Kiedy urodzisz dzieci wszystko się w Twoim życiu potrafi zmienić. A szczególnie Twoje podejście do pracy. Pytania na macierzyńskim takie, jak:

Wracać po macierzyńskim do pracy czy nie?

Ile zostać z dziećmi w domu, aby nie mieć poczucia “przerwy w życiorysie?”

Co jeśli chcę wrócić, ale na pewno nie chcę robić już tego samego, bo teraz mam dzieci i mam inne priorytety?

To bardzo trudne pytania. 

I dlatego tak mocno polecam Ci ten podcast, gdzie właśnie razem z Renatą, osobą, która 5 lat poświęciła na urlop macierzyński rozmawiamy o tych dylematach. 

Poznaj historię Renaty – jednej z moich kursantek. Anglistka i mama, która stanęła na rozdrożu w trudnym momencie swojego życia i postanowiła zmienić kierunek drogi. Nie jest to kolejna historia o tym, jak w jednym magicznym momencie diametralnie zmienia się całe życie. Renata jest na drodze, która nie jest ani łatwa ani szybka, ale jest jej świadomym wyborem. 

Jeśli tylko zatrzymasz się i uchwycisz chwile, w których czujesz spokój i spełnienie – możesz rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Dzisiaj oddaję głos wspaniałej kobiecie, która udowadnia, że wszystko zależy od tego, czy potrafisz stanąć, spojrzeć na swoje talenty i umiejętności, a następnie podjąć decyzję. Jaką? Dowiesz się z dzisiejszego podcastu – zapraszam! 

W tym odcinku:

  1. Poznasz osobę, która zainspiruje Cię do zmiany.
  2. Zobaczysz, że nowa droga, którą chcesz iść, może być na wyciągnięcie ręki.
  3. Dowiesz się, że macierzyństwo może być pięknym początkiem, a nie smutnym końcem.
  4. Przekonasz się, że talentem trzeba umieć zarządzać, a nie tylko go mieć.
Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś żebym poruszyła w podcastach, napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

TO TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który prowadzi Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co jest dla Ciebie najważniejsze! Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym nauczysz się umiejętności i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą pewność siebie, co przełoży się także na Twoją większą skuteczność! Będziesz umieć odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację!

Kto korzysta z Programu?

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW