TOP5 podcastów z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”

Jako społeczeństwo mamy w dzisiejszych czasach jedną bardzo dużą wadę – codziennie gonimy, żeby było coraz więcej i coraz lepiej. W tej gonitwie kompletnie zapominamy o tym, żeby od czasu do czasu zatrzymać się na chwilę, spojrzeć wstecz i zacząć korzystać z tego, co już mamy.

Dlatego – od tego odcinka podcastu – postanowiłam wprowadzić nową tradycję. Każdy okrągły odcinek będzie takim podsumowaniem – które podcasty są najchętniej słuchane i dają Wam najwięcej wartości. Dzisiaj wyłoniłam listę pięciu najlepszych odcinków, opierając się na statystykach i Waszych komentarzach.

Zanim jednak przejdziemy do listy – chciałabym Wam bardzo podziękować. Gdyby nie Wy, tego podcastu by nie było. Wasze zaangażowanie i fantastyczne komentarze, które od Was dostaję sprawiają, że widzę ogromną wartość tych nagrań.

A teraz zapraszam Was gorąco do wysłuchania dzisiejszego odcinka podcastu!

 

Linki:

TOP5 podcastów z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”

Miejsce 4

Przekonania – co to jest i jak się z nimi zmierzyć?

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”