Porażka – jak radzić sobie ze strachem przed nią?

Zdecydowałam się, że w tym roku moim słowem na marzec będzie „porażka”. W najbliższym miesiącu poniosę dziesięć porażek. Dlaczego? Po co w ogóle zaczynać jakieś działanie, jeśli nastawiamy się na to, że poniesiemy spektakularną klęskę?

Strach przed porażką często paraliżuje nas tak bardzo, że wolimy nie podejmować żadnych działań, które mogą zaprowadzić nas do sukcesu, tylko po to, żeby nie narazić się na fiasko. W ten sposób nasz mózg próbuje nas chronić. W dzisiejszym odcinku podcastu opowiem Wam o tym, jak oszukać mechanizmy obronne naszego mózgu i zacząć wreszcie działać. Bo samo niepodejmowanie działania jest porażką.

W odcinku #28 – „Porażka – jak radzić sobie ze strachem przed nią?”:

1. Dowiesz się jak wykorzystać poczucie dyskomfortu na swoją korzyść.
2. Usłyszysz jak obawa przed wyjściem ze strefy komfortu powstrzymuje nas przed działaniem?
3. Poznasz trzy metody na to jak wyjść ze strefy komfortu.
4. Opowiem o tym jak radzić sobie ze strachem przed porażką.
5. Zdradzę też fragment swojej listy porażek na marzec.

Linki:

Posłuchaj podcastów, które pomogą Ci realizować niemożliwe cele:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.