W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie staram się odczarować pasję. Wielu z nas wydaje się, że pasja jest równoznaczna ze znalezieniem jednego zawodu, który chcesz wykonywać do końca życia.

Spotykam zbyt wielu ludzi, którzy nie potrafią cieszyć się życiem, bo nie mają w życiu pasji. Tak naprawdę wcale nie musisz szukać swojej pasji, jeśli starasz się żyć z pasją. Jak to zrobić? Jak zacząć odczuwać prawdziwe szczęście w swojej pracy? O tym możesz posłuchać w dzisiejszym odcinku podcastu.

W odcinku #11 – „Jak odkrywać swoją pasję?”:

1. Dowiesz się, co to jest pasja i jak jej szukać.
2. Przedstawię Ci trzy drogi poznawania swojej pasji.
3. Opowiem o tym jak żyć z pasją.
4. Poznasz trzy typy podejścia do pracy i dowiesz się, który z nich pozwoli Ci odczuwać szczęście w pracy.

Linki:


Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”