Jak sprawdzić czy jesteś Talentem?

Często gdy pracujemy na etacie, mamy poczucie, że pracodawca nas nie docenia. Wykonujemy dobrze swoją pracę, czujemy że wnosimy wiele wartości do firmy, a jednak zdaje się, że nikt tego nie dostrzega. Czujemy się niedoceniani i pomijani. Co robimy źle?

Prowadząc zajęcia WSB EMBA dla wyższej kadry menadżerskiej, pytam jakie kompetencje musi mieć człowiek, który chce być Talentem w swojej organizacji. Choć ludzie, którzy biorą udział w tych zajęciach, pracują w różnych branżach – często identyfikują te cechy bardzo podobnie. Między innymi o tym jest ten odcinek podcastu.

Możesz myśleć – po co mi to, przecież w mojej firmie nie ma programów talentowych? Prawda jest taka, że oceny pracowników, mające na celu wyłonienie tych, w których firma inwestuje najchętniej – bardzo często są ukryte. Czasem też w firmie programów talentowych nie ma, ale pracodawca intuicyjnie ocenia Ciebie i Twoich współpracowników. Oczywiście są też firmy, w których w ogóle nie ocenia się kto jest największym kapitałem firmy. Mówię o tym szerzej w dzisiejszym odcinku podcastu.

Zanim zaczniemy, chciałabym Ci jednak uświadomić jeszcze jedną rzecz – koniec końców dla Twojego pracodawcy najważniejsze jest to czy przynosisz zysk firmie. Dopiero gdy zaczniesz patrzeć na swoją pracę z perspektywy Twojej organizacji – a nie z własnej – masz szansę zostać Talentem.

 

W odcinku #35 – “Jak sprawdzić czy jesteś Talentem”

  1. Dowiesz się w jaki sposób firmy zarządzają Talentami.
  2. Opowiem o tym jak zyskać pozycję partnera w relacjach zawodowych.
  3. Powiem w jakich firmach/branżach nie można mówić o programie talentowym.
  4. Poznasz cechy, jakie biorą pod uwagę organizacje przy wybieraniu Talentów.
  5. Dowiesz się jak ocenić na ile jesteś Talentem w swojej firmie.

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”