Twoja prywatna sesja coachingowa

Często pytacie mnie czy mam swojego coacha. Odpowiedź brzmi – tak, nawet dwóch. Jednym z nich jest profesjonalny coach, a drugim… jestem ja. Gdy tylko czuję, że tego potrzebuję, zadaję sobie serię pytań, które mają mi pomóc rozwiązać problem. To tzw. autocoaching, czyli sesja coachingowa przeprowadzona samodzielnie.

Jest też tzw. cichy coaching, czyli sytuacja, w której coach zadaje Ci pytania, a Ty nie odpowiadasz na głos, tylko zatrzymujesz przemyślenia dla siebie. I właśnie taką sesję cichego coachingu chciałam Ci dzisiaj zaproponować. Jeśli tylko czujesz, że potrzebujesz pomocy w jakiejś kwestii, chcesz coś zrobić, ale nie bardzo potrafisz ruszyć do przodu – gorąco zachęcam Cię do przesłuchania tego odcinka podcastu.

Zanim włączysz sesję cichego coachingu:

  1. Pamiętaj, żeby słuchać w warunkach, które pomogą Ci przejść przez ten proces.
  2. Skoncentruj się na przyszłości, zamiast analizować przeszłość.
  3. Zapisz wszystko, co przychodzi Ci do głowy w procesie coachingu.
  4. Nie rozpraszaj się!
  5. Jeśli nie rozumiesz jakiegoś pytania – pomiń je.

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.