W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie opowiem o tym, jak zarządzać własnym talentem. Możesz spytać – czy jest Ci to potrzebne? Ale skoro tu jesteś, to znaczy, że nie czujesz satysfakcji z miejsca zawodowego, w którym teraz jesteś. Zarządzanie własnym talentem to podstawowa rzecz, o jaką musisz zadbać, jeśli chcesz się dobrze bawić w swojej pracy.

Według badań Instytutu Gallupa aż 63% osób pracujących w organizacjach to osoby niezaangażowane w swoją pracę. Instytut Gallupa mówi o nich „lunatycy”. Tymczasem ja myślę, że nasze życie jest zbyt krótkie, byśmy tak łatwo odpuszczali 50% naszego życia. Dlatego moją misją stało się budzenie ludzi pracujących na etacie. Jeśli jesteś lunatykiem i chcesz to zmienić – koniecznie przesłuchaj dzisiejszy odcinek podcastu.

W odcinku #9 – „Jak zarządzać talentem?”:

1. Dowiesz się, co to znaczy zarządzać własnym talentem.
2. Dowiesz się czym oraz kim jest talent (wbrew pozorom to dwie różne rzeczy).
4. Poznasz strategię odkrywania własnego talentu.
5. Będziesz mógł/mogła sprawdzić, czy Twoja organizacja postrzega Cię jako talent.

Linki:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”