Trzy przekonania, które powstrzymują Cię przed realizacją celu

W skali od 1 do 10, na ile jesteś w miejscu w Twoim życiu, w którym chcesz być? Wiem, wiem… jest lato, upał, wakacje, a ja Ci takie trudne pytania zadaję.

Ale pomyślałam sobie, że to doskonały okres do takich pytań. Doskonały okres do zwolnienia na moment i przyjrzenia się czy to co robimy daje nam efekty, jakich potrzebujemy. Czy to gdzie jesteśmy w naszym życiu, jak żyjemy jest zgodne z naszymi marzeniami i potrzebami?

W tym podcaście chcę pokazać Ci czemu należy przyjrzeć się uważniej, bo to może powodować, że nie udaje Ci się realizować swoich marzeń i osiągać Twoich celów. Trzy bardzo ważne przekonania, które mogą być Twoją kulą u nogi i warto się ich pozbyć. Gorąco zapraszam!

 

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się czy cele, które stawiasz pochodzą z przeszłości czy przyszłości?
  2. Jak Twój typ osobowości wpływa na Twoje cele?
  3. Co w życiu oznacza zasada 50/50?
  4. Jak wierzyć mocniej, aby tak szybko nie odpuszczać?

 

Linki:

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.