W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie rozmawiamy o misji. To pierwszy wywiad w moim dotychczasowym podcaście – zapis sesji coachingowej, którą odbyłam z Kasią.

Ponad dwa miesiące temu zaproponowałam Kasi, żeby przerobiła mój kurs Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan. Raz w tygodniu miałyśmy odbyć sesję coachingową, w trakcie której rozwieję jej wątpliwości i nakieruję ją na rozwiązania, których poszukuje. Wszystko za darmo. W zamian za to Kasia zgodziła się zamieścić nagranie z tej sesji na blogu.

Gdy powiedziałam o tym na mojej grupie Instytut Talentów, wiele osób przyjęło to z entuzjazmem. Wcale się nie dziwię. Zapis takiej sesji może być bardzo pomocny przy identyfikowaniu swojego życiowego powołania.

W odcinku #17 – „Czy potrzebujesz misji w życiu?”:

1. Dowiesz się, co daje misja.
2. Usłyszysz jak się czuje człowiek, który właśnie odkrył swoją misję (wbrew pozorom nie jest to wielki okrzyk radości).
3. Poznasz też życiową misję Kasi (jest piękna!).
4. Dowiesz się, dlaczego ubieramy misję w metafory.
5. Jako bonus – usłyszysz, dlaczego nie powinieneś się wstydzić, że chcesz zarabiać dobre pieniądze.

Linki:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”