Twoja prywatna sesja coachingowa

Często pytacie mnie czy mam swojego coacha. Odpowiedź brzmi – tak, nawet dwóch. Jednym z nich jest profesjonalny coach, a drugim… jestem ja. Gdy tylko czuję, że tego potrzebuję, zadaję sobie serię pytań, które mają mi pomóc rozwiązać problem. To tzw. autocoaching, czyli sesja coachingowa przeprowadzona samodzielnie.

Jest też tzw. cichy coaching, czyli sytuacja, w której coach zadaje Ci pytania, a Ty nie odpowiadasz na głos, tylko zatrzymujesz przemyślenia dla siebie. I właśnie taką sesję cichego coachingu chciałam Ci dzisiaj zaproponować. Jeśli tylko czujesz, że potrzebujesz pomocy w jakiejś kwestii, chcesz coś zrobić, ale nie bardzo potrafisz ruszyć do przodu – gorąco zachęcam Cię do przesłuchania tego odcinka podcastu.

Zanim włączysz sesję cichego coachingu:

  1. Pamiętaj, żeby słuchać w warunkach, które pomogą Ci przejść przez ten proces.
  2. Skoncentruj się na przyszłości, zamiast analizować przeszłość.
  3. Zapisz wszystko, co przychodzi Ci do głowy w procesie coachingu.
  4. Nie rozpraszaj się!
  5. Jeśli nie rozumiesz jakiegoś pytania – pomiń je.

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

TO TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który prowadzi Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co jest dla Ciebie najważniejsze! Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym nauczysz się umiejętności i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą pewność siebie, co przełoży się także na Twoją większą skuteczność! Będziesz umieć odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację!

Kto korzysta z Programu?

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW