Dlaczego warto porównywać się do innych?

 

W dzisiejszym odcinku podcastu „Żyj prawdziwie, żyj odważnie” zastanowimy się nad tym, czy warto porównywać się do innych. Pewnie wiele razy słyszałaś/słyszałeś, że nie należy porównywać się do innych. Tylko jak to zrobić, skoro porównywanie się jest dla nas czynnością tak naturalną, jak oddychanie?

Sądzę, że porównywanie się do innych może nam przynieść dużo korzyści – pod warunkiem, że robimy to mądrze. Sama często porównuję się do innych. Kiedyś czułam przez to tylko frustrację, ale po zastosowaniu metod, które prezentuję w dzisiejszym odcinku podcastu, zaczęłam wyciągać korzyści z porównywania się.

 

W tym odcinku:

Z

Dowiesz się, dlaczego rada „nie porównuj się do innych” jest nieprzydatna

Z

Poznasz 3 sytuacje, w których warto się porównywać.

Z

Zdradzę Ci sekret mądrego porównywania się

Z

Przedstawię Ci 5 zasad, dzięki którym od dziś z porównywania się będziesz odnosić tylko korzyści

Z

Dowiesz się, w jaki sposób porównywanie się do innych może dać Ci zastrzyk motywacji

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”