W dzisiejszym odcinku podcastu Żyj prawdziwie, żyj odważnie rozmawiam z Magdą Smolarską o tym, czy praca w korporacji może dawać satysfakcję i jak zdobyć silną pozycję w swojej organizacji. Chciałyśmy wspólnie pokazać, dlaczego niektóre osoby mogą być wybitnymi ekspertami w swojej dziedzinie i mimo to funkcjonować jak trybik w wielkiej maszynie, a inne pną się w zawrotnym tempie na szczyt.

Magda zaczynała swoją karierę jako asystentka dyrektora w firmie motoryzacyjnej. Dziś zajmuje stanowisko Zastępcy Dyrektora HR i Menadżerem ds. rozwoju ludzi. Czerpie ogromną radość z tego co robi i czuje się spełniona zawodowo. Na co dzień zajmuje się m.in. wyszukiwaniem Talentów w swojej firmie, pomaga ludziom poszerzać ich kompetencje zawodowe oraz umiejętności miękkie. Doskonale wie według jakich kryteriów korporacje oceniają potencjalnych kandydatów do zajmowania wyższych stanowisk i jak się sprawdza, czy dana osoba poradzi sobie na bardziej wymagającym stanowisku.

Gorąco zapraszam Cię do posłuchania tego odcinka!

W odcinku #24 – „Praca w korporacji – jak budować silną pozycję w organizacji?”:

1. Dowiesz się jakie cechy i umiejętności musisz posiadać by rozwijać się w swojej organizacji.
2. Usłyszysz jak budować swoją markę wśród pracowników firmy.
3. Dowiesz się co robić, gdy Twój przełożony nie wspiera Twojego rozwoju.
4. Usłyszysz co trzeba zrobić, jeśli chcesz zmienić swoją markę wśród pracowników firmy.
5. Dowiesz się jaką cenę trzeba zapłacić, żeby rozwijać się w organizacji.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.