Pozytywne myślenie – jak może zmieniać Twoją rzeczywistość?

W życiu mogą nam się przydarzać różne rzeczy. To, jak będziemy się z nimi czuć, zależy od nas. W dzisiejszym odcinku podcastu zagłębiam się w temat sposobów naszego myślenia i mówię więcej o tym, jak pozytywne myślenie może zmieniać naszą rzeczywistość.

Wyobraź sobie taką sytuację – kłócisz się ze swoim partnerem. Jak wyglądają Twoje myśli po takiej kłótni? Czy skupiasz się na tym, co złe, wyolbrzymiając problemy i podsycając konflikt? A może próbujesz spojrzeć na całą sytuację z innej perspektywy i docenisz dobre chwile Twojego związku?

To, jak przebiega Twój proces myślenia, ma bardzo duży wpływ na decyzje, jakie podejmujesz. Często robimy to zupełnie nieświadomie, ulegając utartym schematom i w sposób całkowicie automatyczny. Jednak wcale nie musisz reagować w ten sposób. Nawet na myślenie automatyczne masz wpływ! W dzisiejszym odcinku podcastu powiem Ci więcej o tym jak sobie z tym radzić.

 

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się jak nasz sposób myślenia wpływa na nasze życie.
  2. Opowiem Ci o tym jak radzić sobie z emocjami, które nam nie pomagają.
  3. Powiem Ci jak radzić sobie z automatycznymi myślami.
  4. Posłuchasz jak sprawić, żeby okoliczności nie wpływały na nasze życie.
  5. Na końcu poznasz dwa sposoby na zmienianie swojego myślenia.

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.