TOP5 podcastów z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”

Jako społeczeństwo mamy w dzisiejszych czasach jedną bardzo dużą wadę – codziennie gonimy, żeby było coraz więcej i coraz lepiej. W tej gonitwie kompletnie zapominamy o tym, żeby od czasu do czasu zatrzymać się na chwilę, spojrzeć wstecz i zacząć korzystać z tego, co już mamy.

Dlatego – od tego odcinka podcastu – postanowiłam wprowadzić nową tradycję. Każdy okrągły odcinek będzie takim podsumowaniem – które podcasty są najchętniej słuchane i dają Wam najwięcej wartości. Dzisiaj wyłoniłam listę pięciu najlepszych odcinków, opierając się na statystykach i Waszych komentarzach.

Zanim jednak przejdziemy do listy – chciałabym Wam bardzo podziękować. Gdyby nie Wy, tego podcastu by nie było. Wasze zaangażowanie i fantastyczne komentarze, które od Was dostaję sprawiają, że widzę ogromną wartość tych nagrań.

A teraz zapraszam Was gorąco do wysłuchania dzisiejszego odcinka podcastu!

 

Linki:

TOP5 podcastów z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”

Miejsce 4

Przekonania – co to jest i jak się z nimi zmierzyć?

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.