Pozytywne myślenie – jak może zmieniać Twoją rzeczywistość?

W dzisiejszym odcinku opowiem Wam o tym co daje pozytywne myślenie. Pomysł na ten podcast przyszedł mi do głowy po zawodach pływackich mojej 9-letniej córki. Julia podczas tych zawodów zdobyła dwa złote medale. Gdy wracaliśmy do domu, powiedziała mi: „Wiesz co, mamo? Ja wiem, dlaczego ja wygrałam te medale”. Odpowiedziałam jej: „Super! To czemu wygrałaś?”. Na co Julia odpowiedziała mi: „Bo zanim wyszliśmy, to wzięłam do ręki medal, który wygrałam w zeszłym roku i powiedziałam sobie, że dzisiaj też chcę zdobyć złoto„.

Oczywiście nie wygrałaby tych zawodów, gdyby nie ciężka praca, którą wkłada w każdy trening. Jednak często zdarza się, że nasz sposób myślenia decyduje o tym czy odniesiemy sukces, czy też porażkę. I właśnie o tym jest dzisiejszy odcinek podcastu. Gorąco zapraszam Cię do posłuchania!

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się dlaczego ludzie o takim samym potencjale często osiągają w życiu różne efekty.
  2. Opowiem Ci o tym jak sposób myślenia wpływa na to czy odniesiemy sukces.
  3. Powiem Ci dlaczego Twoje porażki niekoniecznie są spowodowane brakiem Twojego potencjału lub umiejętności.
  4. Posłuchasz co robić z myślami, które przeszkadzają Ci w osiągnięciu celów.
  5. Na końcu dowiesz się jak Twoje myślenie wpływa na rzeczywistość.

 

Linki:

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”