po swoje cele z mądrością, siłą i odwagą„.

Gorąco zachęcam Cię do przesłuchania tej inspirującej rozmowy!

W odcinku #27 – „Jak zbudować swój plan na życie?”:

1. Dowiesz się dlaczego nie powinieneś skupiać się na poszukiwaniu swojego wymarzonego zawodu.
2. Usłyszysz na co powinieneś zwrócić uwagę gdy tworzysz swój plan na życie.
3. Jacek opowie o tym jak budować strategię swojej drogi bazując na marzeniach.
4. Porozmawiamy o tym dlaczego zmiana pracy to najczęściej ostateczność.
5. Poznasz trzy rzeczy, które powstrzymują Cię przed osiąganiem swoich szczytów.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”