W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie zmierzymy się z bardzo trudnym tematem – porażką! Każdy z nas mierzy się z porażkami, a unikanie ich za wszelką cenę prowadzi wyłącznie do paraliżującego strachu i braku działania… Ale co zrobić, jeśli porażka była naprawdę spektakularna, a w Twojej głowie wszystko krzyczy: „nie próbuj ponownie”, „nie nadajesz się do tego!”.

Podzielę się też z Tobą moją historią porażki, naprawdę poważnej (finansowo – równowartość mieszkania!), a na jej przykładzie – jak można pogodzić się z największymi nawet stratami, podnieść się, poprawić pogniecione ubrania i iść z dumą do przodu!

W odcinku #6 – „porażka”:

1. Dowiesz się, czemu uwielbiamy rozpamiętywać swoje porażki i kto czerpie z nich energię.
2. Poznasz moją historię ogromnej porażki, która kosztowała mnie mieszkanie i poważnie wpłynęła na moją relację z partnerem…
3. …a także usłyszysz, jak udało mi się poradzić sobie z tym trudnym doświadczeniem.
4. Poznasz bardzo skuteczną, konkretną metodę radzenia sobie z porażkami.

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.