W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie staram się odczarować pasję. Wielu z nas wydaje się, że pasja jest równoznaczna ze znalezieniem jednego zawodu, który chcesz wykonywać do końca życia.

Spotykam zbyt wielu ludzi, którzy nie potrafią cieszyć się życiem, bo nie mają w życiu pasji. Tak naprawdę wcale nie musisz szukać swojej pasji, jeśli starasz się żyć z pasją. Jak to zrobić? Jak zacząć odczuwać prawdziwe szczęście w swojej pracy? O tym możesz posłuchać w dzisiejszym odcinku podcastu.

W odcinku #11 – „Jak odkrywać swoją pasję?”:

1. Dowiesz się, co to jest pasja i jak jej szukać.
2. Przedstawię Ci trzy drogi poznawania swojej pasji.
3. Opowiem o tym jak żyć z pasją.
4. Poznasz trzy typy podejścia do pracy i dowiesz się, który z nich pozwoli Ci odczuwać szczęście w pracy.

Linki:


Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.