Pracując coachingowo z różnymi osobami często spotykam się z dylematem – praca na własnej działalności czy praca na etacie? Najczęściej takie rozterki pojawiają się u osób, które chcą się realizować zawodowo, a ich pracodawca im tego nie umożliwia. Dlatego myślą – przejdę na swoje, nie będę miał szefa nad sobą, w końcu będę mógł realizować swoje pomysły. Tymczasem posiadanie własnej firmy wcale nie wygląda tak różowo.

Zarówno praca na własnej działalności, jak i praca na etacie, mają swoje plusy i minusy. Razem z Dominiką Nawrocką dokładnie je prześwietliłyśmy. Dominika uczy – przede wszystkim kobiety – jak zarabiać więcej, jak się tymi pieniędzmi opiekować oraz jak je pomnażać. Prowadzi swoją markę „Kobieta i pieniądze„, a także jest autorką dwóch książek: „Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” oraz „Ekspertka„.

Ten odcinek podcastu to drugie nagranie z mojej Konferencji „Zarządzaj Własnym Talentem” (dostęp do pierwszego możesz uzyskać tutaj). Zdecydowałam się udostępnić Wam prawie wszystkie nagrania z tej Konferencji w ramach podcastu „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”. Szykujcie się na kilka naprawdę inspirujących tygodni!

W odcinku #21 – „Własna firma czy praca na etacie – co jest dla mnie?”:

1. Dowiesz się jakie są plusy i minusy posiadania własnej firmy.
2. Usłyszysz gdzie można zyskać większą wolność – pracując na etacie czy mając własną firmę.
3. Dowiesz się jakie umiejętności musisz posiadać, żeby w ogóle myśleć o własnej firmie.
4. Firma kontra etat – razem z Dominiką pomożemy Ci zdecydować, co będzie dla Ciebie lepsze.
5. Dowiesz się na co musisz się przygotować, zakładając firmę.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”