Dlaczego uwielbiamy rozpamiętywać i jak pogodzić się z porażką?

 

W dzisiejszym odcinku podcastu „Żyj prawdziwie, żyj odważnie” zmierzymy się z bardzo trudnym tematem – porażką! Każdy z nas mierzy się z porażkami, a unikanie ich za wszelką cenę prowadzi wyłącznie do paraliżującego strachu i braku działania…

Ale co zrobić, jeśli porażka była naprawdę spektakularna, a w Twojej głowie wszystko krzyczy: „nie próbuj ponownie”, „nie nadajesz się do tego!”.

Podzielę się też z Tobą moją historią porażki, naprawdę poważnej (finansowo – równowartość mieszkania!), a na jej przykładzie – jak można pogodzić się z największymi nawet stratami, podnieść się, poprawić pogniecione ubrania i iść z dumą do przodu!

W tym odcinku:

Z

Dowiesz się, czemu uwielbiamy rozpamiętywać swoje porażki i kto czerpie z nich energię.

Z

Poznasz moją historię ogromnej porażki, która kosztowała mnie mieszkanie i poważnie wpłynęła na moją relację z partnerem

Z

Usłyszysz jak udało mi się poradzić sobie z tym trudnym doświadczeniem

Z

Poznasz bardzo skuteczną, konkretną metodę radzenia sobie z porażkami

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”