W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie opowiem o tym, jakie błędy popełniają kobiety w zarządzaniu własnym Talentem. Jeśli jesteś kobietą i chcesz odnieść sukces w biznesie lub rozwinąć swoją karierę – koniecznie posłuchaj.

Czy wiesz, że według badań Hay Group, aż 76% osób na poziomie kadry zarządzającej to mężczyźni? Pewnie Cię to nie dziwi, być może w myślach przeklinasz dyskryminację kobiet w pracy. Jednak chciałabym, żebyś spojrzała dziś na to z innej strony – możliwe, że popełniasz jakieś błędy, które dyskwalifikują Cię do awansu. To mogą być wyuczone lub wrodzone zachowania, które – mniej lub bardziej – wynikają z tego, że jesteś kobietą. Zapoznam Cię z nimi w dzisiejszym odcinku podcastu.

W odcinku #10 – „12 błędów kobiet w zarządzaniu własnym Talentem”:

1. Dowiesz się, czy kobiety w ogóle chcą osiągać sukcesy zawodowe.
2. Poznasz 12 rzeczy, które działają na Twoją niekorzyść podczas budowania kariery.
3. Opowiem trochę o tym, czego boją się kobiety pnące się po szczeblach kariery.
4. Dowiesz się, co możesz zrobić, żeby Twoja kariera szła w odpowiednim kierunku.

Linki:


Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”