Pozytywne myślenie – jak może zmieniać Twoją rzeczywistość?

W życiu mogą nam się przydarzać różne rzeczy. To, jak będziemy się z nimi czuć, zależy od nas. W dzisiejszym odcinku podcastu zagłębiam się w temat sposobów naszego myślenia i mówię więcej o tym, jak pozytywne myślenie może zmieniać naszą rzeczywistość.

Wyobraź sobie taką sytuację – kłócisz się ze swoim partnerem. Jak wyglądają Twoje myśli po takiej kłótni? Czy skupiasz się na tym, co złe, wyolbrzymiając problemy i podsycając konflikt? A może próbujesz spojrzeć na całą sytuację z innej perspektywy i docenisz dobre chwile Twojego związku?

To, jak przebiega Twój proces myślenia, ma bardzo duży wpływ na decyzje, jakie podejmujesz. Często robimy to zupełnie nieświadomie, ulegając utartym schematom i w sposób całkowicie automatyczny. Jednak wcale nie musisz reagować w ten sposób. Nawet na myślenie automatyczne masz wpływ! W dzisiejszym odcinku podcastu powiem Ci więcej o tym jak sobie z tym radzić.

 

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się jak nasz sposób myślenia wpływa na nasze życie.
  2. Opowiem Ci o tym jak radzić sobie z emocjami, które nam nie pomagają.
  3. Powiem Ci jak radzić sobie z automatycznymi myślami.
  4. Posłuchasz jak sprawić, żeby okoliczności nie wpływały na nasze życie.
  5. Na końcu poznasz dwa sposoby na zmienianie swojego myślenia.

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”