W którym momencie przestajesz wierzyć, że stać Cię w życiu na dużo więcej?

W którym momencie przestajesz marzyć?

Pracując jako Coach z wieloma  osobami, widzę że bardzo często ludzie  sami ograniczają swoje możliwości i moim głównym zadaniem jest pomóc im raz jeszcze uwierzyć w rzeczy niemożliwe…

W podcaście nr 71 chcę Cię zainspirować do postawienia sobie Celu Niemożliwego na 2020 rok.

Nie tylko zainspirować.

Podaję Ci  trzy praktyczne rady, które i ja stosuję pracując w coachingu z osobami, odnośnie tego:

  1. Skąd czerpać dane do tego, aby uwierzyć że cel niemożliwy jest dla Ciebie do osiągnięcia.
  2. Jakich zmian potrzebujesz dokonać w sobie, aby osiągnąć dużo więcej niż Ci się wydaje, że potrafisz?
  3. Jaki pomysł na to, aby dużo mocniej wierzyć w realizację Twojego niemożliwego celu.

Jeśli jest jakiś podcast, który szczególnie należy przesłuchać moim zdaniem, to właśnie ten takim jest. Podcast o tym, jak postawić sobie cel niemożliwy na 2020 rok.

 

Posłuchaj tak, jak lubisz:

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś żebym poruszyła w podcastach, napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

TO TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który prowadzi Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co jest dla Ciebie najważniejsze! Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym nauczysz się umiejętności i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą pewność siebie, co przełoży się także na Twoją większą skuteczność! Będziesz umieć odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację!

Kto korzysta z Programu?

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW