W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie opowiem o tym, jakie błędy popełniają kobiety w zarządzaniu własnym Talentem. Jeśli jesteś kobietą i chcesz odnieść sukces w biznesie lub rozwinąć swoją karierę – koniecznie posłuchaj.

Czy wiesz, że według badań Hay Group, aż 76% osób na poziomie kadry zarządzającej to mężczyźni? Pewnie Cię to nie dziwi, być może w myślach przeklinasz dyskryminację kobiet w pracy. Jednak chciałabym, żebyś spojrzała dziś na to z innej strony – możliwe, że popełniasz jakieś błędy, które dyskwalifikują Cię do awansu. To mogą być wyuczone lub wrodzone zachowania, które – mniej lub bardziej – wynikają z tego, że jesteś kobietą. Zapoznam Cię z nimi w dzisiejszym odcinku podcastu.

W odcinku #10 – „12 błędów kobiet w zarządzaniu własnym Talentem”:

1. Dowiesz się, czy kobiety w ogóle chcą osiągać sukcesy zawodowe.
2. Poznasz 12 rzeczy, które działają na Twoją niekorzyść podczas budowania kariery.
3. Opowiem trochę o tym, czego boją się kobiety pnące się po szczeblach kariery.
4. Dowiesz się, co możesz zrobić, żeby Twoja kariera szła w odpowiednim kierunku.

Linki:


Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.