W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie rozmawiam z Magdą Smolarską o tym, czy praca w korporacji może dawać satysfakcję i jak zdobyć silną pozycję w swojej organizacji. Chciałyśmy wspólnie pokazać, dlaczego niektóre osoby mogą być wybitnymi ekspertami w swojej dziedzinie i mimo to funkcjonować jak trybik w wielkiej maszynie, a inne pną się w zawrotnym tempie na szczyt.

Magda zaczynała swoją karierę jako asystentka dyrektora w firmie motoryzacyjnej. Dziś zajmuje stanowisko Zastępcy Dyrektora HR i Menadżerem ds. rozwoju ludzi. Czerpie ogromną radość z tego co robi i czuje się spełniona zawodowo. Na co dzień zajmuje się m.in. wyszukiwaniem Talentów w swojej firmie, pomaga ludziom poszerzać ich kompetencje zawodowe oraz umiejętności miękkie. Doskonale wie według jakich kryteriów korporacje oceniają potencjalnych kandydatów do zajmowania wyższych stanowisk i jak się sprawdza, czy dana osoba poradzi sobie na bardziej wymagającym stanowisku.

Gorąco zapraszam Cię do posłuchania tego odcinka!

W odcinku #24 – „Praca w korporacji – jak budować silną pozycję w organizacji?”:

1. Dowiesz się jakie cechy i umiejętności musisz posiadać by rozwijać się w swojej organizacji.
2. Usłyszysz jak budować swoją markę wśród pracowników firmy.
3. Dowiesz się co robić, gdy Twój przełożony nie wspiera Twojego rozwoju.
4. Usłyszysz co trzeba zrobić, jeśli chcesz zmienić swoją markę wśród pracowników firmy.
5. Dowiesz się jaką cenę trzeba zapłacić, żeby rozwijać się w organizacji.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”