W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie zastanowimy się nad tym, czy warto porównywać się do innych. Pewnie wiele razy słyszałaś/słyszałeś, że nie należy porównywać się do innych. Tylko jak to zrobić, skoro porównywanie się jest dla nas czynnością tak naturalną, jak oddychanie?

Sądzę, że porównywanie się do innych może nam przynieść dużo korzyści – pod warunkiem, że robimy to mądrze. Sama często porównuję się do innych. Kiedyś czułam przez to tylko frustrację, ale po zastosowaniu metod, które prezentuję w dzisiejszym odcinku podcastu, zaczęłam wyciągać korzyści z porównywania się.

W odcinku #7 – „Dlaczego warto porównywać się do innych”:

1. Dowiesz się, dlaczego rada „nie porównuj się do innych” jest nieprzydatna.
2. Poznasz trzy sytuacje, w których warto się porównywać.
3. Zdradzę Ci sekret mądrego porównywania się.
4. Przedstawię Ci pięć zasad, dzięki którym od dziś z porównywania się będziesz odnosić tylko korzyści.
5. Dowiesz się, w jaki sposób porównywanie się do innych może dać Ci zastrzyk motywacji.

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.