Możemy wiedzieć, co chcemy robić w życiu, mieć zbudowany plan i mimo to nie realizować naszych celów. Jest wiele rzeczy, które nas powstrzymują przed działaniem. W dzisiejszym odcinku podcastu możesz posłuchać mojej rozmowy z Sharne van der Burgh o Polakach i o tym dlaczego nie zawsze udaje nam się osiągnąć sukces.

Sharne zaczynała swoją karierę na stanowisku sekretarki w Fordzie. Szybko awansowała, przebijając się na szczyt w męskim środowisku. Nie zawsze było łatwo – zwłaszcza gdy dostawała niemoralne propozycje w zamian za podpisanie kontraktu. Nikt by jej tego nie proponował, gdyby była mężczyzną.

Z czasem Sharne podjęła decyzję o tym, że chce pomagać ludziom. Została life coachem – dziś pracuje z osobami o bardzo wysokim potencjale w strukturach organizacji, a także z kadrą menadżerską. Pracowała w wielu krajach, ale ostatecznie zdecydowała się zamieszkać w Polsce. Mówi, że kocha tu mieszkać. Wcale jej się nie dziwię. Jesteśmy wspaniałym narodem, lecz nie zawsze to dostrzegamy.

Zależało mi na tym, by nagrać ten odcinek z Sharne, bo chciałam pokazać spojrzenie z innej perspektywy. Zwłaszcza, że źle o Polakach najczęściej mówią… sami Polacy. Przez ludzi „z zewnątrz” jesteśmy postrzegani w bardzo pozytywnym świetle. Niestety – nie doceniamy siebie i swoich umiejętności. Właśnie o tym jest dzisiejszy odcinek podcastu. Zapraszam do posłuchania!

W odcinku #22 – „Co nas powstrzymuje przed działaniem? Sharne van der Burgh o Polakach”:

1. Dowiesz się co jest naszą główną narodową cechą.
2. Usłyszysz dlaczego mówienie o sobie dobrze nie powinno być źle postrzegane.
3. Poznasz opinię Sharne na temat tego, co mogłoby uczynić z nas silniejszy naród.
4. Dowiesz się dlaczego nie zadajemy pytań i jak jest to postrzegane przez obcokrajowców.
5. Usłyszysz rady Sharne na temat tego jak możesz osiągnąć sukces.

Posłuchaj innych moich podcastów:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”