W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie, opowiadam Wam o typach osobowości wg metodologii MBTI (Myers-Briggs Type Indicator). Uczestnicy mojego webinaru sprzed kilku tygodni będą mieli małą powtórkę, a komu nie udało się być z nami na żywo albo nadrobić zaległości, gdy webinar był dostępny – mają okazję, by tę wiedzę zdobyć 🙂

W tym odcinku:

• Czym ekstrawertycy naprawdę różnią się od introwertyków?
• Które typy osobowości są najlepsze? 😉
• W jaki sposób różni się nasze odbieranie świata?
• Czy jesteśmy skazani na swój typ osobowości?
• Czy możemy określić swój typ osobowości nie płacąc za testy?

Już za tydzień MBTI część 2., w której opowiem Wam o podejmowaniu decyzji i organizacji własnych działań!

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.