W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie opowiem o tym, jak zarządzać własnym talentem. Możesz spytać – czy jest Ci to potrzebne? Ale skoro tu jesteś, to znaczy, że nie czujesz satysfakcji z miejsca zawodowego, w którym teraz jesteś. Zarządzanie własnym talentem to podstawowa rzecz, o jaką musisz zadbać, jeśli chcesz się dobrze bawić w swojej pracy.

Według badań Instytutu Gallupa aż 63% osób pracujących w organizacjach to osoby niezaangażowane w swoją pracę. Instytut Gallupa mówi o nich „lunatycy”. Tymczasem ja myślę, że nasze życie jest zbyt krótkie, byśmy tak łatwo odpuszczali 50% naszego życia. Dlatego moją misją stało się budzenie ludzi pracujących na etacie. Jeśli jesteś lunatykiem i chcesz to zmienić – koniecznie przesłuchaj dzisiejszy odcinek podcastu.

W odcinku #9 – „Jak zarządzać talentem?”:

1. Dowiesz się, co to znaczy zarządzać własnym talentem.
2. Dowiesz się czym oraz kim jest talent (wbrew pozorom to dwie różne rzeczy).
4. Poznasz strategię odkrywania własnego talentu.
5. Będziesz mógł/mogła sprawdzić, czy Twoja organizacja postrzega Cię jako talent.

Linki:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.