Pozytywne myślenie – jak może zmieniać Twoją rzeczywistość?

W dzisiejszym odcinku opowiem Wam o tym co daje pozytywne myślenie. Pomysł na ten podcast przyszedł mi do głowy po zawodach pływackich mojej 9-letniej córki. Julia podczas tych zawodów zdobyła dwa złote medale. Gdy wracaliśmy do domu, powiedziała mi: „Wiesz co, mamo? Ja wiem, dlaczego ja wygrałam te medale”. Odpowiedziałam jej: „Super! To czemu wygrałaś?”. Na co Julia odpowiedziała mi: „Bo zanim wyszliśmy, to wzięłam do ręki medal, który wygrałam w zeszłym roku i powiedziałam sobie, że dzisiaj też chcę zdobyć złoto„.

Oczywiście nie wygrałaby tych zawodów, gdyby nie ciężka praca, którą wkłada w każdy trening. Jednak często zdarza się, że nasz sposób myślenia decyduje o tym czy odniesiemy sukces, czy też porażkę. I właśnie o tym jest dzisiejszy odcinek podcastu. Gorąco zapraszam Cię do posłuchania!

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się dlaczego ludzie o takim samym potencjale często osiągają w życiu różne efekty.
  2. Opowiem Ci o tym jak sposób myślenia wpływa na to czy odniesiemy sukces.
  3. Powiem Ci dlaczego Twoje porażki niekoniecznie są spowodowane brakiem Twojego potencjału lub umiejętności.
  4. Posłuchasz co robić z myślami, które przeszkadzają Ci w osiągnięciu celów.
  5. Na końcu dowiesz się jak Twoje myślenie wpływa na rzeczywistość.

 

Linki:

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.