W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie potowarzyszy nam Wewnętrzny Sabotażysta, który sprawia, że uwielbiamy lenistwo i odkładamy rzeczy na później. W odcinku opowiadam o tym, dlaczego właściwie jesteśmy leniwi, jak do lenistwa mają się nasze wartości, a przede wszystkim – jak zabrać się do działania. Nauczysz się identyfikować wszystkie swoje wymówki i skutecznie z nimi walczyć!

W tym odcinku:

1. Dowiesz się, dlaczego właściwie leniuchujemy i co nas powstrzymuje przed działaniem.
2. Poznasz Wewnętrznego Sabotażystę i jego sposoby namawiania Cię do „nic nierobienia”.
3. Nauczysz się identyfikować jego wszelkie podszepty, o których nie wiesz, że są zwykłym lenistwem!
4. Poznasz skuteczne strategie, które pomogą Ci opanować lenistwo i stać się bardziej produktywnym.
5. Usłyszysz historię wprost z mojego życia o moim lenistwie i o tym, jak je pokonuję!

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.