W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie rozmawiamy z Anną o wartościach. Anna, podobnie jak Kasia, przerabiała mój kurs Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan. Raz w tygodniu odbywałyśmy telefoniczną sesję coachingową, w trakcie których pomagałam jej odkryć, co chce robić w życiu. Wszystko za darmo. W zamian za to Anna zgodziła się zamieścić nagranie z tej sesji na blogu.

W tym odcinku podcastu Anna identyfikowała swoje wartości przez analizowanie swoich marzeń. Jeśli znasz swoje wartości, ale nie bardzo wiesz, co możesz z tą wiedzą zrobić dalej – koniecznie posłuchaj naszej rozmowy.

W odcinku #13 – „Jak identyfikować swoje wartości?”:

1. Dowiesz się, jak Anna identyfikowała swoje wartości.
2. Poznasz sposób na identyfikowanie wartości przez analizowanie swoich marzeń.
3. Pięć razy zadasz sobie pytanie „dlaczego”.
4. Dowiesz się, jak nazywać swoje wartości.
5. Usłyszysz też trochę o hierarchii wartości.

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.