W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie rozmawiamy o misji. To pierwszy wywiad w moim dotychczasowym podcaście – zapis sesji coachingowej, którą odbyłam z Kasią.

Ponad dwa miesiące temu zaproponowałam Kasi, żeby przerobiła mój kurs Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan. Raz w tygodniu miałyśmy odbyć sesję coachingową, w trakcie której rozwieję jej wątpliwości i nakieruję ją na rozwiązania, których poszukuje. Wszystko za darmo. W zamian za to Kasia zgodziła się zamieścić nagranie z tej sesji na blogu.

Gdy powiedziałam o tym na mojej grupie Instytut Talentów, wiele osób przyjęło to z entuzjazmem. Wcale się nie dziwię. Zapis takiej sesji może być bardzo pomocny przy identyfikowaniu swojego życiowego powołania.

W odcinku #17 – „Czy potrzebujesz misji w życiu?”:

1. Dowiesz się, co daje misja.
2. Usłyszysz jak się czuje człowiek, który właśnie odkrył swoją misję (wbrew pozorom nie jest to wielki okrzyk radości).
3. Poznasz też życiową misję Kasi (jest piękna!).
4. Dowiesz się, dlaczego ubieramy misję w metafory.
5. Jako bonus – usłyszysz, dlaczego nie powinieneś się wstydzić, że chcesz zarabiać dobre pieniądze.

Linki:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.